Crnogorci priznaju gej brakove !

Crnogorci su odvajkada bili proevropski i hipermoderni , a narocito otkako su poceli da se drogiraju - pa tako i ovaj trend gej brakova i nije nikakva novina . Dalo se to ocekivati - oduvek su junacke kuce i slavna brdsko brzinska plemena sustopice pratili najmodernije evropske trendove ! Ovo narocito vazi za Cetinje . Tamo ocekujem sklapanje velikog broja gej brakova jer u protivnom izgubili bi obraz pred svijetom . Nadam se takodje da ce makar svaki drugi brak u Cetinju da bude gej ( zbog boljeg imidza grada i plemena , kao i razvoja turizma ) .

I nije neko iznenadjenje.Po relevantnim podacima u CG,procentualno,ima najvise gay populacije u Evropi.Cudnao a istinito,zato oni i glume neke muskarcine i junacine,prikrivaju se,ali sada je sve jasno.Ljubav je ljubav, da hebe oca.:)

"Ja kad bi saznao da je moj sin *****, ja bi ga se odrekao istog momenta." Nije bas rijedak slucaj da sinovi ljudi koji upravo ovako pricaju zaista i postanu isti.

Ili kad se pomenu homoseksualci "Uh, treba to zapalit sve, istrijebit, zaklat." I nije rijedak slucaj da su takvi prikriveni homoseksualci.

A ovdje konkretno najvise takve stvari citam od velikih patriota, moralista i sl.

Crnogorci iz neke naucno neobjasnjive frustracije jednostavno moraju da budu IN ( ma sta to IN podrazumevalo ) - pogledajmo samo Beograd , svaka seljacka dzudza i susa iz najzabitie vukojebine cim zapamti par autobuslih linija i osposobi se da pronadje Terazije po definiciji postaje minimum zestoki NVO aktivista , a uspesniji medju susana i dzudzama postaju predsednik drzave , ministar , gradonacelnik , direktor Narodnog Pozorista , ambasador , svetsaki priznati borac protiv velokosrpskog sovinizma i patriJotizma , i veci evropljnin od Dzordza Majkla i princa Vijijama zajedno .

Neki to smatraju za bolest, neki za različitost a neki za nastranost.

Ja mislim, da je to nastranost koja se vjerovatno nemože izliječiti ali je velika greška da se to legalizuje.
To uništava porodicu i nije prirodno.
To je u patrijahalnim društvima kao što je crnogorsko i velika sramota.
Nije istina, da to svi u EU imaju. Većina nema legalizaciju te nastranosti a preporuka jeste da se legalizuje.

Ako to CG uzakoni to će biti velika greška i sramota za veliku većinu Crnogoraca.

A vjerovatno će svima pederima, koji to naprave i vjenčaju se i javno se sazna biti odvaljeni bubrezi. U to sam siguran.

Poslednja izmena:

Ja mislim, da je to nastranost koja se vjerovatno nemože izliječiti ali je velika greška da se to legalizuje.
Nije istina, da to svi u EU imaju. Većina nema legalizaciju te nastranosti a preporuka jeste da se legalizuje.

Ako to CG uzakoni to će biti velika greška i sramota za veliku većinu Crnogoraca.

A vjerovatno će svima pederima, koji to naprave i vjenčaju se i javno se sazna biti odvaljeni bubrezi. U to sam siguran.

Ebo te zec, kakav je to pederluk zavladao kod junačina.
k'o da ste hrvati, ne daj bože.

Mislis kao onim Niksicanima koji su pre 10 godina prvi probili led - kao jedne od najvecih pobeda evropske Crne Gore i evropskih vrednosti ka kojima Crnogorci streme cim se rode . Elem , tom gej paru ni dlaka falila nije , zato smatram da bi Parada Ponosa u Podgorici ili Cetinju bila lepse prihvacena nego ona u San Francisku ili Berlinu . Evropa gleda na Crnu Goru , bre ! Ne gubite obraz pred svijetom , teskom ste ga mukom sticali ovih 14 godina ! Morate nauciti da skandirate . E, viva , e viva , e viva , gej brakovi !!

Ako to CG uzakoni, mene će biti toga sramota.

A vjerovatno će svima pederima, koji to naprave i javno se sazna biti odvaljeni bubrezi. U to sam siguran.
To nije bolest, već stanje. To nije sramota, jer to se ne može promijenit. Može se krit od svijeta, ali ne i od samoga sebe. Oni, po mojemu mišljenju s pravom, žele da mogu ispoljavat svoju naklonost, svoja ośećanja ka i mi ostali. Ako vole živjet zajedno, što bismo im mi smetali? Ako žele brak, što bismo im branili? Ako žele podizat đecu što im ne bismo dali usvojit neko odbačeno dijete? Boje se neki da će se i ta đeca "navuć" na homoseksualizam, a ne śete se da su roditelji tijeh homoseksualaca uzalud bili stragiht. Zaboravlja se da su u vrijeme velike helenske civilizacije homoseksualizam, čak po današnjijem mjerilima i pedofilija bili uobičajeni. Uostalome, najveći protivnici "legalizacije" homoseksualizma su prikriveni homoseksualci koji se boje svoje prave seksualne prirode.
Uz sve to, naučeni smo na izvjestne norme društvenoga ponašanja i sve što iz toga izskače ne tolerišemo. A, śutra, kad se norme izmijene?

