Quantcast

CPU 100% - RAM 60-100% POMOĆ

mirja333

Početnik
Poruka
15
Nedavno sam kupio jeftin laptop koji sam planirao da koristim samo za pretraživanje i da ponekad odgledam neku seriju. U pitanju je ASUS - Intel Celeron N4000 1.10 up to 2.60.- Intel UHD Graphics 600 - 4 GB RAM - Windows 10 home - 64bit.
Svjestan sam toga da su specifikacije očajne i da ne mogu da očekujem ništa posebno. Ali da mi CPU konstantno kad nešto radim na laptopu bude u 100%?
Otvorim yt, zakuca ga u 100%, otvorim pretraživač i opet ga zakuca u 100%. Šta god radim zakuca ga u 100%. Ne znam što mi je činjeti sa ovim sranjem, dal da ga bacim kroz balkon ili možda postoji neka mogućnost opravke?

mirja333

Početnik
Poruka
15
:)

Prilozi

• Snimak ekrana (6).png
    Snimak ekrana (6).png
    134,7 KB · Pregleda: 14

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
34.703
Nedavno sam kupio jeftin laptop koji sam planirao da koristim samo za pretraživanje i da ponekad odgledam neku seriju. U pitanju je ASUS - Intel Celeron N4000 1.10 up to 2.60.- Intel UHD Graphics 600 - 4 GB RAM - Windows 10 home - 64bit.
Svjestan sam toga da su specifikacije očajne i da ne mogu da očekujem ništa posebno. Ali da mi CPU konstantno kad nešto radim na laptopu bude u 100%?
Otvorim yt, zakuca ga u 100%, otvorim pretraživač i opet ga zakuca u 100%. Šta god radim zakuca ga u 100%. Ne znam što mi je činjeti sa ovim sranjem, dal da ga bacim kroz balkon ili možda postoji neka mogućnost opravke?
Koristi Chrome, a ne Edge!

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
31.666
Probao sam i sa drugim pretraživačima i isto je, ako ne i gore od ovoga. Čak sam reinstalirao Windows par puta i ništa, sve na istom. Čak kad ne radim ništa osim što mrdam miš lijevo desno, raste mi cpu do 100%

Krstini Milijarderi će se smeju ovom pitanju: jel si instalirao originalni ili hakovani sa rootkitovima?
Imao sam ja te bisere, instaliraš sistem sa torenta a već nešto "usporilo" pre prvog drajvera za matičnu...
Pa lepo skinuh sa Microsoftovog sajta lokalizovani disk samo ukucaš serijski broj sa nalepnice

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.