Čudni kriteriji mladih zgodnih žena prilikom odabira partnera

Po meni je to isto. Partnerica=kres šema. Zato što se na kraju sve svodi na seks (kres). Bez seksa (kresa) se ne bi rađali ljudi. Seks (kres) je sigurno najbolji dio veze a sve ostalo mu nije ni do koljena odnosno sve ostalo može i ne mora.
И кажеш ти да девојке имају чудне критеријуме?

Tvoji postovi prosto vrište koliko si neiskusan i mlad pa što se mene tiče, slatko si me nasmejao svojim razmišljanjem, proći će još par godina dok ne shvatiš ovo o čemu pišemo ;)
Ово је чисто троловање, али забавно је.
Не верујем да постоји одрастао човек који овако размишља.

Јер за све ове године нисам срела некога ко размишља, прича или пише тако.
Vjerojatno mnogi pa čak i većina muškaraca razmišljaju kao ja ali iz nekog razloga ne žele to pričati niti pisati ovako otvoreno kao ja pa zbog toga ti imaš dojam da samo ja ovako razmišljam. Ja se za razliku od njih ne bojim reći istinu.

Pusti ti moje iskustvo i odgovori na jednostavno pitanje jel bolje razgovarati ili se seksati?
Razgovarati brt. A najbolje je jesti.
Može se i neki konjak s damom popiti. Zrelije vole Henesi. Mlađe Remi Marten. A ako neka umesto konjaka izabere kontro, odma' je ženi.
Nego, zamisli, ovi kreteni 'oće da promene zakon i da ne dozvole sudu da odobrava sklapanje braka mlađima od 16 godina. Pa zar to nije van pameti? Šta ti misliš?

Razgovarati brt. A najbolje je jesti.
Može se i neki konjak s damom popiti. Zrelije vole Henesi. Mlađe Remi Marten. A ako neka umesto konjaka izabere kontro, odma' je ženi.
Nego, zamisli, ovi kreteni 'oće da promene zakon i da ne dozvole sudu da odobrava sklapanje braka mlađima od 16 godina. Pa zar to nije van pameti? Šta ti misliš?
Batice ti si homoseksualac. Razgovor ti draži nego seks.

Back