Crnogorac izbacio iz restorana monahinju i majku sa petoro dece jer su Srbi!

ernauton de carmainge

Domaćin
Banovan
Poruka
4.363
Vlasnik Etno sela Kadmi na Njegušima Milo Kadija izbacio je iz svog restorana Veselinku Rajković iz Podgorice i njeno petoro maloletne dece, kao i jednu monahinju Mitropolije crnogorsko-primorske, jer kako je kazao, ne podnosi Srbe i Srpsku pravoslavnu crkvu.

Rajkovićeva je "Vijestima" rekla da je sa decom i njihovom verskom učiteljicom u povratku iz posete manastiru na Prevlaci svratila u restoran Kadmi, u Etno selu na Njegušima, ali im je prišao Kadija i rekao da za njih u tom lokalu nema obroka.

- Prvo smo pomislili da se šali s nama. On je, međutim, upitao monahinju da li radi za srpsku crkvu, na šta mu je ona kratko potvrdno odgovorila, da bi Kadija nakon toga kazao da za nas u restoranu nema hrane, jer je tu sve crnogorsko - navela je Rajkovićeva.

Kadija je, prema njenim rečima, potom zatražio da napuste restoran.

Kadija je "Vijestima" potvrdio da je izbacio iz svog restorana monahinju i majku sa petoro dece.

- Napišite da sam crnogorski nacionalista i da Srbi ne mogu da jedu kod mene - rekao je Kadija "Vijestima", posle čega je, kako se navodi, upitio niz pogrdnih naziva za sveštenike SPC.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/335564/Ne-podnosi-Srbe-Vlasnik-restorana-na-Njegusima-izbacio-monahinju-SPC-i-majku-sa-petoro-dece

Cim sam video ovu vest, prva asocijacija mi je bila ``Krsta``, pa eto, svim pravim junacima i ratnicima sa pf politika neka ovo bude poklon tema od srca :D

Ali sinoć na religija bila pena party od žurke

Javljali se ekstra vernici bogu za plakati
al najviše mi nateralo suze od smejanja
neka budalaština, ne sećam se ko je pisao, nebitno totalno

nevermind.jpg

kaže: "bebe su tako radosne kad ih vode na krštenje"
:rotf: :rida:
sad ja možda nisam vernik al nema lepšeg od dečje istinite sreće
pa bih vodio u tu igraonicu svaki dan

A inače odvaljena nebuloza je parafrazorana judejska laž kad sakate decu protiv njihove volje:

1) Malo im neugodno (dok se 30 minuta arči po nervnom sistemu nad brutalno vezanom bebom - BDSM sa vezivanjem i uništavanjem genitalija)
2) Nije ni plakalo (to je kad se svest ugasi usled nemogućnosti premladog mozga da se izbori sa prekidanjem jednog od pet glavnih nervnih centara)

Bebe ne znaju da pričaju
ali zato po mirisu osete roditelja
a telo je osetljivije na bol kako bi plakale kad nešto nije u redu

ma bebe ko bebe plaču i kad su gladne i kad se ukake
prema vrištanju znaš o čemu je reč pogotovo kad su im vezane ruke i noge
a kao što vidimo i nisu glasne jer imaju dva dana života

a onda došo jedan moderator sa istoka ko da ga Sotona poslao... i reko - dosta vernici moja je zadnja :rtfm:

mada se za "pipanje" žesnkih genitalija na pet minuta dobija decenijska robija
jako interesantno njima ne ostane ništa sakato

Poslednja izmena:
Odrasli nek rade i pirsing na dupetu ako hoće al decu sludjivati sa religijom a ne davati im da idu u verski objekt
kao ni da upražnjavaju sve običaje jer bi odraslima to bilo smešno i po njima se ne bi važilo pred bogom
baca sumnju da je nametanje religije maloletnicima zapravo MONOPOLISTIČKO PODVLAJIVANJE

Bog je jedan provajdera je mnogo - daj ti meni da odlučim šta ću
Nisam ja kriv što je neko od svih provajdera igrom slučaja zaseo guzicom na ovo tlo

Vlasnik Etno sela Kadmi na Njegušima Milo Kadija izbacio je iz svog restorana Veselinku Rajković iz Podgorice i njeno petoro maloletne dece, kao i jednu monahinju Mitropolije crnogorsko-primorske, jer kako je kazao, ne podnosi Srbe i Srpsku pravoslavnu crkvu.

