Црква да Вучићу одузме орден! Линч у ЦГ рецепт уништења СПЦ на Космету

@tema

Kakve veze ima Vučić, predsjednik Srbije, sa događanjima u drugoj državi? Nisam znao da u Ustavu Srbije piše išta o ovlastima koje predsjednik Srbije ima izvan granica svoje države.

AleVu smije sve, on je Bogom dan i svugdje se miješa. Ekonomski mag bez dana radnog iskustva, bivši snajperista ...
 
Znas ti dobro da nije izmisljena i kakvi ste.Zivis medju njima...

Daj onda link sa fotografijom tog natpisa pa da svi vidimo gdje to piše.

Ponavljam, za ponos je ako te se neprijatelj toliko boji. Ja bih volio da postoji taj natpis. Nažalost, ne postoji. To je srpska izmišljotina.
 
Daj onda link sa fotografijom tog natpisa pa da svi vidimo gdje to piše.

Ponavljam, za ponos je ako te se neprijatelj toliko boji. Ja bih volio da postoji taj natpis. Nažalost, ne postoji. To je srpska izmišljotina.
Niko se vas ne boji,nego vas se gadi.
 
@tema

Kakve veze ima Vučić, predsjednik Srbije, sa događanjima u drugoj državi? Nisam znao da u Ustavu Srbije piše išta o ovlastima koje predsjednik Srbije ima izvan granica svoje države.
oni misle da je vucic tupavi milosevic i seselj pa ce da nasedne ahaha
 
"Tražim od Amfilohija da prokune Mila i njegovo potomstvo"
"Tražim od Amfilohija da ne dozvoli da Đukanović ispred Cetinjskog manastira nalaže badnjak. Očekujem da prokune Đukanovića", rekao je iz DF-a Milan Knežević
Izvor: Večernje novosti, subota, 28.12.2019. |


EPA-EFE/ BORIS PEJOVIC






















"Tražim od mitropolita Amfilohija da ne dozvoli da Đukanović ispred Cetinjskog manastira nalaže badnjak. Očekujem da prokune i Đukanovića i njegovo potomstvo. Imam pravo to da tražim u ime svih onih stradalnih ljudi koji su bili i koji će biti na ulicama da brane naše svetinje. Ne postoji nijedan razlog da naš vladika to ne uradi."

To je danas u Podgorici poručio funkcioner Demokratskog fronta Milan Knežević, reagujući na najave da bi predsednik Crne Gore mogao da prisustvuje posle 21 godine proslavi Božića u crnogorskoj prestonici. On je zatim naveo razloge zašto se mitropolitu obraća sa ovim zahtevom:

"Ja se nisam slagao sa našim vladikom kada je podržao Đukanovića i kada je živoj srpskoj vladi držao opelo i kada je neke ljude nazivao izdajnicima, ali ja znam da je Đukanović kreator sramnog zakona i da takav jedan zlotvor pravoslavnog naroda treba da bude proklet i od Boga i od naroda."


Knežević se posebno zahvalio patrijarhu Irineju i srpskom rukovodstvu na “mudrom i dostojanstvenom držanju”.

"Ovde je bilo pokušaja da se predstavi da smo otišli po nalog srpske države i da smo mi ovde neka strana ekspozitura. Ne delujemo ni po čijim nalozima već u interesu našeg naroda u Crnoj Gori", naveo je Knežević.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Шта има Мило који мој да "налаже бадњак"- СКОТ КОМУНИСТИЧКИ НЕКРШТЕНИ........ олош над олошима.........
 
Niko se vas ne boji,nego vas se gadi.

To je čisti strah. Hrvati su bili okrutni i nepobjedivi ratnici. Širom Europe vjerovalo se da su Hrvati besmrtni na bojnom polju, jer bi nastavljali boriti se čak i kada su bili teško ranjeni.

Ja bih bio izuzetno ponosan kad bi netko doista našao taj natpis i dokazao njegovo postojanje. Nažalost, nema nade za to.
 
