Quantcast

CRVENO VOLIM TE CRVENO

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
e da se maskiram u paradajz..u sredu
ako odem
ebote pet sati a sta sam radila...shtetila drzhavi

hahah menstruacija
:)
a imam crvene sokne sada
imam i neke charape ali su mi male
joj sad sam se pogledala u ogledalo : >>
hehehehe

A

anakin

Gost
ja imam crvene kofere...i omiljeni duks i majca su mi crveni...crveni ves mi je malo bljaks osim ako nije tamnije crven i da nije od satena pa jos i da se sija na to crveno...

a bas omiljena boja mi je ljubicasta, sve nijanse i bas volim da se uljubicastim od senke za oci do cipela...

H

hanibaI77

Gost
ja sam se zaljubila u one crvene solje za kafu "doncafè" kad sam videla kod jedne gastarbajterke ovde
odmah sam narucila iz yuge za sebe :D
i crveni ves naravno
i uvek imam bar 1 crvene pantalone
a crveni lak ide SAMO NA KRATKE NOKTE jer inace deluje malo jeftino... 8-)

C

CaLiMeRo

Gost
hanibaI77:
a crveni lak ide SAMO NA KRATKE NOKTE jer inace deluje malo jeftino... 8-)
He. :)
Moja prijateljica me uvek smara - imaš tako lepe nokte, što bre mažeš crveni lak samo na kratke nokte, umesto da ih pustiš.
A ja kažem da su moji kratki nokti ionako duguljasti i da tako volim. Mislim, ono jednom u godini kad stavim lak.

P.S. Nisu boje jeftine, nego ljudi. :D A crvena boja je... zahtevna. Retko kome dobro stoji. Nije to bezveze tako...8-)

Q

Queen_

Gost
anakin:
ja imam crvene kofere...i omiljeni duks i majca su mi crveni...crveni ves mi je malo bljaks osim ako nije tamnije crven i da nije od satena pa jos i da se sija na to crveno...

a bas omiljena boja mi je ljubicasta, sve nijanse i bas volim da se uljubicastim od senke za oci do cipela...
Takođe. Zato mi je i ona fotografija što je kučka postavila sa devojkom u crvenom vešu potpuno bljaks. Lepši mi je onaj bordo karo uzorak na prekrivaču

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
Obozavam crvenu. Crvena i crna su mi omiljene boje.

Juce sam bas kupila crvenu majicu na bratele i crvene bokserice, al' ne zbog Nove godine, vec zato sto je izbor crvenog vesa najbolji u ovo doba godine.

Volim i crveni lak na kracim noktima, nista sladje od crvenih noktica na nogama.
Crveni karmin volim, al' ga ne nosim, al' zato imam crveni sjaj. Volim crvene skotske suknjice i imam nekoliko crvenih rolki, ne mogu da odolim boji. Imam i crvenu beretku i crveni kisobran.

Sad mi fale crvene plisane cipelice koje sam snimila u Elle-u.
Secam se da sam se za jedan Dan zaljubljenih u srednjoj skoli obukla od glave do pete u crveno, sa sve kaputicem i crvenim carapama. E, mladost ludost!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.