Црногорска власт прогнала из Црне Горе пароха паштровачког Синишу Смиљанића

Raskolnici deluju zajedno sa Mirašem...Pogledaj, nijedan Akakijev sektaš neće da kaže bilo šta loše o raspopu Mirašu....Ali se zato ubiše pljujući po arhiepiskopu....:neutral:

Sta ima da se kaze o Mirasu Mrazu koji ima 5 svjestenika i svi su zavrsili bogosloviju u Srbiji ili Foci .A dje bi drugo....
 
Jesi li kad upoznao Mitropolita i razgovarao sa njim ili ga makar slusao kad besjedi narodu uzivo???
Treba da te je stid brate Srbine sto lupetas gluposti ,taj covjek drzi na okupu crkvu u CG i obnovio je toliko bogomolja od kad je dosao a da ne pricam koliko puta je hladio strasti na obije strane!!!!

Da, da i zato su stvari sad tamo dje jesu!!!!!!
Bice da ima jos u Crnoj Gori Srba, koji o njemu sasvim drukcije govore, dozvolices!!!!
 
Sta ima da se kaze o Mirasu Mrazu koji ima 5 svjestenika i svi su zavrsili bogosloviju u Srbiji ili Foci .A dje bi drugo....

a i sam Miras je rodjen u Teslicu u Bosni i Hercegovini i nije iz Crne Gore.

Kao i njegov bivsi "paroh podgoricki" Zika Smederevac , koji se u medjuvremenu pokajao napustio sektu Mirasevu i vratio nazad u Srbiju.
 
A srdit li si, na babu brkatu, momcicu?????:per::per::per::per::per::per:
Ona li ti je uzor za komunikaciju?
Kopilan je kopilan, zato ne misli da si bolji od komunistickih!!:hahaha::hahaha:

Јадило несретно, направио те какв комунистички јамар...од таквих не можеш боље ни очекивати.******* Акакије у вр гузице а ти њега.
 
kod vas su samo vasi roditelji djubrad komunisticka , iznad zakona kao i hodze i fratri i raznorazni sektasi

a pravoslavni svestenici oni su zrtve vasega zla

koje ce vam se nadam se vratiti kao bumerang bivsi Srbine iz srpskih Rovaca

Ja nicije roditelje ne uzimam u usta tako da bih ti toplo preporucio da ne uzimas ni ti.

Uostalom, nista ti drugo i ne znas.
 
Da, da i zato su stvari sad tamo dje jesu!!!!!!
Bice da ima jos u Crnoj Gori Srba, koji o njemu sasvim drukcije govore, dozvolices!!!!

Ћути поживинчена сподобо...зна се ко у Црној Гори лаје на митрополита, турци, латини, дукљани и ви комунистичка копилад која су у разноразним сектама.
 
Ja nicije roditelje ne uzimam u usta tako da bih ti toplo preporucio da ne uzimas ni ti.

Uostalom, nista ti drugo i ne znas.

a kako trpis cinjenicu da ti se vecina plemenika izjasnjavaju kao Srbi ?

Kako je ziveti kao IZROD SOPSTVENOG SRPSKOG NARODA a Kolasinac ?
 
Misliš srpske pravoslavne vere?

Није тај ниједне вјере, то је брозогорачка школа невјерничка...једино се клањају батини и новцу.Са њима се мора ка са осталом стоком...само корбачем.Стока само страх цијени.Мораћемо им то пружити кад су већ кренули ђоном.
 
a i sam Miras je rodjen u Teslicu u Bosni i Hercegovini i nije iz Crne Gore.

Kao i njegov bivsi "paroh podgoricki" Zika Smederevac , koji se u medjuvremenu pokajao napustio sektu Mirasevu i vratio nazad u Srbiju.
Pod htino da se Miras isprati do granice sa Bosnom !:hahaha:
 
a kako trpis cinjenicu da ti se vecina plemenika izjasnjavaju kao Srbi ?

Kako je ziveti kao IZROD SOPSTVENOG SRPSKOG NARODA a Kolasinac ?

Pojma ti nemas kako su se moji preci izjasnjali, isto kao sto ja ne znam kako su se tvoji izjasnjavali. Ja za svoje znam, a da li ti za svoje znas? To preispitaj, pusti ti moje pretke. Svi olako tudje pretke uzimaju u usta, a o svojima malo ko ovdje pise.
 
