Quantcast

Crna Gora ili Bugarska?

kamenicvet

Iskusan
Poruka
5.433
Kad bi se moglo spojiti crnogorsko more(ali bez kanalizacije na plazi) a bugarska ljubaznost ,cene,apartmani... bilo bi to sasvim korektno letovanje. Salim se,svako ima i svoje lepo i svoje ruzno,pitanje je sta kome u datom momentu odgovara,meni je CG nekad i bila more,sad su napravili vasar,Bugarska je ok po pitanju cena kvalitet,ali fali onaj miris mora,palme...:bye:

toz972

Poznat
Poruka
7.174
Bugarska.Bez razmišljanja.Usluga bolja, peskovite plaže ,lepše ,veće i čistije,hoteli čistiji,osoblje u hotelu ljubaznije,cene hrane i pića smešne,more nije toliko slano kao u Crnoj Gori što je meni lično nebitno, ali je čisto prozirno i sa peščanim dnom,zabava na nivou.

Poslednja izmena:

DacaMARTA

Ističe se
Poruka
2.192
Hm, ja bih Crnu Goru.. Mada, i jedno i drugo ima prednosti i mane..
U Bugarskoj sam bila u Nesebaru i u Varni- jeste jeftino, stvarno, i zbog toga mi se svidja, ali, bre, nema palmi, tropskih biljaka, hladno je, more je hladno i nikakvo...
U Crnoj Gori sam bila nekoliko puta- Sv. Stefan, Milocer, Petrovac, Budva- skuplji smestaj, skuplja hrana, predobar nocni zivot, lepo more, ali neljubazan narod neki..
Pa, ti biraj...
P.S. To je moje iskustvo!

Kamael

Buduća legenda
Poruka
39.406
Neznam kako je u Bugarskoj nisam bio,ako imaju peskovitih plaza isao bi,u Crnoj Gori na potezu od Djenovica do Herceg Novog nisam nasao nijednu.Kada sam stavio peskir na jednu kamenjarku koja je bila krcata ljudima,prisao mi konobar i rekao da se naplacuje stavljanje peskira.
Ako je i u Bugarskoj isti slucaj da se naplacuje stavljanje peskira na kamen ovog leta cu ici na bazene barem imaju skakaonice i tobogan.

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.955
Бугaрску са својим пешчаним плажама, чистим морем, новим хотелима и приступачним ценама не треба заобићи.
Свима топло препоручујем Сунчев Брег, Златне Пјасце, Приморско, Кранево, Албену...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.