Rajkovićeva je "Vijestima" rekla da je sa decom i njihovom verskom učiteljicom u povratku iz posete manastiru na Prevlaci svratila u restoran Kadmi, u Etno selu na Njegušima, ali im je prišao Kadija i rekao da za njih u tom lokalu nema obroka.

- Prvo smo pomislili da se šali s nama. On je, međutim, upitao monahinju da li radi za srpsku crkvu, na šta mu je ona kratko potvrdno odgovorila, da bi Kadija nakon toga kazao da za nas u restoranu nema hrane, jer je tu sve crnogorsko - navela je Rajkovićeva.

Kadija je "Vijestima" potvrdio da je izbacio iz svog restorana monahinju i majku sa petoro dece.

- Napišite da sam crnogorski nacionalista i da Srbi ne mogu da jedu kod mene - rekao je Kadija "Vijestima", posle čega je, kako se navodi, upitio niz pogrdnih naziva za sveštenike SPC.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/33...-izbacio-monahinju-SPC-i-majku-sa-petoro-dece

Cim sam video ovu vest, prva asocijacija mi je bila ``Krsta``, pa eto, svim pravim junacima i ratnicima sa pf politika neka ovo bude poklon tema od srca :D

Прсо си ти са мозгом као и Кадија!

CG: Restoran koji ne služi Srbe
Izvor: Tanjug

Podgorica -- Vlasnik Etno sela Kadmi na Njegušima Milo Kadija izbacio iz svog restorana jednu ženu iz Podgorice, njeno petoro maloletne dece i monahinju, jer su Srbi.

70626014501649361bf2c388968942_orig.jpg

ako pišu podgorikčke Vijesti, Kadija je rekao da je razlog što je iz restorana izbačena Veselinka Rajković iz Podgorice, njena deca i monahinja iz Mitropolije crnogorsko-primorske, taj što on ne podnosi Srbe i Srpsku pravoslavnu crkvu.

Rajkovićeva je "Vijestima" rekla da je sa decom i njihovom verskom učiteljicom, u povratku iz posete manastiru na Prevlaci, svratila u restoran Kadmi u Etno selu na Njegušima, ali im je prišao Kadija i rekao da za njih u tom lokalu nema obroka.

"Prvo smo pomislili da se šali sa nama. On je, međutim, upitao monahinju da li radi za srpsku crkvu, na šta mu je ona kratko potvrdno odgovorila, da bi Kadija nakon toga kazao da za nas u restoranu nema hrane, jer je tu sve crnogorsko", navela je Rajkovićeva.

Kadija je Vijestima potvrdio da je izbacio iz svog restorana monahinju i majku sa petoro dece. On je kazao da je to uradio, jer je crnogorski nacionalista i da Srbi ne mogu da jedu u njegovom restoranu.

"Napišite da sam crnogorski nacionalista i da Srbi ne mogu da jedu kod mene", rekao je Kadija Vijestima , nakon čega je, kako se navodi, upitio niz pogrdnih naziva za sveštenike SPC.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=07&dd=30&nav_category=167&nav_id=630655

no comment.....

Ne podnosi Srbe: Vlasnik restorana na Njegušima izbacio monahinju SPC i majku sa petoro dece
Tanjug | 30. 07. 2012. - 10:21h | Komentara: 73

Etno selo Kadmi na Njegušima (foto: Facebook)

Ти си посебан случај.

Nama je kolektivno podvaljeno! :rtfm:
Ako imaš veze sa Nazaretom i problematičnim stanovništvom ne mogu ti pomoći :(

Kako slaviti nešto što crkva ne podržava?
Crkva podržava porodicu gde se zna otac i majka a ne došla tri mudraca izbacili čoveka a opštili sa ženom
to zove kopile i crkva koliko ja znam - NE ODOBRAVA :ljutko:

Poslednja izmena:

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/33...-izbacio-monahinju-SPC-i-majku-sa-petoro-dece

Baš ti...HVALA

Back