COVID-19 u Srbiji - izazovi, mere i događanja

Može li nas Vojska Srbije zaštiti od korona virusa?

  • Da.

    glasova: 8 8,2%
  • Ne.

    glasova: 58 59,8%
  • Donekle.

    glasova: 27 27,8%
  • Nešto što ću napisati u komentaru u temi.

    glasova: 4 4,1%

  • Ukupno glasova
    97
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svijet može da ode u katastrofu zbog ovih neodgovornih i nesavjesnih naučnika.
Ne znam čemu svrha ovih ludih eksperimenata sa virusima osim ako neko nije imao namjeru da upotrijebi za pandemiju.
A, ovaj Baric što se pominje u članku da nije neki Barić naš gore list?
.

И ја сам помислио на Барића као изданка наше лозе, немам појма.

Ова истраживања се врше под фирмом истраживања могућих опасности па тако пролазе.

Ето, и ово истраживање на крају није обустављено и нико данас не зна шта се ту десило.

Можда је све у реду, а можда...

Као и са вештачком интелигенцијом која за сада пролази испод радара јер су људи занети "важнијим" ствраима...
 
Vlast nema autoritet ... narod se počeo da buni ...

Pogledajte prilog 671364https://www.021.rs › Info › komentari
Veb-rezultati
VIDEO: Srpski državljani koji su došli iz Pariza smešteni u nehigijenskim uslovima, sukobili se sa vojskom i policijom - Komentari | Novosadski ... - 021
ne mož' to tako, kačiš subverzivne linkove dragi građanine, gasi taj telefon i smireno i uredno sačekaj da dođe Nele Krstić da ti ugasi internet i da te uhapsi
 
https://www.standard.rs/2020/03/20/uloga-fondacije-bila-gejtsa-u-pandemiji-koronavirusa/

Pogledajte prilog 671362

По сценарију Догађаја 201, болест је потекла са фарме свиња у Бразилу, ширећи се кроз регионе са ниским приходима, експлодирајући на крају у епидемију. Болест је ваздушним саобраћајем пренета у Португал, САД, Кину и другде, до тачке у којој више није могуће контролисати је. Сценарио полази од тога да у првој години не постоји вакцина. „Како је читава људска популација подложна зарази, током првих месеци пандемије, кумулативни број случајева расте експоненцијално, дуплирајући се сваке недеље“. Сценарио се потом завршава након 18 месеци, током којих је фиктивни коронавирус усмртио 65 милиона људи. „Пандемија успорава услед опадајућег броја подложних људи. Пандемија ће се наставити у одређеној мери док се не пронађе ефективна вакцина, или 80-90 одсто светске популације не буде изложено патогену“.

Ако све буде по сценарију, ово ће потрајати.
20200324_000946.jpg
 
Vlast nema autoritet ... narod se počeo da buni ...

Pogledajte prilog 671364https://www.021.rs › Info › komentari
Veb-rezultati
VIDEO: Srpski državljani koji su došli iz Pariza smešteni u nehigijenskim uslovima, sukobili se sa vojskom i policijom - Komentari | Novosadski ... - 021

Рано су се сетили да се буне, у време ванредног стања и ограничења која оно носи.
 
Jel neko veruje da ova drzava i ljudi u njoj mogu da se uozbilje...
Ja ne...
Mogu da se uplase, mogu da paranoisu, mogu da panice, ali da se uozbilje , to ne...
Jednostavno za ozbiljnost je potrebno ili vaspitanje ili inteligencija ili svest.....
Vaspitanje, khm, hehehehe, inteligencija, to necemo da pominjemo, da se ne bi uvredili , a svest.....ebiga, tolike godine bleja, tesko je to sad prosiriti kad se skupila rupica.....nije to polni organ pa da se lako rasiri....
Osim toga, zasto bi neko privremeno podizao svest pa da mu posle ceo zivot u Srbiji smeta...a smetace sigurno...
Vrlo rizicna i uopste nepametna odluka...da odlucis da dizes svest na ovim prostorima sebi...
Istina Patak, sve istina samo zakljucak da ti mozes nekoga da uvredis svojim zakljuckom nije tacna... Jer tvoja tvrdnja da mozes drugima da kazes da su neintelegentni doneta na osnovu par glupavih laskanja nedojebanih svakako nije dovoljno argumentovana, narocito sto su i dalje nedojebani...
 
Sva sreca pa sam kao dete imao par katarzi,iako na pocetku nisam razumeo pozadinu tih dogadjaja,vremenom sam poceo da izvlacim zakljucke i apsolutne istine.
Jedan od ti istina je da covek nema sta da izgubi u svom zivotu i da je smrt neizbezna.
Sta nam onda preostaje da zivimo zivot kao gmizavci i u strahu ili da uzivamo u svakom danu.Ja sam uvek za ovo drugo stanje...
Daleko sam ja od toga da ja ne znam da uzivam i da produbljujem, ali naucis da se krijes od zlih, na ovim prostorima sad je u modi a i zdravije je ne provocirati toliki broj budala svojom srecom, inace se nece dobro zavrsiti...

To vec nije do straha nego do vestine...
 
Istina Patak, sve istina samo zakljucak da ti mozes nekoga da uvredis svojim zakljuckom nije tacna... Jer tvoja tvrdnja da mozes drugima da kazes da su neintelegentni doneta na osnovu par glupavih laskanja nedojebanih svakako nije dovoljno argumentovana, narocito sto su i dalje nedojebani...
Pa vidis tu imamo razlicito misljenje, a sad ko je u pravu , ja nesto ne bih to proveravao sa osobom koja se ovako izrazava....vec zacrtano...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top