Neno
Buduća legenda
- Poruka
- 28.741
DISCIPLINSKA komisija Evrolige novčano je kaznila Crvenu zvezdu sa 7.500 evra zbog incidenata navijača na utakmici 29. kola protiv Efesa, saopšteno je na zvaničnom sajtu takmičenja.

Kako se navodi, crveno-beli su kažnjeni zbog toga što su navijač ubacivali predmete na teren tokom utakmice sa ekipom iz Istanbula, a prema članu 29.2.g) Disciplinskog kodeksa Evrolige.
Podsetimo, košarkaši Crvene zvezde su 25. februara u "Beogradskoj areni" savladali ekipu Efesa rezultatom 91:81.
Tim sa Malog Kalemegdana naredni meč u Evroligi igra u petak od 20 časova u protiv Bajerna u Beogradu.
Novosti
*************
Jbte, stvarno ne razumijem.. kakvi su to "navijači" ako štete svom sopstvenom timu?
Zašto se ne odstrane iz reda navijača svi oni koji dodju da divljaju a ne da navijaju?
Šta su to Englezi pametniji od nas, pa im navijači mirni ko bubice?
