C0NSIGLIERI
Buduća legenda
- Poruka
- 44.733
Da li mislite da je ovo izolovan "incident" tj. misljenje ili se radi o normalnoj pojavi u crnogorskom drustvu ?

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Ovo je namješteno zbog šale.
Inače je vrlo malo mješovitih brakova.
.... brate ona dvojica mamlaza ako su ono odglumili njima treba Oskara dati .... samo sto ih ne prekine ....






POKOLJENJE ZA PJESNU STVORENO, VILE ĆE SE GRABIT U VJEKOVE DA VAM V'JENCE DOSTOJNE SAPLETU; VAŠ ĆE PRIMJER UČITI PJEVAČA KAKO TREBA S BESMRTNOŠĆU ZBORIT!

Ovo je namješteno zbog šale.
Inače je vrlo malo mješovitih brakova.

Која глума Зинаидо, напалио неки наш турчина ко младог мајмуна...мучи не прдењај браву неосољени зна се добро ко је овај матори балија из Бијелог Поља што је робијао ради убиства.
Ето ти мултиетничко друштво у Црној Гори.За балије су сви православни четници и тако је једино исправно ка што су за нас сви мусли балије и тирци...било вазда и биће.
А чуо си шта вели...четници су га и на робију послали, то мисли на ову вашу "демократску" власт.![]()


nemogu serbalji prezaliti "srpsku" spartu.pa to ti je...![]()
Па ни твоја стара не може прежалит српску кобасицу, па те је научила да нам се стално враћаш.
Зике, женице једна њежна.![]()

Која глума Зинаидо, напалио неки наш турчина ко младог мајмуна...мучи не прдењај браву неосољени зна се добро ко је овај матори балија из Бијелог Поља што је робијао ради убиства.
Ето ти мултиетничко друштво у Црној Гори.За балије су сви православни четници и тако је једино исправно ка што су за нас сви мусли балије и тирци...било вазда и биће.
А чуо си шта вели...четници су га и на робију послали, то мисли на ову вашу "демократску" власт.![]()
nemogu serbalji prezaliti "srpsku" spartu.pa to ti je...![]()

no bitno je da cela prica ima happy end tj da je kubina cerka rodila malog SRBALJA Vasilija![]()
Bitno je da ćete za takve šale dobiti odgovor da je Arkan potomak Tarkana ..
Jest , a i pobuđuju četnici emocije i kod Bošnjaka , i kod Albanaca , a i kod Crnogoraca , nema šta ..
Šta kaže Ganić novinarki na pres-konferenciji oko hapšenja Divjaka :
"Dakle, naučite se da čitate, budite dio Evrope, oslobodite se četništva, vi ste mlada žena, imate pred sobom vrijeme da postanete evropski, a ne da živite u izolaciji."



Ko prica o evropskim vrednostima!!!