Црногорци организују геј параду

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
PODGORICA - Slovenački poslanik u Evropskom parlamentu Jelko Kacin pozdravio je najavu održavanja prve Parade ponosa u Crnoj Gori 31. maja i naveo da je to prilika da ta država pokaže tolerantnost pred EU.
- To je velika škola tolerancije za celokupnu crnogorsku javnost i primer za sve susedne države kako se treba suočiti s takvim izazovima - kazao je Kacin

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/kacin-djetici-bravo-za-gej-paradu-86067.php

_____________________________________________________

ХОже ли и ђетићи мирно прогутати ово као и наши сусЈеди?

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
PODGORICA - Slovenački poslanik u Evropskom parlamentu Jelko Kacin pozdravio je najavu održavanja prve Parade ponosa u Crnoj Gori 31. maja i naveo da je to prilika da ta država pokaže tolerantnost pred EU.
- To je velika škola tolerancije za celokupnu crnogorsku javnost i primer za sve susedne države kako se treba suočiti s takvim izazovima - kazao je Kacin

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/kacin-djetici-bravo-za-gej-paradu-86067.php

_____________________________________________________

ХОже ли и ђетићи мирно прогутати ово као и наши сусЈеди?

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Svakako da će se Đetići odazvati kao ostali narodi u EU.

To će dozvoliti i niko neće razbijati svoj grad zbog toga i praviti sebi štetu.
Ali će ulice biti totalno prazne
i na taj način će sve reći šta misle o tome.
Dakle- IGNORE!
 
Poslednja izmena:
Pametno ! Bez halabuke, politickog i sl folklora idu dalje, imaju jasno zacrtan plan kuda i s' kim ce ... Poceli su da lice na Slovence :ok:

Pozdravljam ovaj hipermodrni korak Crnogoraca - i nadam se da ce i Jovo Kapicic , Borka Pavicevic, Vida Ognjenovic , Voja Brajovic , Bota .. i ostali mnogobrojni proleteri ...- uzeti ucesce .. O tome da niko nece smeti ni da p**ne valjda svi sve znamo , pa ce ta manifestacija gordosti u dicnoj Crnoj Gori proteci u gostoljubivijoj i slobodarskijoj i poltronskijoj atmosferi nego usred Svedske ili Kopenhagena ... Izarazavam protest i cudjenje zasto EU nije jos organizovala Paradu Ponosa kod Siptara .... Eve ovde imamo buduceg barjaktara parade - Bluza... ...

I dalje stojim na stanovistu da ne podrzavam odrzavanja kakvih stvari u Srbiji i Rusiji - zbog demografskih razloga i zato sto nas narod nije jos zreo za takvav civilizacijski iskorak ..


 
Poslednja izmena:
PODGORICA - Slovenački poslanik u Evropskom parlamentu Jelko Kacin pozdravio je najavu održavanja prve Parade ponosa u Crnoj Gori 31. maja i naveo da je to prilika da ta država pokaže tolerantnost pred EU.
- To je velika škola tolerancije za celokupnu crnogorsku javnost i primer za sve susedne države kako se treba suočiti s takvim izazovima - kazao je Kacin

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/kacin-djetici-bravo-za-gej-paradu-86067.php

_____________________________________________________

ХОже ли и ђетићи мирно прогутати ово као и наши сусЈеди?

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:


Za nas rođene u CG bar jedno se zna...možemo bit il najpošteniji il najveće fukare ali pederčine jok!!!
Stoga popišam ti se u post!!!

Zato što ti i samom to zvuči neverovatno,i domen fantastike pokušao si da se sprdaš bedo bedna...Ma milo će svašta da uvede al da vidim baš mudonju koji će se Podgoricom tad prošeta u toj paradi!!!
 
A,a će Italijani pešovani trajektima da stižu u CG da se ogrebu o "mlado planinsko meso":per::per::per: I to isto ka i cigare..pušenje je pušenje,sve ostalo su nijanse....spas stiže preko plavog mora:hahaha::hahaha::hahaha:


Jel to vi zaboravljate kolko pederčina bilo u pardi u bg? Pa sad se divite što je tako nešto mizerna vlast organizovala u cg pravdajući beogradski pederluk koji se broji hiljadama?!?!?!
 
vala se ne divim no sažaljevam...mi smo se opirali koliko toliko,ali vama uleće iz prve....kako tata kaže....

Vi mi?

Budalo.

U Beogradu sigurno je pederčina bilo mnogo prije nego dolje u Podgorici i koliko je to u BG popularno i sam si video velikim brojem na paradi...a gdje su sve oni koji se još kriju?
Pa se sad vadiš na ovu glupost.Aj videćemo kolko će ih biti u Podgorici.....Pederluk poredeći ova dva grada ipak je mnogo pristupačniji i omiljeniji u BG.
 
Vi mi?

Budalo.

U Beogradu sigurno je pederčina bilo mnogo prije nego dolje u Podgorici i koliko je to u BG popularno i sam si video velikim brojem na paradi...a gdje su sve oni koji se još kriju?
Pa se sad vadiš na ovu glupost.Aj videćemo kolko će ih biti u Podgorici.....Pederluk poredeći ova dva grada ipak je mnogo pristupačniji i omiljeniji u BG.

Вала јесте. Пун је Црногораца
 
U Beogradu sigurno je pederčina bilo mnogo prije nego dolje u Podgorici i koliko je to u BG popularno i sam si video velikim brojem na paradi...a gdje su sve oni koji se još kriju?
Pa se sad vadiš na ovu glupost.Aj videćemo kolko će ih biti u Podgorici.....Pederluk poredeći ova dva grada ipak je mnogo pristupačniji i omiljeniji u BG.


Hmmm, izgleda da imas informaciju iz prve ruke.

:kafa:
 

Back
Top