Quantcast

COVID-19 u SRBIJI - izazovi, mere i događanja (2)

Kakve mere očekujete tokom zime 2020-21. godine, u poređenju sa onima iz proleća 2020. godine?

• Strožije

• Iste

• Blaže

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.427
Jel dozvoljeni parastosi?
Kad god sam u Srbiji osecam se kao da sam lud i da su oko mene sve neki iz zombi filmova ili RING ili tako nesto....
Znaci ne mozes 10 recenica oko sebe da spojis da cujes a da imaju smisla...sve neke nebuloze, a ja mislim sa TV....
I opste bezvrednovanje.....nikakve vrednosti...

Ljudi u tri uzastopne recenice tvrde suprotnosti i to ne primecuju.....ni posle ukazivanja ne primecuju...

I samo cekam kad ce u Srbiji biti vise pasa nego ljud.....vrlo je blizu taj dan...

Dekston

Domaćin
Poruka
4.113
Pitanje jedno za stanovnike Beograda: Da li morate nositi maske na otvorenom prostoru na ulici,parkovima ? Da li je moguća posjeta muzejima ?? Planiram na put krajem mjeseca u Beograd pa me zanima stanje. Od juče je uvedena obavezno nošenje maske na ulicima Sarajeva jer je Bakir fasovao koronu. Kazne su nam od 250 - 500€. Kakvo je kod vas stanje po tom pitanju ?

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.427
Pitanje jedno za stanovnike Beograda: Da li morate nositi maske na otvorenom prostoru na ulici,parkovima ? Da li je moguća posjeta muzejima ?? Planiram na put krajem mjeseca u Beograd pa me zanima stanje. Od juče je uvedena obavezno nošenje maske na ulicima Sarajeva jer je Bakir fasovao koronu. Kazne su nam od 250 - 500€. Kakvo je kod vas stanje po tom pitanju ?
Nemamo dovoljno policajaca da ako narod krene zadrze masu....dakle manje je shishanje...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.