COVID-19 u SRBIJI - izazovi, mere i događanja (2)

Kakve mere očekujete tokom zime 2020-21. godine, u poređenju sa onima iz proleća 2020. godine?

  • Strožije

  • Iste

  • Blaže


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo ih šire zarazu po srbiji
Нови Пазар у Суперлиги Србије, сезона креће 1. августа
Фудбалери Новог Пазара играће наредне сезоне у Суперлиги, одлучено је данас на седници Извршног одбора Фудбалског савеза Србије
 
ceda-vucic


Foto: Bora Konj/Facebook

I Čeda Jovanović je slavio pobedu SNS-a, a sada je u bolnici s upalom pluća


Lider LDP Čedomir Jovanović nalazi se u bolnici i ima upalu pluća, saznaje Nova.rs.


Kako navodi sagovornik tog portala blizak Jovanoviću, sumnja se da se Jovanović zarazio koronavirusom.




“Bio je u kontaktu sa prijateljem koji je pozitivan na kovid 19”, navodi izvor Nova.rs.

Mojih 0,3 posto jače je od Vučićevih 63
Lider LDP-a Čedomir Jovanović dao je opsežan intervju portalu iz BiH Face.ba, u kojem je, između ostalog, naveo da često razgovara s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Na pitanje da li će uči u vladu sa SNS, Čeda Jovanović je kratko je odgovorio: „Ja nisam bežao od toga i ne bežim ni danas“.

“Pitaju me zašto sam otišao kod Vučića kad je pobedio na izborima. Mojih 0.3 odsto ono je jače od njegovih 63. Tako što tu postoji kičma. Što ja nisam došao do glasova jer su glasali gladni, što sam rekao istinu. Što to više ne liči na politiku. Ja propovedam kao apostol po Srbiji. Koliko ih je imao sa sobom Hrist kad je krenuo? Ne upoređujem se, daleko od toga”, rekao je Čeda Jovanović.

Na pitanje zašto u Vučićevu vladu ne bi ušao Čeda Jovanović, on je odgovorio: “Ja nisam bežao od toga i ne bežim ni danas”.


Novinar ga je pitao i šta ako bi imao šansu i ako bi ga Vučić pozvao?

“Uradio bih isto što i Željko Komšić. Ja nemam pravo da kažem ‘ne’. Da kažem – 30 godina radim to i umorio sam se… Uradio bih isto što i Vučić, pod uslovom da mogu da radim nešto i pod uslovom da on (Vučić) može taj teret da iznese, a ne znam da li može. Mi dosta razgovaramo. Ne radi se o tome da ja opravdavam neke njegove postupke. Neke razumem, iako se sa njima ne slažem… Počistio je i ove druge koji ne žele ništa dobro Srbiji”, rekao je Jovanović.
 
Ја сам давно рекао да овима из РС треба забранити да гласају на српским изборима за добробит ове земље. Они су и набуџили СНС-у излазност и делимично су и криви што су довели ово зло у моју државу.
 
Ја сам давно рекао да овима из РС треба забранити да гласају на српским изборима за добробит ове земље. Они су и набуџили СНС-у излазност и делимично су и криви што су довели ово зло у моју државу.
...ja sam za to da se zabrani glasanje svima onima kojima pradedo nije živio u srbiji i vojvodini prije 1914...
 
Каже човек да му је пријатељ из Пазара рекао да има преко 1000 заражених. 1000 заражених за један Нови Пазар је помор.

ima preko 5000

Mozda i 10.000

Samo se krije....

Svako ko ima blaze simptome cak i sa upalom pluca se vraca kuci ako nije jednom nogom u grobu. Tako kazu moji izvori
 
evo ih šire zarazu po srbiji
Нови Пазар у Суперлиги Србије, сезона креће 1. августа
Фудбалери Новог Пазара играће наредне сезоне у Суперлиги, одлучено је данас на седници Извршног одбора Фудбалског савеза Србије
Cirkus od saveza i lige....
I onda se neko iscudjava sto smo jadni i bedni u fudbalu....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top