Quantcast

Crnogorski pljackasi ubili policajca u Srbiji !

gruba greska

Buduća legenda
Poruka
39.409
Tuga, zlikovci uzeše još jedan mladi život :(

Smrtna kazna treba da se uvede za mnoge stvari, a ne samo za ubistvo policajca. Po meni je i pedofilija isto za smrtnu kaznu, kao i trgovina belim robljem.
Naravno smrtna kazna treba da se vrati i za dela protiv države.

Смртна казна је укинута и не постоји догледно време када би могла да се поново успостави.

crni lepotan

Elita
Poruka
21.391
Смртна казна је укинута и не постоји догледно време када би могла да се поново успостави.

Znam. Čak je to stavljeno u deo o ljudskim pravima, tako da su mogućnosti za izmenu te stavke minorne bez neke revolucije.
Ali treba imati veru i gajiti nadu u dobro, pa će se možda i smrtna kazna vratiti ;)

old-mne

Poznat
Poruka
7.574
Жао ми момка, који је радио свој посао...
А, ова фукара само потврђују да је
ДОШЛО ВРЕМЕ ДА СЕ ЦРНОГОРЦИМА УВЕДУ ВИЗЕ.

Iz tvojih usta u bozije usi. Nadam se samo da ce te i sankcije da nam uvedete pa da svoje proizode prodate strini tvojoj.

Inace ovaj Darinko Beko Vusurovic je dobar znanac barskog podzemlja tako da danas cuh dosta toga o njemu, kleo se u srpstvo zajedno sa ovijem drugim nastradalim. do prije 10 dana su harali Njemackom, rece mi tip da su drmnuli 30 satova od kojih je najjeftiniji bio 2000€.
Uopste mi ih nije zao, ovog treceg magarca bi trebalo javno na trg kamenovat, potice iz izuzetno imucne familije, brata mu ljetos roknuli a on i dalje plovi mutnijem vodama. Nadam se samo da ga Srbija nece izrucit Crnoj Gori u kojoj bi nakon 3 mjeseca opet bio po dzadi.

pokojni_toza

Domaćin
Banovan
Poruka
3.892
Ovde su se mnogi zalaufali da štite "jadnu i ugroženu policiju" :roll: , a niko se ne pita kad će biti pronađene ubice Ranka Panića , i mnogih drugih za čiju je smrt posredno ili neposredno odgovorna ta ista policija . Takođe , niko se ne pita zašto i dan-danas većina narkotika na srpskom tržištu potiče upravo od policijskih dilera , zaštićenih kao beli medvedi , koje niko ne sme da dira zato što su "saradnici MUP-a" :roll: A kad smo kod crnogorske mafije , u samoj toj policiji ima mnogo "kadrova" koji potiču upravo iz te "bratske" države - i često su u rodbinskim vezama sa kriminalcima od kojih bi trebalo da nas štite .

Doberr

Obećava
Poruka
93
I ne treba sad pljuvati crnogorce. Pa nije svaki srpski crnogorac pljackas i baraba! Nemojte biti malogradjani-lokalpatriote.

Svaki Crnogorac ovaj dodjos u Srbiji studira po 15 godina, i kada zavrsi fax postane upravni organ i to odmah, oni su ovde na budzetu a za Srbe u Srbiji nema mesta na fakultetima, takodje sa svojom diplomom mogu pedu obrisati, a crnogorci olako postaju direktori i vecito zeljni direktorskih pozicija, posto su svi plemenski povezani a i veze ih novonastala titoisticka nacionalnost vala treba sve ove dodjose iz CG nazvati pljackasima i barabama, ponasaju se bahato Audi,MercedesBMW to samo ovde voze zbog njih mi ovde rodjeni nemammo nista.

BRITNEY 3

Buduća legenda
Poruka
30.098
Svaki Crnogorac ovaj dodjos u Srbiji studira po 15 godina, i kada zavrsi fax postane upravni organ i to odmah, oni su ovde na budzetu a za Srbe u Srbiji nema mesta na fakultetima, takodje sa svojom diplomom mogu pedu obrisati, a crnogorci olako postaju direktori i vecito zeljni direktorskih pozicija, posto su svi plemenski povezani a i veze ih novonastala titoisticka nacionalnost vala treba sve ove dodjose iz CG nazvati pljackasima i barabama, ponasaju se bahato Audi,MercedesBMW to samo ovde voze zbog njih mi ovde rodjeni nemammo nista.

Bas tako,zato kazem,poslati ih odakle su se dovukli pa nek se Qrce tamo....

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.