Crnci masakrirali bez razloga porodicu belaca u Južnoj Africi

chekaj mislim gledaj to ovako... sida je kao virus koji postoji u majmunima i njima ne smeta, ok... oko toga se slazemo... i chekaj onda se kao bash u ovom veku bash onda kada je Amerika pochela da deluje na tim prostorima rashirila tako shto se neki lovac na majmune posekao machetom dok je drao majmuna (!?), a inache to shto to rade vec ko zna koliko vekova unazad i nikada se nikome to nije desilo iako se sigurno vishe njih isto tako poseklo nechime... to nije malo nelogichno, a?

shuplja pricha, shuplja...pre ce biti da su modifikovali taj virus negde u lengli labu fazon i testirali ga tamo.
 
[Ne_Vazim_Se];22440841:
brate, ti bash ne kapirash pojam osvete ono... poenta je u tome shto ti sad' tamo ubijesh belca ili belu porodicu a njihove vlasti kazu: "ko ga je*e, shta ce on ovde?" ...a vidish belci su sami krivi shto je tako.



"u najgorem sluchaju ranio" :roll:

je l' si ti svesna shta prichash i da li znash na koliko su samo nachina Engleski i Americhki kolonizatori i okupatori unishtili Afriku i ljude u njoj i u kojoj je to srazmeri?

alo, prvo shto su ih masovno porobljavali, masakrirali na nivou sela, tretirali ih kao zivotinje odsecali im udove i iz bahatosti muchili na najrazlichitije nachine... onda shto su napravili sistem u kojem crnac nema ni priblizna prava kao belac, bolesni sistem gde su belci gospodari a crnci roblje. Na sve to doshli su i Ameri i doneli im hiv, kojim je trenutno inficirana trecina crnog kontinenta... pa onda genocid u Ruandi, kad su naterali Tutse da masakriraju ove druge ne znam kako su se beshe zvali ali nebitno...

bukvalno su ih desetkovali kao rasu... i naravno da zbog toga i treba da vlada neki animozitet prema belcima i da im bude jasno da oni nemaju vishe shta tu da traze.

"jer je nechiji chukundeda nekog ranio" ... i ona meni pricha neshto o zivljenju u ruzichastom svetu. :lol:

ne lupetaj ovi su se josh pre njih medjusobno masakrirali i silovali svoje crnkinje
hbg tako se radi u primitivnim drushtvima a primitivno drushtvo samo silom mozhesh kultivisati nish novo :lol:
msm shta onda mi treba da radimo turcima nakon 500 dina pod njima :lol:

a ovo je samo za odabrane lol
416996_343649822322466_1484015927_n.jpg
 
Tutsi i Hutu...

Mi belci ne razumemo njihovu istoriju i obicaje i nismo trebali ni da se mesamo...sta smo trazili, dobili smo..i pride jos...kazu da su crnci u Americi sinonim za kriminalce...

kakvo crno trazhenje i dobijanje
brzi pa zar i ti :(
pa da su imali mogucnosti i oni bi se isto tako ponashali
smarate vishe sa tim kvazimoralisanjima :lol:
 
ne lupetaj ovi su se josh pre njih medjusobno masakrirali i silovali svoje crnkinje
hbg tako se radi u primitivnim drushtvima a primitivno drushtvo samo silom mozhesh kultivisati nish novo :lol:
msm shta onda mi treba da radimo turcima nakon 500 dina pod njima :lol:

e slushaj to shto ti ne znash je*enu istoriju i to da je kolonizacija Afrike pochela u 15. veku a da su nezavisnost dobili tek u dvadesetom shto faktichki znachi da su oni duze bili pod belcima nego mi pod turcima i da oni pre te okupacije nishta primitivniji nisu bili nego svi ostali narodi, to bre nije moj problem... nemoj da me smarash, obrazuj se malo prvo pa dodji ovde da se raspravljash ako vec hocesh.
 
[Ne_Vazim_Se];22440841:
brate, ti bash ne kapirash pojam osvete ono... poenta je u tome shto ti sad' tamo ubijesh belca ili belu porodicu a njihove vlasti kazu: "ko ga je*e, shta ce on ovde?" ...a vidish belci su sami krivi shto je tako.



