Crni naslednik

Smetalo jako da je sa bilo kim pored mene bila, kakva god situcija i trenutak to je stvorilo.
Toliko, da moj vishe je ne bi ikada vishe prodirao, pre bi platio profesionalku.

Taki sam!

Muški, da li bi vam smetalo da se devojka nakon vas kreše sa crncem? :think:

Da li biste tugovali zbog manjeg polnog organa ili bi vam bilo svejedno? :D

Nakon mene može i čitavo pleme da je zajaše, iskreno šta me briga :dontunderstand: :lol:

Dok je sa mnom... e to bi već bio bi bio problem, mada mi opet svejedno jel sa crncem ili nekim arijevcem,krajnji rezultat je isti :sad2:

Poslednja izmena:
Računam da je gore posle, tad im možda pada na pamet da im q nije dovoljno veliki i da ona sad više uživa.
Još jednom da napomenem da je bzv što je tama prebačena sa ljisa. :(

mislim da je gore pre
znaš one priče - ja da ***** posle crnca? nema šanse, kur**
a možda se nađe neki koji ima tremu zbog toga kako li će njegova piša da joj izgleda posle crnačke :lol:

da, definitivno je gore pre :mrgreen:

Muški, da li bi vam smetalo da se devojka nakon vas kreše sa crncem? :think:

Da li biste tugovali zbog manjeg polnog organa ili bi vam bilo svejedno? :D

Не живи у илузијама које се могу свести у реченицу "Биће њему жао"

Вјероватније је да неће. Тако да само себе упропаштаваш пуштањем орангутана да општи с тобом.

Наравн, има жена које се ложе на орангутане, ако си једна од таквих, не мораш се прикривати жељом за суптилном осветом :)

Иначе, да одговорим на тему.

Не би ми било жао. Заправо такав гест жене би изазвао презир у мојим очима и ослободио ме било какве емоције према њој.

Дакле, јако би здраво дјеловало на мене, јер бих очистио емотивне репове прошлости у потпуности.

Shto bi se posle posle mene kresala sa crncem , valjda bi se trebala kresati posle mene sa nekim koji ima vecu karu od moje ???

Shto bi ja tugovao zbog mog polnog organa , pa nije valjda da ti pashe samo magareci od minimalno 75 cm ???

Back