"Tražim od Amfilohija da prokune Mila i njegovo potomstvo"
"Tražim od Amfilohija da ne dozvoli da Đukanović ispred Cetinjskog manastira nalaže badnjak. Očekujem da prokune Đukanovića", rekao je iz DF-a Milan Knežević
Izvor: Večernje novosti, subota, 28.12.2019. |


EPA-EFE/ BORIS PEJOVIC






















"Tražim od mitropolita Amfilohija da ne dozvoli da Đukanović ispred Cetinjskog manastira nalaže badnjak. Očekujem da prokune i Đukanovića i njegovo potomstvo. Imam pravo to da tražim u ime svih onih stradalnih ljudi koji su bili i koji će biti na ulicama da brane naše svetinje. Ne postoji nijedan razlog da naš vladika to ne uradi."

To je danas u Podgorici poručio funkcioner Demokratskog fronta Milan Knežević, reagujući na najave da bi predsednik Crne Gore mogao da prisustvuje posle 21 godine proslavi Božića u crnogorskoj prestonici. On je zatim naveo razloge zašto se mitropolitu obraća sa ovim zahtevom:

"Ja se nisam slagao sa našim vladikom kada je podržao Đukanovića i kada je živoj srpskoj vladi držao opelo i kada je neke ljude nazivao izdajnicima, ali ja znam da je Đukanović kreator sramnog zakona i da takav jedan zlotvor pravoslavnog naroda treba da bude proklet i od Boga i od naroda."


Knežević se posebno zahvalio patrijarhu Irineju i srpskom rukovodstvu na “mudrom i dostojanstvenom držanju”.

"Ovde je bilo pokušaja da se predstavi da smo otišli po nalog srpske države i da smo mi ovde neka strana ekspozitura. Ne delujemo ni po čijim nalozima već u interesu našeg naroda u Crnoj Gori", naveo je Knežević.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Шта има Мило који мој да "налаже бадњак"- СКОТ КОМУНИСТИЧКИ НЕКРШЕНИ........ олош над олошима.........
ne znam.ko je taj knezevic al da se proklinje potomstvo nije u redu..cim tudje prokunes tvoje ce da strada
 
To je čisti strah. Hrvati su bili okrutni i nepobjedivi ratnici. Širom Europe vjerovalo se da su Hrvati besmrtni na bojnom polju, jer bi nastavljali boriti se čak i kada su bili teško ranjeni.

Ja bih bio izuzetno ponosan kad bi netko doista našao taj natpis i dokazao njegovo postojanje. Nažalost, nema nade za to.
Neko ko se sveti na deci , ne moze biti hrabar, nego teska kukavica i zlikovac, koji svojim delima izaziva prezir i gadjenje.
 
Neko ko se sveti na deci , ne moze biti hrabar, nego teska kukavica i zlikovac koji izaziva prezir i gadjenje.
НЕ! Него неко КО ЧИНИ ЗЛО - ТРЕБА ПРЕТХОДНО ДА МИСЛИ И НА СВОЈЕ ПОТОМСТВО - да не би његова деца плаћала његове свињарије...................
 
НЕ! Него неко КО ЧИНИ ЗЛО - ТРЕБА ПРЕТХОДНО ДА МИСЛИ И НА СВОЈЕ ПОТОМСТВО - да не би његова деца плаћала његове свињарије...................
niko njima nece placati dug nego oni sami.Svako ima svoj racun.
 
Neko ko se sveti na deci , ne moze biti hrabar, nego teska kukavica i zlikovac koji izaziva gadjenje.

Sve to stvorilo je famu o Hrvatima kao strašnim i nemilosrdnim ratnicima, o čemu se i danas priča od Francuske do Švedske. Meni je to super cool priča. I Vikinzi su klali sve od reda i također danas imaju status ratničkih ikona i omiljeni su u svim medijima, od romana do filma. To bi i Hrvati trebali brendirat i snimat filmove na tu temu.
 
Sve to stvorilo je famu o Hrvatima kao strašnim i nemilosrdnim ratnicima, o čemu se i danas priča od Francuske do Švedske. Meni je to super cool priča. I Vikinzi su klali sve od reda i također danas imaju status ratničkih ikona i omiljeni su u svim medijima, od romana do filma. To bi i Hrvati trebali brendirat i snimat filmove.
Samo vi radite svoj posao, dok se ne podavite u sopstvenim gownima.
 

Back
Top