Quantcast

ЦРНА КУЋА У НОВОМ САДУ

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.728
Аууууууууу... па тек ми је сада јасно ЗАШТО ТОЛИКО ГОВНА НАПАДАЈУ ТОГ ГОРАНА ДАВИДОВИЋА....... да човек не поверује?

Да ли је ово истина, људи???
Давидовић је кретен.

Ајде размисли мало. Ништа ти он није рекао а да ти то већ ниси знао. Дакле мали фирер открива топлу воду.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.728
Goran Davidovic je obica fasista..istina z tu kucu ostaje..ali ni on nije nista bolji..

Ali ima Jevrejskio prezime..cudno
Давидов унук..

Иначе ако си икада видео његов физички профил, се све оним наочарима, физиономијом и косем, права слика Јеврејина из карикатура...

Нажалост, лично слматрам да је код Давидовића на делу позната црта код одређеног дела Јеврејске популације, а то је антисемитски Јевреј. Има тога и код Срба, Срби који мрзе Србе а овај је Јевреј који мрзи Јевреје.

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Nije ni cudo sto Davidovic pise ovakve baljezgarije kada on i njergovi naci -skinski redovno dobijaju batine po gradu od ovih drugih skinsa -sharovaca koji su u Novom Sadu mnogo brojniji . Tacno je da su ti organizatori dok prostora malo crvenije nastrojeni al se tu ne skupljaju samo mladi komunci ,vec dolaze svi jer se odrzavaju koncerti svih najpoznatijih punk i rock grupa u zemlji a i sire ,tako da je taj prostor odlicna stvar za NS.
Ма све сте ви побили Давидовићеве присталице у вашој болесној машти :lol:. Значи кад Давидовић каже да Крајишки Срби имају право на РСК. Кад Давидовић каже да је за Косово да остане у Србији и да окупатори оду са Српског Косова. Све то значи да није у праву, чим је то Давидовић рекао. Брозови јадници.

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Давидовић је кретен.

Ајде размисли мало. Ништа ти он није рекао а да ти то већ ниси знао. Дакле мали фирер открива топлу воду.
Јевреји никад нису били Српски пријатељи. Кад смо били под турском окупацијом они су били привилеговани од турака. Никакве користи, само штете од њих. Холбрук, олбрајтова цела гарнитура политичара из америке и европе која су нам толика зла нанела су јевреји или су за јевреје. Комуњаре србомрзачке као чанак, чеда, бисерко, вучо, црне вештице су сви за јевреје и против Срба.

eremita

Zaslužan član
Poruka
114.504
Давидовић је кретен.

Извини али ни ја али мислим ни јавност у Србији НЕМА НИКАКВОГ ПОЈМА О НЕКАКВОЈ ЦРНОЈ КУЋИ, а поготово о "активностима" плаћеним од стране
Немачке обавештајне службе.

Овде има бар неколико ствари на које би хитно морао да реагује и јавни тужилац
и други органи гоњења:

1- јер је новац за куповину исте стигао управо из Немачке. Читавих 210.000 евра стигло је из Немачке за овај пројекат,

2- "Критика клерикализације Србије". На корицама тог пашквила, стајао је прецртан православни крст.

3- На отварању је био и гост из Немачке, члан одбора фондације из Берлина која је дала новац за Црну кућу.

4- Не тако давно они су лепили налепнице са саобраћајним знаком опасности у којем је стајао крст са 4 слова С. Они су тиме јасно показивали да су им главни непријатељи српски националисти.

5- Schüler Helfen Leben је такозвана омладинска иницијатива која се од 1992 ангажује.......... Није никаква тајна да немачка држава стоји иза ове организације, а удео БНД-а , немачке обавештајне службе није никако занемарљив.

6- Албан Муја уметник са Косова приказивао своје продукције, прелепљивао табле са натписима на ћирилици оним на латиници.

7- Историјски ревизионизам у Србији. Наравно подршка стигла од Сорошевог Фонда за отворено друштво. Ту се расправљало о темама типа: "Да ли се у случају Србије може говорити о нацији која то није",

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Извини али ни ја али мислим ни јавност у Србији НЕМА НИКАКВОГ ПОЈМА О НЕКАКВОЈ ЦРНОЈ КУЋИ, а поготово о "активностима" плаћеним од стране
Немачке обавештајне службе.

Овде има бар неколико ствари на које би хитно морао да реагује и јавни тужилац
и други органи гоњења:

1- јер је новац за куповину исте стигао управо из Немачке. Читавих 210.000 евра стигло је из Немачке за овај пројекат,

2- "Критика клерикализације Србије". На корицама тог пашквила, стајао је прецртан православни крст.

3- На отварању је био и гост из Немачке, члан одбора фондације из Берлина која је дала новац за Црну кућу.

4- Не тако давно они су лепили налепнице са саобраћајним знаком опасности у којем је стајао крст са 4 слова С. Они су тиме јасно показивали да су им главни непријатељи српски националисти.

5- Schüler Helfen Leben је такозвана омладинска иницијатива која се од 1992 ангажује.......... Није никаква тајна да немачка држава стоји иза ове организације, а удео БНД-а , немачке обавештајне службе није никако занемарљив.

6- Албан Муја уметник са Косова приказивао своје продукције, прелепљивао табле са натписима на ћирилици оним на латиници.

7- Историјски ревизионизам у Србији. Наравно подршка стигла од Сорошевог Фонда за отворено друштво. Ту се расправљало о темама типа: "Да ли се у случају Србије може говорити о нацији која то није",
http://say.expressivo.com/QXIfAG7I

svetolik trpkovic

Poznat
Banovan
Poruka
9.181
ja sam cuo da tamo sprovode satanisticke rituale i igraju kolo oko prevrnutog krsta i Soroseve slike i zrtvuju malu decu ,srpcad obavezno ,a i piju drogu i pusu one smesne cigare pa onda tako omamljeni idu da ruse drzavu .Ukoliko neko slucajno nekom nesrecom mora da prolazi ili pu ,pu, daleko bilo zivi u Vojvode Bojovica svaki put kada prolazi pored TOG mesta neka obavezno okrene glavu ,kazu da ako gledas u Crnu kucu duze od 20 sekundi njene paklene moci te obuzmu i postanes i sam sektas vazda zedan nevine srbske krvi,cuvajte se !