Crna Gora vas ponovo zove, dođite među prijatelje

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s198754/Travel/Crna_Gora_zove_na_more.html
Crna Gora zove na more
Crna Gora krenula u turističku ofanzivu od snegom prekrivenog Beograda. "Zove more - Crna Gora", slogan kampanje.
v198754p0.jpg

"Crna Gora vas ponovo zove, dođite među prijatelje", tim rečima je crnogorski ministar turizma i održivog razvoja Predrag Sekulić otvorio druženje četvrtak uveče u beogradskom klubu "Sinema".

Nekadašnja članica državne zajednice sa Srbijom, ofanzivno je krenula u turističku kampanju. Jeste da je Beograd pod snegom, ali crnogorski turistički radnici ne žele ništa da prepuste slučaju. Letnji odmori se bliže, a odakle krenuti kampanju nego iz Srbije, zemlje koja tradicionalno "daje" najviše turista Crnoj Gori...

Druženje sa velikim brojem ličnosti iz kulturnog i javnog života Srbije i Crne Gore, koju su organizovali Turistička organizacija Crne Gore i hotelska grupa "Budvanska rivijera" bilo je "protkano" crnogorskom hranom i vinima, a sve je zabavio pevač Sergej Ćetković.

Predstavljanje turističke ponude Crne Gore privukao je veliki broj ovdašnjih estradnih ličnosti: Željko Joksimović je došao sa verenicom Jovanom Janković, bio je tu ministar dijaspore Srbije Srđan Srećković, kreatorka Marijana Mateus, manekenka Tamara Paunović, pevačice Merima Njegomir i Ana Bekuta...

Novinarima je podeljen pres materijal u kojem je navedeno da je Crnu Goru prošle godine posetilo više od 1,2 miliona turista, a da je prihod turističke privrede bio 627 miliona evra.

U Crnoj Gori posluje 300 hotela sa oko 40.000 ležajeva koji su kategorisani i klasifikovani u skladu sa najstrožijim međunarodnim standardima. Tokom prethodne godine otvorena su 32 nova, mala hotela, sa oko 1.300 kreveta.
Crna Gora je bazirala svoju turističku ponudu na morskim destinacijama, ali isto tako želi da privuče turiste i tokom cele godine, pa su sada u opciji i planinarenje i biciklizam (hiking&biking), kao i poseta "vinskim putevima" za ljubitelje vina i gastronomije.

...........................
...........................
ФУЈ.....
ПРЕ БИ ЛЕТОВАО У ЛИБИЈИ.....
ГАДАФИ НИЈЕ ПРИЗНАО КОСОВО,
ПА ЈЕ СТОГА ВЕЋИ ПРИЈАТЕЉ ОД ЦРНОГОРАЦА....
:per: :per: :per:
 
Нека се Црна Гора бави тиме КАКО ЋЕ ДА ДОЧЕКА БИЛА КЛИНТОНА... и КАКО ЋЕ ДА ОРГАНИЗУЈЕ ПЕДЕР-БАЛ... а ја тамо не би ишао ни да ми плате... треба да доживим да ме малтретирају и говоре да сам дошао ДА ИХ ПОСРБИМ......
 
...ja se nekad pitam, jel' moguce da ovoliko zlobe i pakosti izbija iz vas...nisam
primetila da vam smetaju svi ostali, bilo ko drugi, samo su vam vecito Crnogorci
trn u oku....

...da li se nekad zapitate, da li uopste te iste Crnogorce bas briga hoce li neko
od vas doci tamo...zive oni sasvim lepo i bez vas zlobnih, pakosnih, zavidnih...

...nije mi jasno sta vi ustvari hocete....sta vas toliko zulja...:evil:
 
...ja se nekad pitam, jel' moguce da ovoliko zlobe i pakosti izbija iz vas...nisam
primetila da vam smetaju svi ostali, bilo ko drugi, samo su vam vecito Crnogorci
trn u oku....

...da li se nekad zapitate, da li uopste te iste Crnogorce bas briga hoce li neko
od vas doci tamo.
..zive oni sasvim lepo i bez vas zlobnih, pakosnih, zavidnih...

...nije mi jasno sta vi ustvari hocete....sta vas toliko zulja...:evil:


1. У праву си....БИЛО КО ДРУГИ....
НАЈВИШЕ БОЛИ КАД ТИ УТЕРАЈУ СВОЈИ....
А НАМА СУ ЦРНОГОРЦИ УТЕРАЛИ ПРИЗНАВАЈУЋИ КОСОВО...
2. КАД ИХ НИЈЕ БРИГА, КОЈИ КУВАЦ НАС ЗОВУ....?
:per: :per: :per:
 
