• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Crnogorac i sudar u Beogradu

Poruka
17.353
Crnom Gorcu je jedino bitno da izdominira, ne bi mu to prošlo u Nemačkoj.
Nemac bi odmah pozvao policaj i ne bi ga ni pogledao. Nikakva "ljudevna" priča ni kurčenje tipa "gleda sam u telefon" ili "što je tebi, ja sam napravio štetu 20 hiljada" mu ne bi radila !
A dobro, cisto sumnjam da je ovo proslo bez policije.

:mrgreen:

Обилић

Poznat
Poruka
7.606
A dobro, cisto sumnjam da je ovo proslo bez policije.

:mrgreen:

Iz iskustva ti mogu reći, svaka diskusija posle sudara se pretvara u sranj e.
To treba izbeći po svaku cenu, naročito neke kurton dogovore, daj sto evra, daj dvesta i sl.
To je ostalo kao navika iz vremena inflacije, pa dok (i ako) ti osiguranje plati, ta svota više ne vredi ništa.
Danas je hvala Bogu dinar stabilan, nema razloga da se bilo ko dodatno stresira, zašto plaćamo osiguranje, nego zbog nesrećnih slučajeva ?!

Pilgrim

Domaćin
Poruka
3.918
Evo ga , evo ga
jesi dobro brate?
a jeb...
u jbt...
ja nisam vidio nista!
JESI DOBRO?
A JBM MU MATER...
pogledaj ovo
a nemoj PLAKAT BRATE NIJE NISTA
ZAMISLIO SAM SE GLEDAO SAM U TELEFON
Sad si ga kupio..
platicemo ga brate
dobor nismo poginuli druze
nemoj plakat
ja sam napravio stetu 20 hiljada

Обилић

Poznat
Poruka
7.606
Tu je najgore da cimneš vrat aj što ti debil upropasti auto nego ne možeš da radiš mesec dana a bolovi ne prolaze godinu dana. I pitanje je šta će i kako biti u starosti kao posledica.

40+ godina sam vozač, i uvek krećem od onoga da niko nije namerno napravio sudar, i da svakome od nas može svašta da se desi u saobraćaju.
Za onog ko je namerno pijan ili drogiran seo za volan postoji zakon, pa neka mu sudi !
Nisam ja tu ni da ga grdim ni da ga bijem na mestu nesreće.

mario80

Buduća legenda
Poruka
40.942
40+ godina sam vozač, i uvek krećem od onoga da niko nije namerno napravio sudar, i da svakome od nas može svašta da se desi u saobraćaju.
Za onog ko je namerno pijan ili drogiran seo za volan postoji zakon, pa neka mu sudi !
Nisam ja tu ni da ga grdim ni da ga bijem na mestu nesreće.
Naravno ali očigledno sve više manijaka za volanom gleda u telefon što ima posledice kao da su drogirani i pijani zajedno!

Poruka
17.353
Iz iskustva ti mogu reći, svaka diskusija posle sudara se pretvara u sranj e.
To treba izbeći po svaku cenu, naročito neke kurton dogovore, daj sto evra, daj dvesta i sl.
To je ostalo kao navika iz vremena inflacije, pa dok (i ako) ti osiguranje plati, ta svota više ne vredi ništa.
Danas je hvala Bogu dinar stabilan, nema razloga da se bilo ko dodatno stresira, zašto plaćamo osiguranje, nego zbog nesrećnih slučajeva ?!
Imao sam jednom u zivotu sudar (ako se to uopce moze nazvati sudarom), svojim krivnjom, isto sam odmah zvao muriju.
Ali da, ukoliko bi se nasao u obrnutoj situaciji, da je drugi kriv, nikakvi dogovori, nista, slikam mobom na licu mjesta i zovem muriju, osim ako se radi o jedva vidljivoj ogrebotini a ovaj ponudi 100 eura.
Znaci za manje stvari bi se bio spreman dogovoriti, ali za takav cirkus kao sto je ovaj snimio sigurno ne.
Susjedu iz ulice nisam zvao muriju kada mi se zabio u kapiju i izbacio je iz sarki, ali sam poslikao i da sutra nije dosao majstor koji je kapiju vratio, poravnao i obojao, zvao bi policiju.
Ovako nije bilo razloga.

Обилић

Poznat
Poruka
7.606
... osim ako se radi o jedva vidljivoj ogrebotini a ovaj ponudi 100 eura.
...

Ama zašto bih ti ponudio jedan jedini evro, sve iznose plaća osiguranje (jednom su mi isplatili totalnu štetu).
Pare nudi ili traži neko ko nije čist, žena vozi muževa kola, ili kola nisu registrovana, ili vozač nema dozvolu itd.
Dakle kao što rekoh - kurton šeme u kojima možeš biti prevaren !
Ako te mrzi da čekaš policiju, jednostavno popunite upitnik o udesu i sutra se nađete u osiguranju, oni provere automobile i proglase krivca, onome drugome plate štetu.
Ako je Kasko plate oboma.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.