Crna Gora - "Više volimo Putina od Đukanovića"

Кога највише воле у црној Гори?

• Ukupno glasova
    17
  • Anketa je zatvorena .
Znam mnogo Crnogoraca i provjereno mogu reći da su za 100 evra davali glas gospon MIletu,Crna Gora je boranija od države,u principu ključno je nekoliko hiljada glasova da se kupi za vrlo male pare,dakle za par stotina hiljada evra potplatiš pojedine građane,dobiješ prevagu,dobiješ imunitet i tako iz godine u godinu Mile i njegov brat postadoše jedni od najbogatijih na ovim prostorima,a Crnogorci jedna od nasiromašnijih država na Balkanu.Ali dobro svako svoj put bira,ja vjerujem da će se Crna Gora vratiti na pravi put a to je jedini mogući uz braću Srbe a ne protiv njih.Priznavanje Kosova i forsiranje NATO priče jasno govori da je MIle ucjenjen jer C.Gora aposlutno nije imala potrebe da priznaje Kosovo(srce i naše i njihovog indetiteta) pogotovo jer je to protiv interesa Srbije i pogotovo jer iz prve ruke znaju koliko ta nekada autonomna oblast znači Srbiji.To ne radi bratski narod!Zbog takvih izdajničkih poteza Mile je zaslužio metak,pravda je spora ali dostižna.Taj švercer i član narko kartela će kad tad odgovarati za svoje kriminalne aktivnosti i šurovanje sa CIA,jer se niko nije usrećio sa njima...

Ti si fin čovek, al jel da da i sam uvidjaš da je veoma smešno i besmisleno da žitelj Dodicklanda proziva bilo koga od suseda za kriminal,šverc i saradnju sa CIA ? :think:

Јел, а ко онда гласа за њега? Марсовци?

Пази, поента је у томе да Мило није на изборима кандидово политику коју сада води, санкције Русији, на примјер.

Или да те ја питам: ко је гласа за Вучића и СНС, да он потпише издајнички бриселски споразум, издаје и продаје Србију и организује педерске параде, итд? Дакле, суштина је да ни Мило, а ни Вучић, нису на изборима кандидовали политику коју сада воде.

Back