"u najgorem sluchaju ranio" :roll:

je l' si ti svesna shta prichash i da li znash na koliko su samo nachina Engleski i Americhki kolonizatori i okupatori unishtili Afriku i ljude u njoj i u kojoj je to srazmeri?

alo, prvo shto su ih masovno porobljavali, masakrirali na nivou sela, tretirali ih kao zivotinje odsecali im udove i iz bahatosti muchili na najrazlichitije nachine... onda shto su napravili sistem u kojem crnac nema ni priblizna prava kao belac, bolesni sistem gde su belci gospodari a crnci roblje. Na sve to doshli su i Ameri i doneli im hiv, kojim je trenutno inficirana trecina crnog kontinenta... pa onda genocid u Ruandi, kad su naterali Tutse da masakriraju ove druge ne znam kako su se beshe zvali ali nebitno...

bukvalno su ih desetkovali kao rasu... i naravno da zbog toga i treba da vlada neki animozitet prema belcima i da im bude jasno da oni nemaju vishe shta tu da traze.

"jer je nechiji chukundeda nekog ranio" ... i ona meni pricha neshto o zivljenju u ruzichastom svetu. :lol:

Sreca pa su crnci bili jako napredni i civilizovani i nisu se sekli, kasapili i porobljavali, pre nego sto su Britanci dosli. :lol:

Da se desilo obrnuto, ceo svet bi brujao o tome, ali kako su stradali ljudi belci, oni ce biti samo jos jedno slovo u statistici stradalog belackog stanovnistva u Juznoj Africi, o cemu niko i ne prica.

Inace radilo se o sasvim pristojnoj drzavi za zivot dok na vlast nisu dosli crnci. Zato mnogi od njih danas govore da im je pod aparthejdom bolje bilo.
 
africke crncuge su najodvratnija vrsta homosapiensa gde su pola njih ljudozderi a druga polovina zavidi prvoj polovini

Crnci su svuda zaostala sorta, iako su oni po Amerikama malo bolji, jer su videli nesto civilizacije, mada ih sve odlikuje jedan zivotinjski nagon, koji ih i onda kada je rec o nedelima, cini nesposobnim za neki organizovani kriminal, ali savrsenim za ovakve stvari. Ima na Jutjubu onaj klip kada pale zivog coveka, a onda ga udaraju macetama. To je otprilike njihov stil - sto brutalnije i sto bolnije. Silovanje im je takodje normalna stvar. Oni zaista ne vide nista pogresno u tome. Neko je izracunao, da u Juznoj Africi zena ima vece sanse da bude silovana, nego da nauci citati. Izvestaji o silovanjima u Ruandi su takodje uzasavajuci, dok su muskarcima sekli polne organe kao trofeje.
 
[Ne_Vazim_Se];22441625:
u kojim svim delovima planete kokoshko glupa belci im je*ali kevu na najbrutalniji moguci nachin 5 vekova i nije nishta chudno to shto im se sada deshava tamo i jedina retardirana stvar ovde si ti jer to ne shvatash

shta ti nije jasno, mozgu pileci? :roll:

ahahhahav koji si ti bilde o josh si krenuo i sa nazivanjem mene gwupomkokoshkomipilecimmozgom lol :sad2:
ma znam gwupa sam jel se pitam isto ovo

Sreca pa su crnci bili jako napredni i civilizovani i nisu se sekli, kasapili i porobljavali, pre nego sto su Britanci dosli.
o buozhe kako sam gwupa :''(
 
ne važim se, evo reći ću ti jedan podatak za koji nisi znao:

u J.Africi, svaka 2-3 žena je silovana, a i vode po broju zaraženih od side

http://www.e-novine.info/vijesti/sv...tradicija-im-silovanje-nevinih-djevojica.html

Za druge nerazvijenije africke zemlje ni ne postoje priblizno tacni podaci, pa je sasvim moguce da su jos gori. Jednostavno podsaharska Afrika je zabit, gde zive ljudi koji nisu puno odmakli u evolutivno-civilizacijskom pogledu.
 
