Crna subota

Poruka
4.285
Osamnaestogodišnjaci se izboli noževima
Leskovac - Dvojica osamnaestogodišnjaka iz Leskovca izboli su se rano jutros noževima i u teškom su zdravstvenom stanju, rečeno je agenciji Beta u leskovačkoj policiji koja nije želela da otkrije identitet mladića.
U urgetnom centru rečeno je da je jedan mladić, koji je zadobio dva uboda nožem u grudnom košu, prebačen na Grudnu hirurgiju Kliničkog centra u Nišu, a da je drugi mladić sa tri uboda operisan na odeljenju hirurgije u leskovačkoj bolnici.
Mladići su se izboli jutros oko 3.40 u centralnom gradskom parku.
http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata...jaci_se_izboli_nozevima.83.html?news_id=26868

Bombaški obračun u Velikim Radincima
Sremska Mitrovica - Vlastimir V. (49) bacio je u dvorištu kafane "Acko" u Velikim Radincima bombu na Željka C. (39) iz Rume, nakon čega je priveden, saopštila je danas policijska Uprava u Sremskoj Mitrovici.
Napad bombom se dogodio sinoć oko 19 časova, a zbog teških telesnih povreda, Željko C. je hospitalizovan u Opštoj bolnici u Sremskoj Mitrovici.
Prethodno je Željko C. fizički napao Vlastimira V. i naneo mu lake telesne povrede.
Vlastimir V. osumnjičen za pokušaj ubistva i nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija, biće uz krivičnu prijavu, u priveden istražnom sudiji Višeg suda u Sremskoj Mitrovici.
http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata_u_sat/bombaski_obracun_u_velikim_radincima.83.html?news_id=26865
 

Back
Top