GrdobanS
Poznat
- Poruka
- 8.147
Jakako more.Znaci sledi i u Srbiji, CG je dobar lakmus papir i indikator dogadjaja ovde.

Jakako more.Znaci sledi i u Srbiji, CG je dobar lakmus papir i indikator dogadjaja ovde.
ajde bre kako možeš pa tamo ne žive samo crnogorci već i čisti Srbi kojima i manastire žele da pretvore iu javne kuće.Zbog čega Crna Gora ne bi mogla biti gej frendli država ?? Ako su spremni mjenjati kompletan nacionalni identitet za rad para,onda je gej zajednica najbezbolnije nešto. Sto puta ponovljena laž postaje istina; jebm ti oca u vr' guzice.. Kud dalje? Crna Gora ima gej plaže,samo zastavice okačiti.
Hebo svijet u kojem se demokracija, stanje ljudskih prava u državama i njihov napredak mjere isključivo razinom LGBT prava. Taj lobi je jači od židovskog. Može preko 50% populacije biti ispod razine siromaštva, može se tolerirati rasizam prema Crncima, Romima, Židovima, može se eksploatirati dječji rad, dužničko ropstvo, prisilna prostitucija, režimska represija, zabrana medijskih sloboda, ali ako su zajamćena LGBT prava i najcrnja diktatura može dobiti certifikat demokratske zemlje.![]()
CG najvise gej-frendli drzava u precniku od 1000 km! P.S. Italijani izrazito homofobni za pojam Zapada.
Sad tu izjavu mogu brendirat kao slogan LGBT populacije u Crnoj Gori, a i država može iskoristit tu izjavu i njome polagat pravo da je Crna Gora prva gay friendly država na svijetu.Ona psovka, da ebes oca, sad postaje kulturno nasledje...
Ustvari to nikad nije bila psovka, nego uzrecica...
Ponovi to pitanje Vučićevim sokolovima, kada Srbija (uskoro) bude izglasala istovjetan zakon.To li svojoj deci, sokolovi Milovi , na ugled ostavise ?
Ucinila bi to na svoju sramotu.Ponovi to pitanje Vučićevim sokolovima, kada Srbija (uskoro) bude izglasala istovjetan zakon.![]()
Učinit će, ne brini.Ucinila bi to na svoju sramotu.
verovatno isti poslanici su u pitanju koji glasase da se svetinje otmuhttps://www.novosti.rs/vesti/crna_gora.713.html:873736-Crna-Gora-dozvolila-istopolne-brakove
U crnogorskoj skupštini usvojen je zakon o istopolnim brakovima.Za ovaj zakon su glasala 42 poslanika
crna gora stvarno gura ka evropi.
nece vise da budu balkanci , pa to ti je.
mozda su u pravu.
nema ana mooda za raxliku od djeticaPonovi to pitanje Vučićevim sokolovima, kada Srbija (uskoro) bude izglasala istovjetan zakon.![]()
dzabe daju prkna od evrope nistaČestitamo braco Crnogorci sad ste Evropljani
Ne zaboravite da Podmažite prkna.
![]()
Nije narod ! vecina su patrijahalno nastrojeni !Oduvek su bili pedderi
pa da kad te neko drzi u saci dajes i prkno jer mislis da ce te prkno spasi..tezak zaeb..Nije narod ! vecina su patrijahalno nastrojeni !
Problem im je Milo dinosaurus koji se zacario na celu drzave i gujcu ce da da da da uvue CG u EU i NATO zato sto znaju sve o njegovim mafijaskim radnjama i drze ga u saci !
Jenki , EU i Sud u Padovi prave Milu malu decu godinama , ali ovaj je prostitutka nevidjena !pa da kad te neko drzi u saci dajes i prkno jer mislis da ce te prkno spasi..tezak zaeb..![]()
Čestitamo braco Crnogorci sad ste Evropljani
Ne zaboravite da Podmažite prkna.
![]()
Dukela i njegoviJenki , EU i Sud u Padovi prave Milu malu decu godinama , ali ovaj je prostitutka nevidjena !
Naucio je on na to !
Hahahttps://www.novosti.rs/vesti/crna_gora.713.html:873736-Crna-Gora-dozvolila-istopolne-brakove
U crnogorskoj skupštini usvojen je zakon o istopolnim brakovima.Za ovaj zakon su glasala 42 poslanika
crna gora stvarno gura ka evropi.
nece vise da budu balkanci , pa to ti je.
mozda su u pravu.