Quantcast

Crvena Zvezda - Novi Pazar 1.8.2020.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.527
Otvaram temu na kojoj cemo komentarisati danasnju utakmicu...

CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR (19.30)

Beograd.

Stadion: Rajko Mitić.

Sudija: Bojan Nikolić.

Crvena zvezda: Borjan - Gajić, Pankov, Eraković, Rodić - Sanogo - Spiridonović, Ivanić, Nikolić, Katai - Tomane.

Novi Pazar: Drobnjak, Vukajlović, Kurdić, Delimeđac, Marinković, Tomić, Nedeljković, Kecap, Dacić, Resić, Kovačević.

Izvor Mozzartsport

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.527
Unistitelji fudbala cele sezone ce vas pustati ekipe kao i obicno, a imacete i pomoc sudija, bice sinhronizovano... Medjutim protiv N.Pazara cete imati samo pomoc sudija, ja se nadam... Tako da ocekujem vasu blam pobedu...
Jeste svi nas pustaju, i tako vec 3 sezone u Evropi... Nego vi ucveljeni sto ne mozete do titule samo da ne priznate da smo bolji, sve cete izmisliti, pa i nazivati nas unistiteljima fudbala ahahahahah... Kako je ta vasa prica o namestanju smesna i bez pokrica, ej covece prolece u LE, i dva nastupa u LS... Jel ti to jasno

kapetanmark

Iskusan
Poruka
5.940
evo. tipicni jado sa komentara po klik-bajt portalima.
i onda se desi napredak.
grobarija mrcena...
Sta se desilo sa napredkom?
Protiv svajcarske smo svi digli hajku na sudiju i penal koji nije svirao Mitrovicu zbog kojeg je brih poslat kuci...
Mitrovic se tad jos kolko tolko pokusao braniti rukama...osloboditi...

Nisi licemeran kad to kazes?

Za svajcarsku galamis a sada obrnuto?

Setimo se juhovica i penala protiv Holandije u Francuskoj 1998... To su penali koje ne bi svi dosudili jer igrac ostao na nogama... Razumem ja to...

No pravila su pravila, faul u kaznenom je penal...

Da li treba svako da bude glumac poput boacija?

Ne znam dal je bio penal, ja ga ne bi svirao...

Ili je potreban var sudiji da pogleda i vidi da li je igrac napretka povlačenjem tolko sprecio da igrac ne ode ka lopti i bude u gol sansi...

kapetanmark

Iskusan
Poruka
5.940
Treba da vam zabrane ucesce u evropi jer je u pitanju velika nepravda... Odmarate se citave godine i samo imate utakmice u evropi i protiv partizana, dok cela evropa grcevito igra svake nedelje ili svaka tri dana za bodove... Zlo ste najvece...
A partizan igra stalno jake utakmice?

U rumuniju poljskoj ceskoj su jake utakmice?

Komplekse ne pokrivaj glupostima. Jesu zlo sa terzom i vucicem ali ne zbog toga...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.