Nabroj mi neke od njih, i reci mi po kom osnovu su oni iznad zakona.
Ti me pravis ludim boga mi.
Svrati malo do Tuzi i obidji crkve koje izgradjuju ti ljudi ili mozda odi do Zatrijebca pa pocni razgovor sa njima ,ti ljudi neznaju cak ni nas jezik!!!!! Cisto sumnjam da imaju potrebne dozvole za boravak i rad u Cg ali nije ni bitno jer stoji vatikan iza njih a iza nekih boga mi i obavestajne sluzbe komsijskih zemalja.
 
Није тај ниједне вјере, то је брозогорачка школа невјерничка...једино се клањају батини и новцу.Са њима се мора ка са осталом стоком...само корбачем.Стока само страх цијени.Мораћемо им то пружити кад су већ кренули ђоном.

Meni je tužno da čitam ovakve rasprave, najiskrenije. Ne razumem podele na jedni i druge pravoslavce, ne razumem tu želju za malo vlasti, pa makar i u nekoj novoj, nepostojećoj, crkvi.
Umesto da se ponose na svoje poreklo, oni se okreću od crkve koja nas je kroz vekove sačuvala. Čemu to? Samo zato što je "moderno"?
Ja sam pre neki dan bio u Grčkoj, pa sam našao vremena da odem u manastir na službu, i deca se pričestila. Pravoslavna je to crkva, iako su malo odstupili od pravog puta. tako treba, da se držimo zajedno i odbranimo od azijskog zla koje pokušava da nas uništi.
 
Ћути поживинчена сподобо...зна се ко у Црној Гори лаје на митрополита, турци, латини, дукљани и ви комунистичка копилад која су у разноразним сектама.

Auuu, koje su posljedice na tebe u djetinjstvu ostavile brkate babe,
tako da su ti dominantni svi koji nose brade,
licno mislim da bi ti se i talibani dopali!!!!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Pojma ti nemas kako su se moji preci izjasnjali, isto kao sto ja ne znam kako su se tvoji izjasnjavali. Ja za svoje znam, a da li ti za svoje znas? To preispitaj, pusti ti moje pretke. Svi olako tudje pretke uzimaju u usta, a o svojima malo ko ovdje pise.

odlicno znam za rovcane kako se izjasnjavaju

80% Srbi a ti spadas u onih 20% komunista-izroda srpskih

Bulatovici su 90% Srbi, Jedini koji su mozda vecinski komunisti i crnogorci to su ovi Vlahovici . Scepanovici i Srezojevici isto Srbi.

A ti si ko sto rekoh izrod . Potomak Nemanjica , Gojaka Srbina , a danas nesto drugo :)

ni prvi ni zadnji koji je izdao svoju veru i naciju i postao nesto drugo

Prema narodnom predanju najstariji predak Rovčana bio je Nikša koji je živio u Grblju u Boki. Njegov otac, ban Ilijan, bio je oženjen Jevrosimom, sestrom kralja Stefana, sina Vukana Nemanjića koji je sagradio manastir Moraču 1252 g. Nikšin unuk Gojak je došao u sukob sa banom Ugrenom koji je upravljao Nikšićkom Župom, pa je posle ubojstva bana Ugrena pobjegao u današnja Rovca i nastanio se na desnoj strani Mrtvice, u blizini njenog utoka u rijeku Moraču. Gojak je tu osnovao porodicu i prema rovačkom predanju imao je 4 sina: Bulata, Vlaha, Šćepana i Srezoja od kojih su se formirala današnja velika rovačka bratstva: Bulatovići, Vlahovići, Šćepanovići i Srezojevići.
 
Ti me pravis ludim boga mi.
Svrati malo do Tuzi i obidji crkve koje izgradjuju ti ljudi ili mozda odi do Zatrijebca pa pocni razgovor sa njima ,ti ljudi neznaju cak ni nas jezik!!!!! Cisto sumnjam da imaju potrebne dozvole za boravak i rad u Cg ali nije ni bitno jer stoji vatikan iza njih a iza nekih boga mi i obavestajne sluzbe komsijskih zemalja.

Mnogo se ti i mnogi ovdje oslanjate na rekla-kazala informacije. Ja ne pravim nikog ludim, postavljam vrlo konkretna pitanja, ali izgleda da je to tebi neko ispricao, pa se ti primio na to.
 

Back
Top