Crnoj Gori uvesti vize da kostaju 1244 evra !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dakle, bas me zanima, niko mi nikada nije odgovrio zasto je na Cetinju rukometnoj utakmici Lovcen-Partizan svi u hali sdusno vikali Srbe na vrbe i Ubi Srbina, to mi nikada nece biti jasno, tako se glasno nije navijalo ni u Zagrebu,a svi crnogorci po pravilu navijaju za Partizan !

Pa kako god vi naše sportiste dočekate u Beogradu tako vam se i vrati u CG.
Sjeti se što je skoro bilo na košarkaškoj utakmici izmedju Crvene Zvijezde i Podgoričke Budućnosti...
 
Jel ova tema reakcija na

Crna Gora: Odzvonilo "paradajz turizmu"
Autor: Beta | 08.02.2008 - 11:54

Turisti koji ove sezone budu dolazili u Crnu Goru sa sobom neće smeti da nose namirnice u većim količinama, propisuje crnogorski Zakon o bezbednosti hrane.

Ministar turizma Crne Gore Predrag Nenezić rekao je na Berzi turizma u Budvi da će na taj način biti zaštićeni turisti jer je bilo dosta problema sa hranom koja se prevozila u automobilima na temperaturama većim od 40 stepeni, što je, naveo je, izazivalo velike probleme.
 
A sta ako oni udare pa naplate 2488 E sta cemo onda? Gde cemo na more? Kada ce Kosovo na zalost da priznaju pre CG i Hrvatska i Grcka i Bugarska i Slovenija. A za Spaniju i Kipar treba da crncis ko stoka godinu dana da bi se cvario 7 dana....A Turska?

A jos zaboravljate da dole ima 40 % Srba i da 60% se sluzi mojim i vasim jezikom. I gde je tu logika?
 
Logika je ko ima dvojno drzavljastvo zna se da je lojalan Srbiji, ostali da plate !
Grcka zvanicno ne priznaje, Kipar je jeftiniji od Cg a ko jo uopste tamo i ide !
Bitan je princip, zasto oni moraju da nas priznaju ako niko nece vrsiti pritisak i sankcije nad njima !
Eto Spanija nece i nikom nista ! Narod Crne Gore nece,al Milo mafijas hoce !
 
Jel ova tema reakcija na

Crna Gora: Odzvonilo "paradajz turizmu"
Autor: Beta | 08.02.2008 - 11:54

Turisti koji ove sezone budu dolazili u Crnu Goru sa sobom neće smeti da nose namirnice u većim količinama, propisuje crnogorski Zakon o bezbednosti hrane.

Ministar turizma Crne Gore Predrag Nenezić rekao je na Berzi turizma u Budvi da će na taj način biti zaštićeni turisti jer je bilo dosta problema sa hranom koja se prevozila u automobilima na temperaturama većim od 40 stepeni, što je, naveo je, izazivalo velike probleme.

To se odnosi na turisticku agenciju "Perparimi" iz Pristine. Ona dovodi turiste koji donose hranu jer im je sa Kosova nekako "sladja". Ali i kupacice koje nisu jos cule za kupaci kostim , nego na plazu prelepu u Ulcinju izlaze u dimijama i u istim se "banjaju"......................aaaahahahahahah
 
E vidis niti sam novokomponovani niti sam Milov ali to nema veze. Ako mozes da shvatis.........

Ja i Milo smo iz istog kraja ista plemena. Malo pre si napisao kada bi pozvao Crnogorce iz Niksica i da bi sa njima zakopavao bilo sta i bilo koga. Jadan , oni kukavce sve mogu da rade......, ali da kopaju, ne da ebe oca ocinjega, ahahahahahaa
 
Jel ova tema reakcija na

Crna Gora: Odzvonilo "paradajz turizmu"
Autor: Beta | 08.02.2008 - 11:54

Turisti koji ove sezone budu dolazili u Crnu Goru sa sobom neće smeti da nose namirnice u većim količinama, propisuje crnogorski Zakon o bezbednosti hrane.

Ministar turizma Crne Gore Predrag Nenezić rekao je na Berzi turizma u Budvi da će na taj način biti zaštićeni turisti jer je bilo dosta problema sa hranom koja se prevozila u automobilima na temperaturama većim od 40 stepeni, što je, naveo je, izazivalo velike probleme.
Nema druge nego navališe brđani da pod svaku cijenu da gostima uvaljuju svoj gnjilež i to sve pod izgovorom da su nasekirani:lol: za zdravlje turista!!! Ovo je vrh - nema dalje!!! Sad će CG pogranična murija još i da zaviruje putnicima u kutije sa užinom!!! Ljudi pa ovo je za crtani film!!!
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Logika je ko ima dvojno drzavljastvo zna se da je lojalan Srbiji, ostali da plate !
Grcka zvanicno ne priznaje, Kipar je jeftiniji od Cg a ko jo uopste tamo i ide !
Bitan je princip, zasto oni moraju da nas priznaju ako niko nece vrsiti pritisak i sankcije nad njima !
Eto Spanija nece i nikom nista ! Narod Crne Gore nece,al Milo mafijas hoce !
Vecina Srba i Crnogoraca iz CG bogu hvala nema srpsko drzavljanstvo tako da ti je suplja logika .
 
Vecina Srba i Crnogoraca iz CG bogu hvala nema srpsko drzavljanstvo tako da ti je suplja logika .

Nema veze proverićemo svakog. A to kod Crnogoraca ide lako.
Ovi iz četničkih i staljinističkih porodica (što su zaglavili Goli otok) su obično prosrpski orijentisani.
A, potomci Titovih ********* i zelenaša su najčešće protiv Srbije.

Zezam se, mada se oni sami tako dele
 
Ma sve je to isto sranje a ti sa Golog otoka su najgori od sve dece ,ti su i bracu rodjenu za stolom ubijali , mada ozbiljno te price kako su svi potomci ********* na jednoj strani(liberalnoj ) a svi oni iz "postenih" familija na drugoj(nacionalnoj) je i u crnogorskom kao i u nasem slucaju teska glupost i nesistina u koju jos samo veruju DSS poltroni iz NINa i NSPMa koji ta sranja i podmecu.
 
, mada ozbiljno te price kako su svi potomci ********* na jednoj strani(liberalnoj ) a svi oni iz "postenih" familija na drugoj(nacionalnoj) je i u crnogorskom kao i u nasem slucaju teska glupost i nesistina u koju jos samo veruju DSS poltroni iz NINa i NSPMa koji ta sranja i podmecu.

Pojma ti ja nemam. U mom kraju kad se žene i udaju ne pitaju za političku pripadnost familije, pa svako ima u porodici i nekog ko je bio član KPJ i nekog predratnog trgovca koji je mrzeo komunizam ko kugu.
Mada kod onih čije su porodice u određenim režimima uživale velike privilegije, sigurno je uticalo pri političkom opredeljenju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top