Crna svadba

Mitar76

Početnik
Poruka
5
Serija Crna Svadba nije ni horor ni triler... halo... jesmo li toliko zaglupljenji svi balkanci... slovenci, hrvati, srbi, bosanci, crnogorci, makedonci...
- 1976 komunizam
- Mica ludi i ubija
- sadasnje vreme... Mitar gastarbajter ludi i ubija
- korumpirane vlasti se nasle ko vo u kupusu
- crkva isto
- izopsteni monah gine
- devojcica u narucju crne elite..
Halo... trebali vise znakova... da li smo mi balkanci toliko postali zatupljeni da ne shvatamo o cemu se ovde radi... genijalno odradjeno i mudra poruka za sve nas balkance
 
Serija Crna Svadba nije ni horor ni triler... halo... jesmo li toliko zaglupljenji svi balkanci... slovenci, hrvati, srbi, bosanci, crnogorci, makedonci...
- 1976 komunizam
- Mica ludi i ubija
- sadasnje vreme... Mitar gastarbajter ludi i ubija
- korumpirane vlasti se nasle ko vo u kupusu
- crkva isto
- izopsteni monah gine
- devojcica u narucju crne elite..
Halo... trebali vise znakova... da li smo mi balkanci toliko postali zatupljeni da ne shvatamo o cemu se ovde radi... genijalno odradjeno i mudra poruka za sve nas balkance

За разлику од тебе, многи ,,ми Балканци'' и не гледамо ту серију. Видим да знаш све детаље из серије а грдиш ,,Балканце''. Баш лицемерно!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Serija Crna Svadba nije ni horor ni triler... halo... jesmo li toliko zaglupljenji svi balkanci... slovenci, hrvati, srbi, bosanci, crnogorci, makedonci...
- 1976 komunizam
- Mica ludi i ubija
- sadasnje vreme... Mitar gastarbajter ludi i ubija
- korumpirane vlasti se nasle ko vo u kupusu
- crkva isto
- izopsteni monah gine
- devojcica u narucju crne elite..
Halo... trebali vise znakova... da li smo mi balkanci toliko postali zatupljeni da ne shvatamo o cemu se ovde radi... genijalno odradjeno i mudra poruka za sve nas balkance

О чему се овде ради, а да ви балканци не схватате о чему се радијер сте постали затупљени?

То нам ниси објаснио.
 
Ne Vi balkanci nego Mi balkanci... razmisli pa objasni ti

Ти си отворио тему, и поставио хипотезу да је у питању нека намера стваралаца серије да нам пошаљу неке тајне поруке, али не кажеш које су то намере.

Ако мислиш да нешто постоји, напиши, па да дискутујемо.

А ако немаш шта да напишеш, онда да се тема затвори.
 
Serija Crna Svadba nije ni horor ni triler... halo... jesmo li toliko zaglupljenji svi balkanci... slovenci, hrvati, srbi, bosanci, crnogorci, makedonci...
- 1976 komunizam
- Mica ludi i ubija
- sadasnje vreme... Mitar gastarbajter ludi i ubija
- korumpirane vlasti se nasle ko vo u kupusu
- crkva isto
- izopsteni monah gine
- devojcica u narucju crne elite..
Halo... trebali vise znakova... da li smo mi balkanci toliko postali zatupljeni da ne shvatamo o cemu se ovde radi... genijalno odradjeno i mudra poruka za sve nas balkance
Ти бре баш докон, када се бавиш анализирањем серије?
Добро да ниси кренуо у анализу фарме и парова?
Народу хлеба и игара и сви задовољни а ти таласаш?
 
Kad si se najeo hleba i naigrao igara prosvetli sam sebe
Prosto nije ok..ima mnogo nas koji nismo gledali seriju pa ukoliko si ti toliko
odusevljen i vec kad si verovatno pod jakim utiskom nakon odgledane serije, otvorio ovu temu
i to na filozofiji, bilo bi lepo da nam das kratak opis onoga sto si video i kako si doziveo tu seriju...
Ovako kako si napisao sve zvuci zbrda zdola..Mica, Mitar, monah, devojcica i Mi Balkanci...end?
Poenta?
 
Серија се уствари зове
"Ма каква црна свадба"
а ради се о једном дечку, коме је девојка трудна ...

И то је дирнуло темоуспостављивача,
подсетило га на тужну причу његове мајке.
 

Back
Top