Crno im se piše: U Hrvatskoj će standard pasti i do 30 posto?

Ma sigurno, kak da ne! Ukrajinci uništavaju svu rusku tehniku masovno, a vi bi sa tom lošijom inačicom S-300 nešto?
Štivo za tvoj nivo. Haha. Sviđa mi se što govoriš ekavicu.

MRŠ!

1651497860815.png
 
pa visok standard, nov bmw, skijanje u alpama i krstarenje karibikom je za nemce isto toliko vazno kolko i srbinu hleb i mleko.
Nemcu poslodavac smanji platu za 0,2 posto i nemac je vec na ulici, zove sindikate, advokate, Helsinki............a srbinu ne das platu 6 meseci a on zvizdi i ladi muda.

Ti ne shvatas mentalitet zapada. Standard jednog nemca je svetinja.
Kod nas mu plata dodje ko dzeparac, .....ako ima, ima ako nema, nema veze.............srbin nikada nije ziveo od plate (hvala bogu).
Ništa od tog što si napisao nije za pohvaliti se. Zapravo je za zabrinuti se.

Ja vidim da ti pišeš čist beogradski srpski.
"Kakvu ekavicu ja govorim? Stari moj, za tvoje dobro, hitno nekom psihijatru se javi!"
Uživaj u svom svijetu! ?
 
pa visok standard, nov bmw, skijanje u alpama i krstarenje karibikom je za nemce isto toliko vazno kolko i srbinu hleb i mleko.
Nemcu poslodavac smanji platu za 0,2 posto i nemac je vec na ulici, zove sindikate, advokate, Helsinki............a srbinu ne das platu 6 meseci a on zvizdi i ladi muda.

Ti ne shvatas mentalitet zapada. Standard jednog nemca je svetinja.
Kod nas mu plata dodje ko dzeparac, .....ako ima, ima ako nema, nema veze.............srbin nikada nije ziveo od plate (hvala bogu).

A od cega je ziveo Srbin? Mislim na one koji s ene bave kriminalom? Srbin zivot ni nema jad i beda ,navikao da ga gaze svi redom od vlasti,preko gazdi u firmama u kojim rade itd itd.Ali se kurce nekom nezavisnoscu i sta ti ja znam cime sve a toga realno nema nigde ni u tragovima.
 
Koga zanima što ce susjedima da padne standard
Treba da brinemo o nasem standardu a ne o njihovom
Ali onda bi forum bio dosadno mjesto bez trolanja.

Ovako se javi Tihi, otvori ovakvu temu ili ostavi upis gdje napise da je uvijek veca prednost ratovati na tudjem terenu nego na svom i sl. pa teme jednostavo procvjetaju.
 
Pa već sam rekao. Struja mi je otišla sa 1.15kn/kWh na 1.3kn/kWh. Plin ne koristim, grijanje i topla voda je od toplane. Plaća je otišla gore, a navodno bi trebala još, ukupno bi to bilo oko 10% u odnosu na prošlu godinu.
Gorivo? Znas kod vas kada poskupi, ubrzo i kod nas dizu cene. A sve je poskupelo. Od ovoga sto se desava u ukrajini naje..smo mi sto nas ne zanima sta se tamo desava.
 

Back
Top