Crnogorci priznaju gej brakove !

za intrese Cg dugoročno gledano najbolje bi bilo kad bi se odvojila Boka Kotorska ,Paštrovići,Spič,ulcinj sa Adom Bojanom,celi sever od Kolašina naviše i Vasojevićka republika...sve što je zauzeo Kralj Nikola u svojim imperijalističkim osvajanjima, za Brda treba dati autonomiju visokog stepena kao i za Šiptare u Malesiji.....

Očekivao sam takav odgovor kojim pokazuješ svoje emocije a ne razum i realnost.

U CG su Albanci manjina (5-7%) i to nije isto, kao na Kosovu 90% ili ako računaš cijelu Srbiju sa Kosovom 25%.
U CG Albanci ne prave nikakve probleme a na Kosovu je haos već nekoliko decenija.
Što će Srbiji 2 miliona neprijatelja u svojoj zemlji?
A oćerati ih nije moguće!

Priznanje Kosova je teška greška rukovodstva CG. U to sam siguran.

Inače mislim, da je dugoročno bolje za Srbiju, da se Kosovo odvojilo. A još bolje bi bilo, da se i ono malo nealbanskog življa iseli od tamo jer tamo nema i nikad neće biti slobode.
A posle toga na granicu postaviti "kineski zid" uvesti totalnu blokadu i zabraniti svaku komunikaciju. To bi bilo od životnog interesa svih kosovskih susjeda (CG,Srbija,Makedonija) i Grčke da to napravi.
Na taj način bi se zaštitili od njihove nenormalne ekspanzije i nekulture.

Виђе ли жвале циганске како умањује значај ИЗДАЈНИЧКОГ чина прдљиве владе шаке од јада који се зове montenegro ?! То се зове јасно ИЗДАЈА !!!
Прво, несрећно глупа оно што би требало да знаш да сва наша српска традиција почива на Косову и дио Васојевића је настањивао Метохију...
Али на страну то што си вјероватно неки клинац па појма немаш, крајње је биједно што се представљаш као некакав "Морачанин", док благе везе ти немаш са Морачом нити са херојском традицијом тог краја...
Јадно и срамотно !

Према томе то није никаква грешка циганије од камариле монтенегринске власти, него отворена ИЗДАЈА интереса српскога народа ! Тако се то зове !!
Ништа их не оправдава !!!

Očekivao sam takav odgovor kojim pokazuješ svoje emocije a ne razum i realnost.

U CG su Albanci manjina (5-7%) i to nije isto, kao na Kosovu 90% ili ako računaš cijelu Srbiju sa Kosovom 25%.
U CG Albanci ne prave nikakve probleme a na Kosovu je haos već nekoliko decenija.
Što će Srbiji 2 miliona neprijatelja u svojoj zemlji?
A oćerati ih nije moguće!

ko prica samo o Šiptarima...najveće je zlo što od Srba pravite neprijatelje...i njihove probleme bacate pod tepih umesto da ih rešavate....da ne bude posle :kuku lele mene!!z:shock:z:shock:

Back