Crna Gora - multikulturno drustvo na putu u Evropu !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Која глума Зинаидо, напалио неки наш турчина ко младог мајмуна...мучи не прдењај браву неосољени зна се добро ко је овај матори балија из Бијелог Поља што је робијао ради убиства.

Ето ти мултиетничко друштво у Црној Гори.За балије су сви православни четници и тако је једино исправно ка што су за нас сви мусли балије и тирци...било вазда и биће.


А чуо си шта вели...четници су га и на робију послали, то мисли на ову вашу "демократску" власт
.:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Која глума Зинаидо, напалио неки наш турчина ко младог мајмуна...мучи не прдењај браву неосољени зна се добро ко је овај матори балија из Бијелог Поља што је робијао ради убиства.

Ето ти мултиетничко друштво у Црној Гори.За балије су сви православни четници и тако је једино исправно ка што су за нас сви мусли балије и тирци...било вазда и биће.


А чуо си шта вели...четници су га и на робију послали, то мисли на ову вашу "демократску" власт
.:hahaha::hahaha::hahaha:

Brano, da ti nije ovaj Bjelopoljac neki rod? :hahaha:
 
Која глума Зинаидо, напалио неки наш турчина ко младог мајмуна...мучи не прдењај браву неосољени зна се добро ко је овај матори балија из Бијелог Поља што је робијао ради убиства.

Ето ти мултиетничко друштво у Црној Гори.За балије су сви православни четници и тако је једино исправно ка што су за нас сви мусли балије и тирци...било вазда и биће.


А чуо си шта вели...четници су га и на робију послали, то мисли на ову вашу "демократску" власт
.:hahaha::hahaha::hahaha:

tako sam i ja cuo od jednog prijatelja iz bijelog polja da je ovaj kuba jedan kriminalac iz bijelog polja koji je bio dugo u zatvoru zbog ubistva
 
nemogu serbalji prezaliti "srpsku" spartu.pa to ti je...:(

Jest , a i pobuđuju četnici emocije i kod Bošnjaka , i kod Albanaca , a i kod Crnogoraca , nema šta ..
Šta kaže Ganić novinarki na pres-konferenciji oko hapšenja Divjaka :
"Dakle, naučite se da čitate, budite dio Evrope, oslobodite se četništva, vi ste mlada žena, imate pred sobom vrijeme da postanete evropski, a ne da živite u izolaciji."
 
Jest , a i pobuđuju četnici emocije i kod Bošnjaka , i kod Albanaca , a i kod Crnogoraca , nema šta ..
Šta kaže Ganić novinarki na pres-konferenciji oko hapšenja Divjaka :
"Dakle, naučite se da čitate, budite dio Evrope, oslobodite se četništva, vi ste mlada žena, imate pred sobom vrijeme da postanete evropski, a ne da živite u izolaciji."
:rotf::hahaha::zcepanje::hahaha: Ko prica o evropskim vrednostima!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top