Нека се Црна Гора бави тиме КАКО ЋЕ ДА ДОЧЕКА БИЛА КЛИНТОНА... и КАКО ЋЕ ДА ОРГАНИЗУЈЕ ПЕДЕР-БАЛ... а ја тамо не би ишао ни да ми плате... треба да доживим да ме малтретирају и говоре да сам дошао ДА ИХ ПОСРБИМ......
Na *****-bal ne moras dolaziti. Dodji ti nama fino na ljetovanje :lol:
 

1. У праву си....БИЛО КО ДРУГИ....
НАЈВИШЕ БОЛИ КАД ТИ УТЕРАЈУ СВОЈИ....
А НАМА СУ ЦРНОГОРЦИ УТЕРАЛИ ПРИЗНАВАЈУЋИ КОСОВО...
2. КАД ИХ НИЈЕ БРИГА, КОЈИ КУВАЦ НАС ЗОВУ....?
:per: :per: :per:

1. da ih osecas kao svoje, znao bi da vecina Crnogoraca nije nista priznala,
niti da ih se ista pitalo, kao sto ni nas ne pitaju kad rade sto rade.
2. nisu priznali svi, priznala Vlada, a valjda jedna sacica ljudi nije cela
Crna Gora..ili po tebi jeste?

3. jesu li dosli kuci da te zovu, i kukaju da im dodjes...???....nisu....koliko mi
je poznato juce je otvoren Sajam turizma, i normalno je da su dosli da ponude
sto imaju, a imaju sta da nude...uostalom da se neki oponasaju u CG kao sto
se ponasaju u Egiptu i Turskoj, sve bi bilo drugacije...nego tamo cute i zvacu
sto im se nudi, a kad odu u CG glume ludilo, kao da bi propao turizam da bas
oni nisu dosli...ajde malo razmisli....:ok:

....i da jesu li samo Crnogorci dosli da zovu, zovu i ostali, a kakve su im
ponude videla sam nedavno, nista ni bolje ni lepse nego u CG, a nas se
narod prima na taj pelcer samo tako...zamisli bili su u Grckoj ili Turskoj
na letovanju, i kriju ko zmije noge, da su i tamo jeli paradaiz na plazi, i
kiflice donete od kuce....aaalooooo....:think:
 
Нека се Црна Гора бави тиме КАКО ЋЕ ДА ДОЧЕКА БИЛА КЛИНТОНА... и КАКО ЋЕ ДА ОРГАНИЗУЈЕ ПЕДЕР-БАЛ... а ја тамо не би ишао ни да ми плате... треба да доживим да ме малтретирају и говоре да сам дошао ДА ИХ ПОСРБИМ......

Ipak si ti bio domacin *****-bala, tako da nam mozes prenijeti iskustva.
 
Време је да се Срби позову на одговорност према својој држави и свом народу, а не да гледају само интересе своје гузице.

Србима је у интересу да окупациона власт Црне Горе има што мање новца у буџету. Образлагати нећу, свако може да закључи какав је то притисак на окупатора у ЦГ.
 
1. da ih osecas kao svoje, znao bi da vecina Crnogoraca nije nista priznala,
niti da ih se ista pitalo, kao sto ni nas ne pitaju kad rade sto rade.

2. nisu priznali svi, priznala Vlada, a valjda jedna sacica ljudi nije cela
Crna Gora..ili po tebi jeste?

3. jesu li dosli kuci da te zovu, i kukaju da im dodjes...???....nisu....koliko mi
je poznato juce je otvoren Sajam turizma, i normalno je da su dosli da ponude
sto imaju, a imaju sta da nude...uostalom da se neki oponasaju u CG kao sto
se ponasaju u Egiptu i Turskoj, sve bi bilo drugacije...nego tamo cute i zvacu
sto im se nudi, a kad odu u CG glume ludilo, kao da bi propao turizam da bas
oni nisu dosli...ajde malo razmisli....:ok:

....i da jesu li samo Crnogorci dosli da zovu, zovu i ostali, a kakve su im
ponude videla sam nedavno, nista ni bolje ni lepse nego u CG, a nas se
narod prima na taj pelcer samo tako...zamisli bili su u Grckoj ili Turskoj
na letovanju, i kriju ko zmije noge, da su i tamo jeli paradaiz na plazi, i
kiflice donete od kuce....aaalooooo....:think:

Далеко било..... :dash: :dash: :dash:
 
...ja se nekad pitam, jel' moguce da ovoliko zlobe i pakosti izbija iz vas...nisam
primetila da vam smetaju svi ostali, bilo ko drugi, samo su vam vecito Crnogorci
trn u oku....

...da li se nekad zapitate, da li uopste te iste Crnogorce bas briga hoce li neko
od vas doci tamo...zive oni sasvim lepo i bez vas zlobnih, pakosnih, zavidnih...

