CPU radi 100% prilikom igranja Medal of honor

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da.
PC MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
• OS: Windows XP (SP3), Vista, 7
• CPU: Pentium D 3.2GHz / Core 2 Duo / Athlon 64 X2 or faster
• RAM: 2GB or more
• DRIVE: 8x of faster DVD drive
• HDD: 10GB of free space
• VIDEO: DirectX 9.0c compatible video card

PC RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
• OS: Windows Vista(SP2), 7
• CPU: QuadCore 2.0 GHz
• RAM: 2GB or more
• VIDEO: DirectX 10
A video card with 512MB of VRAM and one of the following chipsets: NVIDIA GeForce GTX 260 or ATI Radeon 4870
Pixel Shader version: 4.0
Vertex Shader version: 4.0

Imam 2gb rama. Znam da pise "2 Gb or more". Znaci to je? Da bi usporio CPU treba mi jos 2 Gb?
 
Da.
PC MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
• OS: Windows XP (SP3), Vista, 7
• CPU: Pentium D 3.2GHz / Core 2 Duo / Athlon 64 X2 or faster
• RAM: 2GB or more
• DRIVE: 8x of faster DVD drive
• HDD: 10GB of free space
• VIDEO: DirectX 9.0c compatible video card

PC RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
• OS: Windows Vista(SP2), 7
• CPU: QuadCore 2.0 GHz
• RAM: 2GB or more
• VIDEO: DirectX 10
A video card with 512MB of VRAM and one of the following chipsets: NVIDIA GeForce GTX 260 or ATI Radeon 4870
Pixel Shader version: 4.0
Vertex Shader version: 4.0

Imam 2gb rama. Znam da pise "2 Gb or more". Znaci to je? Da bi usporio CPU treba mi jos 2 Gb?

Nema sta...to je to...
Kod igrica, pogotovo novih...MORAS obracati paznju na takve detalje...pogotovo ako imas samo 2GB RAM-a (: ...
 
E ***. Kontam mozda da vratim XP jer manje koristi rama al sumnjam da bi mnogo pomoglo. Onda bolje da ne igram tako zahtevne igrice da mi ne urnisu komp koji sam kupio tek pre mesec dana.
Hvala

Nemoj vracati stari XP...ostani na 7-i ...
Sto John Marston rece...bolje bi ti bilo da si kupis jos 2GB RAM-a ...to ti je najjeftinije rjesenje...nije preko 20 evra.
2GB su ti svakako malo...ako ces ikada igradi bilo koji novi naslov. RAM ces morati kupiti kad tad..zato je bolje da to rjesis sada i da si onda miran.
 
Poslednja izmena:
Sad sam malo pogledao kod sebe. Imam stari Phenom 9600 koji je nešto bolji od tvog procesora jer MoH vidi sva 4 jezgra, i L3 memoriju. Da napomenem da su detalji bili na max, koliko je to DX10 dozvoljavao, rez je bila 1920x1080.
Interesantno mi je da se neće slika uploadovati na internet. Ali evo u kratkim crtama: sama igra uzme 600MB memorije, zajedno sa windowsom je to išlo preko 3GB. Procesor je varirao od 50-90%. Znači to ti je to. Osim ako ti igraš na minimumu.
Uspio sam! evo ga:




Kao što se vidi na slici ram nije išao preko 3GB, ali procesor je zamalo na 100%. To je to, procesor ti je OK, ako si gamer slobodno uzmi još 2GB rama.
 
Poslednja izmena:
J b t al je zahtevna! Kao sto sam vec rekao, smanjio sam detalje na min, stavio rez na 1240xneznam tacno i procesor je isao od 90-100% Nista, ne preostaje mi nista drugo do stavljanja ruke u dzep (ponovo).
Hvala (posto ne vidim opciju za zahvaljivanje)

Evo, ako nekome želiš zahvaliti klikneš na mjesto koje sam ti zaokružio:



:D

Sistemska particija ti je u redu, ne bi valjalo da je manja. Kupi još 2GB memorije, i možeš igrati MoH na max.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top