COVID-19 u Srbiji - izazovi, mere i događanja

Može li nas Vojska Srbije zaštiti od korona virusa?

  • Da.

    glasova: 8 8,2%
  • Ne.

    glasova: 58 59,8%
  • Donekle.

    glasova: 27 27,8%
  • Nešto što ću napisati u komentaru u temi.

    glasova: 4 4,1%

  • Ukupno glasova
    97
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NAREDNA 24 SATA SU PRESUDNA Predsednik Vučić i premijerka Brnabić se obraćaju naciji i pokreću "kineski scenario"

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednica Vlade Ana Brnabić obratiće se naciji sutra u 18 časova, saznaje Alo.rs

Prema saznanjima do kojih je došao portal Alo.rs teme obraćanja biće situacija u vezi sa korona virusom, Kosovo i Metohija, ali i dezinformacije iz Crne Gore u vezi sa respiratorima.

https://www.alo.rs/vesti/politika/a...cijski-cas-vanredno-stanje-srbija/298983/vest

Samo za kinofile, stiže kineska slatkoća uskoro. :lol:


Jbt, ON perverzno uživa u ovome.

Ostvario mu se san svih dikatora.

Galami na činovnike, na građane, novinare i sav važan, u ekstazi, se šepuri pred kamerama.
Ni Bog mu nije ravan.

Ograničava kretanje, hapsi, izolira, donosi ''mere'', zna više od epidemičara, infektologa, ''svom'' narodu nabavlja respiratore ispod ruke, ....ma nema šta ne radi i šta ne zna.
 
Poslednja izmena:
U Kuriru piše da su srpski mlinovi zatrpani sa brašnom i da ne znaju šta da rade sa njim i da je idealno vrijeme za izvoz brašna ....
Naravno da moraju da pravdaju bogacenje pojedinaca.
Neki kum,bata ce to da ovde pokupuje za malu lovu a onda ide izvoz za vecu.
I otkud odjednom toliko brasna kada je pre par meseci bio tekst kako uvozimo i brasno pa cak i hleb... :think:
 
Znaci za danas smo postedjeni medijske torture, hvala Vucicu!

Vučić i Brnabić sutra u 18 časova se obraćaju naciji: Ovo su teme o kojima će govoriti
3u5i08.jpg
 
Naravno da moraju da pravdaju bogacenje pojedinaca.
Neki kum,bata ce to da ovde pokupuje za malu lovu a onda ide izvoz za vecu.
I otkud odjednom toliko brasna kada je pre par meseci bio tekst kako uvozimo i brasno pa cak i hleb... :think:
Pa isto kao struja....kupujes jeftino izvozis skupo, kupujes skupo uvozis i prodajes jos skuplje....Samo kazes to je sad prvi kvalitet....

Ako se secate prica za brasno je bila da je uzasnog kvaliteta, tj da moze samo dis hleb da se pravi od toga
Sad medjutim nije bitno sta je i kako je....
U sustini i treba sve zvati svojim imenom, nije ni svaka psenica ista, ni kukuruz, nije isto da li je 300 ili 600
 
Pa isto kao struja....kupujes jeftino izvozis skupo, kupujes skupo uvozis i prodajes jos skuplje....Samo kazes to je sad prvi kvalitet....

Ako se secate prica za brasno je bila da je uzasnog kvaliteta, tj da moze samo dis hleb da se pravi od toga
Sad medjutim nije bitno sta je i kako je....
U sustini i treba sve zvati svojim imenom, nije ni svaka psenica ista, ni kukuruz, nije isto da li je 300 ili 600
Nema nikavog problema uvoz/izvoz,dok postoji sloboda da svako ko ima kapital,mogucnosti i znanja da se time bavi.
Ali ovde je malo drugacije,samo pojedincima je dozvoljeno da se bave odredjeni poslovima i tako je maltene u svakoj grani postoje povlasceni pojedinci,a to vise nije biznis nego kriminal.Ako te i puste da se ucestvujes moras da placas rentu..
 
Dobar dio tog novca završi u budžet Srbije, kod tajkuna i političara na vlasti.
Kako sem ako nisu u nekom dilu, dogovoru sa bilo kojom strankom ali to je već njihov ćar ili glupost u to ne ulazim.

Što će njegov brat pazariti motor od love što mu on poslao iz Nemačke ili mater novu 'aljinu , kakve to veze ima sa mnom , budžetom ili mojim blagostanjem?
 
Pa isto kao struja....kupujes jeftino izvozis skupo, kupujes skupo uvozis i prodajes jos skuplje....Samo kazes to je sad prvi kvalitet....

Ako se secate prica za brasno je bila da je uzasnog kvaliteta, tj da moze samo dis hleb da se pravi od toga
Sad medjutim nije bitno sta je i kako je....
U sustini i treba sve zvati svojim imenom, nije ni svaka psenica ista, ni kukuruz, nije isto da li je 300 ili 600

ВЛАСНИЦИ МАЛИХ ХИДРОЕЛЕКТРАНА „ШИРОКЕ РУКЕ“: ДРЖАВА ЊИМА 12 МИЛИОНА ЕВРА, ОНИ ДОНИРАЛИ – 401 593

20200326_180404.jpg
 
kad se AV i AB ne bi pojavljivali bar mesec dana, da ozdravi narod....

Pitaju onu direktorku "Batuta" u kojim gradovima je najvise bolesnih, ona kaze Beograd, Nis i Kolubarski region..

Region naravno nije grad, ali ona ne moze da prevali Valjevo preko usta.. Pitam se zasto ? Ima li neko ideju ?..

(U Valjevu ima vise od 50 zarazenih, u Nisu 40)
 
Kako sem ako nisu u nekom dilu, dogovoru sa bilo kojom strankom ali to je već njihov ćar ili glupost u to ne ulazim.

Što će njegov brat pazariti motor od love što mu on poslao iz Nemačke ili mater novu 'aljinu , kakve to veze ima sa mnom , budžetom ili mojim blagostanjem?

Možda nema direktne veze ali ima indirektne veze. Devizne doznake koje stižu iz dijaspore pune i budžet Srbije. Branko Dragaš kaže da preko 10 milijarde dolara ili evra stigne iz dijaspore u Srbiji i da su oni na neki način najveći investitori za razliku od tzv. stranih investitora koji imaju razne podsticaje od države i sve se to finansira iz novca poreskih obveznika ali i dijasporaca koji šalju devizne oznake.
 
Možda nema direktne veze ali ima indirektne veze. Devizne doznake koje stižu iz dijaspore pune i budžet Srbije. Branko Dragaš kaže da preko 10 milijarde dolara ili evra stigne iz dijaspore u Srbiji i da su oni na neki način najveći investitori za razliku od tzv. stranih investitora koji imaju razne posticaje od države i sve se to finansira iz novca poreskih obveznika ali i dijasporaca koji šalju devizne oznake.
Na stranu sad šta i zašto taj Dragaš kaže to što kaže ali se opet cela priča svede na ono što sam ja već napisala.
Ovi što šalju to čine da pomognu svojima , da oni bolje žive , mada se i tu ne pretrgnu prema mojim saznanjima iz priča tih familija im pa i mojim iskustvima.
Imam i bližih i daljih po belom svetu, svi se gotivimo i poštujemo , darujemo međusobno po svojim mogućnostima ali to bismo i da svi živimo u istom mestu.

Strani investitori i olakšice koje dobijaju na uštrb srpskog radnika , tu je radnik oštećen ali to je već deseta priča i šta mislim o tome.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top