црвена тачка на челу

active

Iskusan
Poruka
6.093
пре сат времена сам добио црвену тачку на челу од стране колеге са којим су тада завршио пројекат, прво је сломио кокосов орах испред машине, запалио мирисне штапиће и на машину набацо гомилу цвећа ..........., док сам се освестио шта се дешава налепио ми тачку на челу уз образложење - такав је њихов обичај

иначе то се зове пуџа и како ми је речено представља врсту прославе

занима ме да ли није случано то заје6анција ала муџоски - кажеш - трава расте киша пада тра ла ла и прц посто си свети ратник, 72 девице и приде карта у једном правцу за авганистан

да напоменем да сам тренутно у хиндији
 
Poslednja izmena:
Иди до Руса зилота (Тихоновци) тамо код тебе у Острелији, да те размагнетишу молитвом од хинду ''дарова''.

Пуна лудара ''дариваних'' у Србији, немој и ти да ми се разболиш.

Гадни су то духови бураз.
 
пре сат времена сам добио црвену тачку на челу од стране колеге са којим су тада завршио пројекат, прво је сломио кокосов орах испред машине, запалио мирисне штапиће и на машину набацо гомилу цвећа ..........., док сам се освестио шта се дешава налепио ми тачку на челу уз образложење - такав је њихов обичај

иначе то се зове пуџа и како ми је речено представља врсту прославе

занима ме да ли није случано то заје6анција ала муџоски - кажеш - трава расте киша пада тра ла ла и прц посто си свети ратник, 72 девице и приде карта у једном правцу за авганистан

да напоменем да сам тренутно у хиндији

to ti je, brale, greb greb lutrija :D
 
Pozdrav koji manifestuje poštovanje osobi kojoj se upućuje, a znači otprilike "ono što je božansko u meni pozdravlja ono što je božansko u tebi". Koristi se i kao blagoslov.

тако сам и сконтао, јер колико капирам локални хиндуси немају стриктну веру у овог или оног, све им је индивидуално. видео случај када је муслим био повређен да је локана хинду жена отишла правац џамија да се алаху моли за његовог слугу, али генерално обожавају идоле које имају свуде
 
I ja radim sa Indusima pa vidim cesto neki od njih dodje sa tom flekom iznad nosa. To je samo dio njihovog religijsko-kastinskom markiranja. Crvena tacka pripada visokoj kasti koja je odmah iza brahmana (svestenika) , crna je za nedodirljive. Ima o tome na internetu. I nemoj se plasiti, nisi mobilisan.
 
Poslednja izmena:
тако сам и сконтао, јер колико капирам локални хиндуси немају стриктну веру у овог или оног, све им је индивидуално. видео случај када је муслим био повређен да је локана хинду жена отишла правац џамија да се алаху моли за његовог слугу, али генерално обожавају идоле које имају свуде

То ти је то братко, милијарду Хиндуса, милијарду вера, свако гура своју халуџу. Свака јерес смрди на хаос екуменизама.
 
То ти је то братко, милијарду Хиндуса, милијарду вера, свако гура своју халуџу. Свака јерес смрди на хаос екуменизама.

али једно је евидентно, много се овде форсира, али кад кажем много мислим свеобухватно, идеја један бог један народ, .................................... кад чиртам дневну штампу, телевизија, .................. неки од популарних локалних филмова које сам одгледао - значи тренд који покрива све сегменте

незнам за ове сите са севера - јер они су тврдокорни
 
пре сат времена сам добио црвену тачку на челу од стране колеге са којим су тада завршио пројекат, прво је сломио кокосов орах испред машине, запалио мирисне штапиће и на машину набацо гомилу цвећа ..........., док сам се освестио шта се дешава налепио ми тачку на челу уз образложење - такав је њихов обичај

иначе то се зове пуџа и како ми је речено представља врсту прославе

занима ме да ли није случано то заје6анција ала муџоски - кажеш - трава расте киша пада тра ла ла и прц посто си свети ратник, 72 девице и приде карта у једном правцу за авганистан

да напоменем да сам тренутно у хиндији

Узмеш пар дана слободно, скокнеш до Гое, нађеш екипу из Србије, тргују ђинђувама и сребром. Са њима је отишла и флаша ракије из манастира Каленић, користе је као лек. Е, када их нађеш, испричај како си и нама и добићеш чашицу ове ракије. Прекрстиш се, наискап и од тог тренутка си имун следећих десет година...као вакцина у војсци...

Како је вама добро...
 
Узмеш пар дана слободно, скокнеш до Гое, нађеш екипу из Србије, тргују ђинђувама и сребром. Са њима је отишла и флаша ракије из манастира Каленић, користе је као лек. Е, када их нађеш, испричај како си и нама и добићеш чашицу ове ракије. Прекрстиш се, наискап и од тог тренутка си имун следећих десет година...као вакцина у војсци...

Како је вама добро...

хм, 200км на слону, мора се распитам
 
… добићеш чашицу ове ракије. Прекрстиш се, наискап и од тог тренутка си имун
Samo jednu čašicu? Uzmi brate flašu – valjda ih tamo prodaju?
Zna se da je to univerzalni lek kako od bolesti tako od uroka vradžbina i svega ostalog!
Rakiju popiješ (ne mora baš naiskap!) a bocom se trljaš tamo gde te boli ili gde te pogodio urok, vradžbina, šta li već!:rotf:


Ozbiljno, nemoj da se opterećuješ, tvoji novi saradnici nisu mislili ništa loše – naprotiv!
Očigledno su zadovoljni tvojim radom!:)
 

Back
Top