...nije mi jasno sta vi ustvari hocete....sta vas toliko zulja...:evil:

Crnogorci , koji poštuju svetosavski duh,slavnu tradiciju , kosovski mit i sl. ne smetaju nikom. Mi se njima ponosimo.Smetaju nam oni zabludeli koji izmišljaju nekakvu istoriju, novi jezik crkvu... Smetaju mi ali ih lično ne mrzim, ipak su to moja braća (samo su izgubili kompas)
 
Crnogorci , koji poštuju svetosavski duh,slavnu tradiciju , kosovski mit i sl. ne smetaju nikom. Mi se njima ponosimo.Smetaju nam oni zabludeli koji izmišljaju nekakvu istoriju, novi jezik crkvu... Smetaju mi ali ih lično ne mrzim, ipak su to moja braća (samo su izgubili kompas)

...eeeeee..vidis ovo vec zvuci normalno...i mogu da razumem o cemu ti pricas,
ni oni tamo ne vole te o kojima pricas...ali ne mrze, mrznja je veliko zlo, i ako
cemo posteno nasa crkva osudjuje mrznju..i sva zla koja se seju medju ljudima...:ok:

...ipak su oni u manjini, mada ih ima na vlasti ne znaci da ce biti vecno...

...naravno da smo braca, naravno da smo jedan narod, i naravno da ce
i to proci...:think:
 
Ма, шта они знају шта је то туризам.
Позвали неку кокошку испред тур. савеза Цг и сад тупи га, научила напамет све. Сада је Сајам туризма..
И питају је, добро, а организовани одласци у оквиру понуде, планине, реке, риболов, ово-оно..туристичка понуда није са само море, а кокошка - јао, па не знам, ми то не радимо, ми само хотеле :lol:
 
http://www.mondo.rs/s198754/Travel/Crna_Gora_zove_na_more.html
Crna Gora zove na more
Crna Gora krenula u turističku ofanzivu od snegom prekrivenog Beograda. "Zove more - Crna Gora", slogan kampanje.
v198754p0.jpg

"Crna Gora vas ponovo zove, dođite među prijatelje", tim rečima je crnogorski ministar turizma i održivog razvoja Predrag Sekulić otvorio druženje četvrtak uveče u beogradskom klubu "Sinema".

Nekadašnja članica državne zajednice sa Srbijom, ofanzivno je krenula u turističku kampanju. Jeste da je Beograd pod snegom, ali crnogorski turistički radnici ne žele ništa da prepuste slučaju. Letnji odmori se bliže, a odakle krenuti kampanju nego iz Srbije, zemlje koja tradicionalno "daje" najviše turista Crnoj Gori...

Druženje sa velikim brojem ličnosti iz kulturnog i javnog života Srbije i Crne Gore, koju su organizovali Turistička organizacija Crne Gore i hotelska grupa "Budvanska rivijera" bilo je "protkano" crnogorskom hranom i vinima, a sve je zabavio pevač Sergej Ćetković.

Predstavljanje turističke ponude Crne Gore privukao je veliki broj ovdašnjih estradnih ličnosti: Željko Joksimović je došao sa verenicom Jovanom Janković, bio je tu ministar dijaspore Srbije Srđan Srećković, kreatorka Marijana Mateus, manekenka Tamara Paunović, pevačice Merima Njegomir i Ana Bekuta...

Novinarima je podeljen pres materijal u kojem je navedeno da je Crnu Goru prošle godine posetilo više od 1,2 miliona turista, a da je prihod turističke privrede bio 627 miliona evra.

U Crnoj Gori posluje 300 hotela sa oko 40.000 ležajeva koji su kategorisani i klasifikovani u skladu sa najstrožijim međunarodnim standardima. Tokom prethodne godine otvorena su 32 nova, mala hotela, sa oko 1.300 kreveta.
Crna Gora je bazirala svoju turističku ponudu na morskim destinacijama, ali isto tako želi da privuče turiste i tokom cele godine, pa su sada u opciji i planinarenje i biciklizam (hiking&biking), kao i poseta "vinskim putevima" za ljubitelje vina i gastronomije.

...........................
...........................
ФУЈ.....
ПРЕ БИ ЛЕТОВАО У ЛИБИЈИ.....
ГАДАФИ НИЈЕ ПРИЗНАО КОСОВО,
ПА ЈЕ СТОГА ВЕЋИ ПРИЈАТЕЉ ОД ЦРНОГОРАЦА....
:per: :per: :per:

И да нису признали Косово не бих ишао у Црну Гору зато што им је услуга и понуда бедна за новац који наплаћују!
ГРЧКА ЈЕ ЗАКОН!
 
Нека се Црна Гора бави тиме КАКО ЋЕ ДА ДОЧЕКА БИЛА КЛИНТОНА... и КАКО ЋЕ ДА ОРГАНИЗУЈЕ ПЕДЕР-БАЛ... а ја тамо не би ишао ни да ми плате... треба да доживим да ме малтретирају и говоре да сам дошао ДА ИХ ПОСРБИМ......

pa to ti oni rade i u beogradu.
 

Back
Top