Čudan san

Već u više navrata sanjam isti san. Nešto nalik armagedonu. Ko može strelom da ulovi fazana ostaje, ko klikom kupuje kripto valutu nestaje.

Šta ovo može da znači molim za pomoč ovo nemože biti slučajnost
boravi vise u prirodi ,zasadi malu bastu , pravi kolibe od granja...Spavaces bolje ,pojacaes misice a san ce se promeniti

Već u više navrata sanjam isti san. Nešto nalik armagedonu. Ko može strelom da ulovi fazana ostaje, ko klikom kupuje kripto valutu nestaje.

Šta ovo može da znači molim za pomoč ovo nemože biti slučajnost

Da lupnem.

Ako uloviš fazana strelom, preživećeš, nećeš biti gladan.

Ako kupuješ kriptovalutu, koja je beskorisna kada internet stane, taj će nestati.

Mislim da tvoj san znači da ti se drma struktura stvarnosti i da nešto novo pokušava da izbije odozdo, ali ne može tek tako dok ne dokažeš da umeš da ciljaš precizno, tj uloviš pravu stvar uz pomoć realne streljačke veštine (fazana) umesto lažne stvari koja se postiže kliktanjem zguzice (kripto)

Mislim da tvoj san znači da ti se drma struktura stvarnosti i da nešto novo pokušava da izbije odozdo, ali ne može tek tako dok ne dokažeš da umeš da ciljaš precizno, tj uloviš pravu stvar uz pomoć realne streljačke veštine (fazana) umesto lažne stvari koja se postiže kliktanjem zguzice (kripto)
San odražava dublju poruku o mom biološkom muškom instinktu lovca, koji je poljuljan ili se možda izgubio savremenim načinom života.
Fazani ti često bleje u onom šumarku oko VMA

Tako da, luk i strelu u ruke i pravac VMA.

Samo pre toga javi svoj performans policiji, pošto sve ovo ovako napisano zvuči teroristički
Ima tu i ljudi uvek, ne bih da ozledim nekog. Možda bih prvo trebao da uletim među penzose u marketu kad je kokoš na sniženju, neloš warm up

Ne, baš retko. Toliko retko da bi me mogli poslati na kakvo proučavanje.

To je znak uravnotežene psihe. Kad sam bila depresivna sanjala sam celu noć i budila se iscrpljena, posle saznam da REM faza ne treba da oduzima više od 25% ukupnog sna a da kod depresivnih ljudi prelazi i 50% (to je razlog zašto popodnevna dremka ne treba da traje >15 min, jer se ulazi u rizik da uđeš u REM fazu posle koje se osećaš kao izmet kad se probudiš)

Odmaramo se samo u deep wave fazi sna

Danas retko, možda 2x mesečno imam snove sa kompleksnom fabulom, i prosto se iznenadim koji je to nivo kreativnosti, da se zapitam sanjam li ja to ili ti snovi sanjaju mene, hehe 🤐

Back