manux
Zainteresovan član
- Poruka
- 245
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img197/9656/craysis2.png&via=mupload&newlp=1
evo sta mi se pojavi kada otvorim cd.nema autorun-a,kad otvorim cd to mi se pojavi
evo sta mi se pojavi kada otvorim cd.nema autorun-a,kad otvorim cd to mi se pojavi