[Ne_Vazim_Se];22441889:
sreca pa su ti isti Britanci bili neshto civilizovaniji od njih tada. :lol:

Naravno da nisu. Zatekli su u Africi civilizaciju vrednu divljenja, narod koji se bavio oratorstvom, filozofijom, pravom, kao i raznim prirodnim naukama. :ok:

PCU7406.jpg



[QUOTE='[Ne_Vazim_Se]i da, radilo se o sasvim pristojnoj drzavi... ali samo za belce. :neutral:[/QUOTE]

Pa zasto je onda broj ubijenih, silovanih, HIV-om zarazenih, opljackanih i koga sve jos i crnaca i belaca pritom, naglo skocio cim je plemenita crnacka rasa preuzela vlast i ne pokazuje znake padanja? Pritom je prethodni rezim morao da se nosi i sa sankcijama skoro celog sveta, pa je opet drzava bila dobrostojeca.
 
hah, ljudi imaju svoju kulturu koju ti ochigledno ne razumesh al to ne znachi da treba da ih nazivash primitivnim.

pa ako ti ne vidish zashto nekako me i mrzi da ti objashnjavam al' ajde da pokusham...

belci su doshli u petnaestom veku i uzeli njihove dijamante, sve ostalo shto im je trebalo i na kraju i njihove zivote, otishli su i ostavili iza sebe sidu i ekstremno siromashtvo.

i sada ti ochekujesh da neko iz pozicije drzave koja je sistematski razarana pet vekova izadje za pedeset godina?

potpuno nerealno.
 
Titanija...gowna se ne diraju, zato sto smrde jos vise...kad malo pomislim, tako je sa svime u zivotu.
Sta mene briga kako se zivi bilo gde drugde?
Ako ce da se kolju, nek' se kolju...ako se volu neka se volu...ako se siluju...sta to mene boli qratz...
Ako bih se udubio u temu, razmrdao bih gowna...Ni njih ne boli stojko za neke Srbe koji imaju sasvim drugacije psihopate...
Kao onaj Omar Abu....novinar onaj sto je rekao Sudancima:" nemojte biti kao Srbi"...
Samo nemoj ti meni da se ljutis, ruzno pace moje...:)

I ko je otvorio ovu glupu temu???
 
[Ne_Vazim_Se];22442085:
hah, ljudi imaju svoju kulturu koju ti ochigledno ne razumesh al to ne znachi da treba da ih nazivash primitivnim.

pa ako ti ne vidish zashto nekako me i mrzi da ti objashnjavam al' ajde da pokusham...

belci su doshli u petnaestom veku i uzeli njihove dijamante, sve ostalo shto im je trebalo i na kraju i njihove zivote, otishli su i ostavili iza sebe sidu i ekstremno siromashtvo.

i sada ti ochekujesh da neko iz pozicije drzave koja je sistematski razarana pet vekova izadje za pedeset godina?

potpuno nerealno.

Nazivam je primitivnom, zato sto jeste primitivna. Ili ti jednostavno ne kapiras razliku?

779px-Canterbury_Cathedral_-_Portal_Nave_Cross-spire.jpeg

Great_Mosque_of_Djenn%C3%A9_3.jpg


Pritom i nisam bio bas objektivan, jer je ovo prvo katedrala iz 11. veka, od koje ima x lepsih, a drugo zaista biser africke arhitekture, prema njihovim sopstvenim tvrdnjama. Dakle mozes misliti na sta onda lice malo obicnije gradjevine.

Belci im nisu uzeli dijamante, niti su njima dijamanti trebali. Oni nisu znali poznavali nikakvu obradu metala i nisu imali cime da prave velike kopove dijamanata. Niti su zapravo imali nista drugo. Nisu znali ni biljke da kaleme. Bili su krajnje primitivno drustvo lovaca-sakupljaca. Dakle kakvi god da su ostavljeni nakon kolonizacije, sigurno nisu u zaostalijem stanju nego tada.

Slicno su i Arapi primetili vekovima ranije, pa i u verskim spisima govore "lepo" o njima.
 
Nazivam je primitivnom, zato sto jeste primitivna. Ili ti jednostavno ne kapiras razliku?

ne, ne kapiram razliku... u chemu je razlika... ovi drugi imaju vishe para, shta?

reci ti meni koga su ti isti crnci genocidisali od drugih rasa kao shto su englezi njih ili ameri indijance i ostatak sveta pa da vidimo ko je tu primitivan zapravo?

Britanci i Amerikanci su najveca stoka koja je ikada hodala ovim svetom zato shto su pobili pola planete kroz istoriju a vrlo su kao "civilizovani"

smeshno.
 

Back
Top