Creampie :rumenko:

Da li vam je poznat termin i shta mislite o tome? :lol: bez guglanja, molim :rtfm:

a, da...to je onaj kolač u poslastičarama Goranaca...krempita...
...pa mislim da su super...mada ne svraćam često u poslastičare...
a015.gif


:per:
 
Da li vam je poznat termin i shta mislite o tome? :lol: bez guglanja, molim :rtfm:

Mislim sve najgore. Moja drugarica je snimala te filmove u Holandiji i nije mogla da odlepi kosu mesecima. Oni koriste neke guste bele tecnosti, ne znam sta je, i to se onda jedva skida, da li je to neki lepak, ko ce ga znati, a oseca se na kokos. Njena deca su je stalno smarala da im da kolace od kokosa, jer su mislili da ih ona pece.
 

Back
Top