ЦРНА КУЋА У НОВОМ САДУ

Оставили су они своје прљаве трагове, а и хоћу да попричам са комшијама... прикупићу ја информације, не брини!
Теби да кажем?

Лајеш, уста не затвараш... распричаћеш по целом граду!

Кад научиш да ћутиш, онда ћу ти рећи! Ееее, Гвоздене, Гвоздене...



Čuvaj se Ilija, imaju podstanara...
 
ja sam cuo da tamo sprovode satanisticke rituale i igraju kolo oko prevrnutog krsta i Soroseve slike i zrtvuju malu decu ,srpcad obavezno ,a i piju drogu i pusu one smesne cigare pa onda tako omamljeni idu da ruse drzavu .!

Ниси далеко од истине. Па ти си писао на теми о Београду и како сте га ви комунисти упропастили. Како је изгледао пре комуњара и после. Па сав си пожвалавео и писао како комунистима треба да смо захвални и.т.д манијачких небулоза.
 
Јевреји никад нису били Српски пријатељи. Кад смо били под турском окупацијом они су били привилеговани од турака. Никакве користи, само штете од њих. Холбрук, олбрајтова цела гарнитура политичара из америке и европе која су нам толика зла нанела су јевреји или су за јевреје. Комуњаре србомрзачке као чанак, чеда, бисерко, вучо, црне вештице су сви за јевреје и против Срба.

ДА стварно како то да нам Јевреји нису пријатељи када ми толико волимо Арапе!
'Срам их било!
 
Sto uopste razgovaramo tom iskompleksiranom tipu,koji je oko sebe okupio bandu bandoglavih klinaca koji ni neznaju o cemu on govori.Pisuci o njemu,samo podizemo njegovu "popularnost" i budimo radoznalost dece koji su na forumu i koji mogu da nadju nesto interesantno u tome sto on truje i kao i on sam mogu da zastrane.Neznam za vas.ALI MENI JE PUN **** MRZNJE i raznih tipova poput doticnog gospodine
 
Стигао сам... и све сам проверио!
Нисам успео да сликам јер је већ био мрак, али сам држао под присмотром поменуту кућу преко три сата.
Наравно да је гомила сумњиваца улазила и излазила, а тројца (обучена у црно) су вршили кривично дело испред куће!
Кућа је још црња него што можете да замислите... нису ту чиста посла!!!
 
Стигао сам... и све сам проверио!
Нисам успео да сликам јер је већ био мрак, али сам држао под присмотром поменуту кућу преко три сата.
Наравно да је гомила сумњиваца улазила и излазила, а тројца (обучена у црно) су вршили кривично дело испред куће!
Кућа је још црња него што можете да замислите... нису ту чиста посла!!!

Koje krivično delo!?
 

Back
Top