Quantcast

Cudne misli

Marijaaa95_

Obećava
Poruka
88
E ovako, godinama mi se svidjao drug mog decka s kojim sam od skoro cak sam mu se i kao klinka javljala ali bezuspešno jer je uvek bio uzdignut i nedodirljiv. Problem je taj sto iako mi je lepo sa momkom povremeno uhvatim sebe da mastam o tom drugu koji vec 3 godine ne zivi u Srbiji i ta cinjenica me i tesi da se nece vracati.. Da li vi mislite da je normalno sto mastam o njemu pored svog momka u kog sam zaljubljena?

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.273
Пратим један јутјуб канал где прељубнике стављају на детектор лажи и често је то питање постављано, да ли машта о другом мушкарцу. Обично ти што варају, понекад и маштају током секса о другој особи. Али како каже човек, то не мора ништа да значи.

Lorelajn

Iskusan
Poruka
6.721
Neostvarena ljubav ili simpatija, sta bi bilo da je bilo...Nema realne osnove, nikada niste bili zajedno a valjda niste ni bili bliski ni na koji nacin dakle ne poznajes ga u sustini.
Imas neke iluzije o njemu verovatno, umisljene snove.
Probaj da ga racionalizujes i da se fokusiras na onog ko je fizicki tu pored tebe.

Konj_na_belom_princu

Buduća legenda
Poruka
25.321
Nemoj previse da racionalzujes. Ako sebi oduzmes pravo da mastas ili pojuris svoje snove onda ti se stvarno nikad i nece ispuniti. Ok je sve sto je ze ljude. NIje ok da prevaris decka ali je ok da ti se svidi neko drugi ali u tom slucaju raskines sa deckom. Sa vezama i osecanjima nema pravila. Nekada su se vodili citavi ratovi zbog toga. Tako da.. rukovodi se svojim moralom i savesti a ljubavi dozvoli da se povuce jer je sve bolje pa i neostvarena ljubav od ravne tacke i tihog racionalnog postojanja samo da bi postojao.

Marijaaa95_

Obećava
Poruka
88
Nemoj previse da racionalzujes. Ako sebi oduzmes pravo da mastas ili pojuris svoje snove onda ti se stvarno nikad i nece ispuniti. Ok je sve sto je ze ljude. NIje ok da prevaris decka ali je ok da ti se svidi neko drugi ali u tom slucaju raskines sa deckom. Sa vezama i osecanjima nema pravila. Nekada su se vodili citavi ratovi zbog toga. Tako da.. rukovodi se svojim moralom i savesti a ljubavi dozvoli da se povuce jer je sve bolje pa i neostvarena ljubav od ravne tacke i tihog racionalnog postojanja samo da bi postojao.
Ja sam njemu jednom u sali pomenula njega kako sam ga merkala ranije i on se malo brecnuo, verovatno mu ne bi bilo svejedno da je on sad tu i da zivi ovde

Vlad Dragulija

Leptirica
Poruka
32.959
E ovako, godinama mi se svidjao drug mog decka s kojim sam od skoro cak sam mu se i kao klinka javljala ali bezuspešno jer je uvek bio uzdignut i nedodirljiv. Problem je taj sto iako mi je lepo sa momkom povremeno uhvatim sebe da mastam o tom drugu koji vec 3 godine ne zivi u Srbiji i ta cinjenica me i tesi da se nece vracati.. Da li vi mislite da je normalno sto mastam o njemu pored svog momka u kog sam zaljubljena?
Kažeš da te teši činjenica da on nije tu i da ga nećeš više videti .Dakle , to nije ljubav i nije nešto duboko .
Možda ti je on samo zanimljiv jer je bio nedodirljiv.
Svejedno , maštaj.Sve dok te mašta ne opterećuje i ne pravi ti neke probleme , ti maštaj ...
Lepo je maštati.To ti kaže neko ko je polovinu svog života proveo u maštanju.

Marijaaa95_

Obećava
Poruka
88
Kažeš da te teši činjenica da on nije tu i da ga nećeš više videti .Dakle , to nije ljubav i nije nešto duboko .
Možda ti je on samo zanimljiv jer je bio nedodirljiv.
Svejedno , maštaj.Sve dok te mašta ne opterećuje i ne pravi ti neke probleme , ti maštaj ...
Lepo je maštati.To ti kaže neko ko je polovinu svog života proveo u maštanju.
Znam ali sam s njegovim drugom ne bi trebao ni da pomislim da na drugog muskarca

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.