Quantcast

cs grafika

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.680
ranije sam imao cs na kompu i sve je sljakalo bez problema. onda sam formatirao hd i instalirao opet cs i evo ga problem..nece da radi ni jedno graficko podesavanje sem software, a na tome je nemoguce igrati...ako izaberem open gl, kaze mi kao da nije podrzano tako da ce se restartovati na softver, a ako stavim na d3d, igrica se samo ugasi....reinstalirao sam i graficki drajver i cs i nista..sta da radim?

labo

Aktivan član
Poruka
1.481
pa jel si instalirao directX majsore ?Ukucaj u run: dxdiag pa uradi dx7, dx8, dx9 test i vidi da li ti je ispravan ako ga imas instaliranog uopste.

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.680
pa ljudi ja vam kažem imao sam iste ove drajvere kad sam prvi put igrao cs a evo sad idem dx test i on kad otvori u full screen, secka! :evil: probaću neke nove drajvere da nađem al ne znam kako mi je ranije sve šljakalo

zeljkov020

Primećen član
Poruka
616
dvaput sam instalirao drajvere sa asusovog cd-a :( mada nisam uninstalirao nego samo ono "pregazio" mada sumnjam da je u tome problem...

Meni je svaki drajver (posle verzije 162) je pravio haos sa karticom (8800GTS) dok nisam poceo da ih instaliram tako. Problemi su bili 8bitni desktop , max rezolucija 640x480 , nemogucnost ukljucivanja drugog monitora (citaj tv-a) i naravno igre koje nerade. Pa ti vidi sta ces:idea:

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.680
hvala probaću

prokleti windows više :evil:
apple-windows-xp2-frame.jpg

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.