To nije bolest, već stanje. To nije sramota, jer to se ne može promijenit. Može se krit od svijeta, ali ne i od samoga sebe. Oni, po mojemu mišljenju s pravom, žele da mogu ispoljavat svoju naklonost, svoja ośećanja ka i mi ostali. Ako vole živjet zajedno, što bismo im mi smetali? Ako žele brak, što bismo im branili? Ako žele podizat đecu što im ne bismo dali usvojit neko odbačeno dijete? Boje se neki da će se i ta đeca "navuć" na homoseksualizam, a ne śete se da su roditelji tijeh homoseksualaca uzalud bili stragiht. Zaboravlja se da su u vrijeme velike helenske civilizacije homoseksualizam, čak po današnjijem mjerilima i pedofilija bili uobičajeni. Uostalome, najveći protivnici "legalizacije" homoseksualizma su prikriveni homoseksualci koji se boje svoje prave seksualne prirode.
Uz sve to, naučeni smo na izvjestne norme društvenoga ponašanja i sve što iz toga izskače ne tolerišemo. A, śutra, kad se norme izmijene?

Pokušavam da to trezveno razumijem ali nikako nemogu razumiti ovo:

Da usvoje djecu!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa zamisli kako će tu đecu svi u školi zajebavati i ismijavati a đeca ništa kriva.
Na taj način im uništavaš njihovo djetinjstvo, budućnost a i normalan život. TO JE ZLOČIN PROTIV ĐECE.
Koja ženska će uzeti takvoga momka, koga su uzgajali ******???? UŽAS!

Dali bi ti mogao tome pederu iz ruke uzeti koru hljeba a on prije toga sa tim rukama dirao one "žute dukate"z:shock:

E zato bi ja svakome takom odvalio bubrege ili odrezo onu stvar, pošto mu itako ne služi za potrebe za koje je to namijenjeno.

Poslednja izmena:
A, pa nema više ono - u Crnu Goru take ljude šalju na robiju...

Mada kad se prisetim malo bolje, kad sam jedared i nikada više, jedne godine bio u Sutosmoru noćivali smo kod neke žene koja je imala jake brke a oglašavala se gromkim baritonom. Uveče bi na ulici pušila lulu i držala slovo celom selu a njen muž nije iz kuhinje izbiVao i stalno se nešto bavio oko đece.

U svakom slučaju, zvona slobode i emancipacije odjekuju kanjonom Morače ovijeh dana...

A, pa nema više ono - u Crnu Goru take ljude šalju na robiju...

Mada kad se prisetim malo bolje, kad sam jedared i nikada više, jedne godine bio u Sutosmoru noćivali smo kod neke žene koja je imala jake brke a oglašavala se gromkim baritonom. ovijeh dana...

Švaleru, ko zna đe si ti vidio te brke?
A ti baritoni su možda izlazili tu neđe u blizini jer se ženska najela tetovca sa kojim si platio ljetovanje..z:lol:

Švaleru, ko zna đe si ti vidio te brke?
U Sotosmore i u gazdarice, tebe mi!

Tako da sam verovao da iako Titine slike još niđe nisu bile skinute Crna Gora ita ispred svog vremena.

Ja ne rezumem što se ti osećaš pogođenim. Sve rečeno je izraz najdubljeg divljenja Crnoj Gori na iskazanoj odlučnosti u implementaciji svih evropskih vrednosti. Mislim da je i veoma važno to što je Crna Gora s tom praksom počela i pre sunčane Kalifornije.

E, to je ono o čemu se ođe radi. Ja bih reka da ženska nije bila ženska. Razumješ?

Poslednja izmena:
Pokušavam da to trezveno razumijem ali nikako nemogu razumiti ovo:

Da usvoje djecu!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa zamisli kako će tu đecu svi u školi zajebavati i ismijavati a đeca ništa kriva.
Na taj način im uništavaš njihovo djetinjstvo, budućnost a i normalan život. TO JE ZLOČIN PROTIV ĐECE.
Koja ženska će uzeti takvoga momka, koga su uzgajali ******???? UŽAS!

Dali bi ti mogao tome pederu iz ruke uzeti koru hljeba a on prije toga sa tim rukama dirao one "žute dukate"z:shock:

E zato bi ja svakome takom odvalio bubrege ili odrezo onu stvar, pošto mu itako ne služi za potrebe za koje je to namijenjeno.
Znaš kako vele - svako čudo za tri dana.
No, ne znači da bih ja njima dava đecu na čuvanje i brigu, već se samo pitam ko smo mi da im to branimo?
Ja sam siguran da bi tu đecu pazili bolje no mnogi "izpravni" što paze svoju vlastitu. Uticaj sredine se prirodno ne smije zanemarit, ali ne treba joj ni stalno povlađivat.
Što se tiče higijene ne znam zašto si siguran da već nijesi uzeo tu koru ljeba? Ili takovu iz prljave ruke nekojega "pravaša"? Predrasude.
O nasilju pročitaj što maloprije napisah.

Ово је по оној пословици ''Чега се паметан стиди,будала се тиме поноси!''.Очигледно је да највиђенији Црногорци немају проблема са педерлуком а сви остали ће морати да буду срећни што ће педери имати више права од њих.Најбоље би било да су педери остали тамо где јесу и где Сунце не залази.

Back