црногорски Срби, босански Срби, хрватски Срби и ко зна какви Срби

Moja Republika

Domaćin
Poruka
3.671
Čisto da se zna da dušmanima neće proći podvala sa ovim i onim Srbima.

Предсједник Републике Српске је увјерен да је неопходно стварање заједничке српске политике у региону.

"Појавила се прича да постоје црногорски Срби, босански Срби, хрватски Срби и ко зна какви Срби, у суштини ради се о једном народу – Србима. Ја нисам босански Србин!"

Предсједник Додик је у интервјуу за РТРС најавио да ће о томе - како заштитити српски интерес у региону - бити тема новог састанка са предсједником Србије Томиславом Николићем, у септембру у Бањалуци.

http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=67139

:ok:
Predugo smo ćutili i puštali da nas voda nosi. ;)
 
Čisto da se zna da dušmanima neće proći podvala sa ovim i onim Srbima.



:ok:
Predugo smo ćutili i puštali da nas voda nosi. ;)

a stavi kosovskog Srbina pored vojvodjanskog ili stavi Srbina iz Istočne Srbije uz crnogorskog pa odradi kakav posao...
A preko svih stavi nekog iz sela pokraj Niša - beš mi sve po spisku ako ga budeš reč srpsku razumeo
 
a stavi kosovskog Srbina pored vojvodjanskog ili stavi Srbina iz Istočne Srbije uz crnogorskog pa odradi kakav posao...
A preko svih stavi nekog iz sela pokraj Niša - beš mi sve po spisku ako ga budeš reč srpsku razumeo
А тек вас староседелачких београЦких цигаЊа.:rotf:
 
Србски је сакрити издајнике од стране модератора...
Додик нема ИЋ па није Србин, јели Победник?
Dodik je verovatno Hrvat ,to je kod Hrvata često prezime dok nisam čuo da ima Srba osim Mileta i njegovih sa tim prezimenom.
 
Pa Rvati su pre za Mileta govorili DodiG , mada ko će ih znati u tim krajevima je ranije bilo dosta i jednih i drugih ,ko zna ko se s' kime mešao .
Кроати по властитим истраживањима ДНК тврде да су у вези с Индијанцима, тако да Бик Који Седи и Луди Коњ...
 
Да ли сте ви икад поједини слушали прави Србски језик, у Републици Србској? Једино где се сачувао? НИСТЕ.
Многи ни незнају свој Србски/Српски који говоре и служе се, а камоли прави СРБСКИ!
Да не говорим о разумевању појмова Србског језика и речи, разумевање....
А о пореклу презимена, то је шпанско село за многе. :)
 

Back
Top