COVID-19 u SRBIJI - izazovi, mere i događanja (2)

Kakve mere očekujete tokom zime 2020-21. godine, u poređenju sa onima iz proleća 2020. godine?

  • Strožije

  • Iste

  • Blaže


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
FB_IMG_1594140956132.jpg
 
Ma em sto laze oko bolnica, em sto svaku stvar okrece da je njegovo dejstvo, oboleo tesko...
Kao nije njemu cilj diktatura i laganje oko svega...

Kad laze, a znam tog trenutka da laze, a on samo sto ne zaplace, pa onda posle drugi izmisljaju ono da on izmislja...
Sto duze bude trajao vise ce shebati narod u kompletu.....

Covek koji vise vremena provede na konferenciji za stampu u pljuvanju komentara za sebe nego da kaze ono sto je ludak zamislio...
Aj sto ne zna, to se oprasta u Srbiji , ali ovo je tip koji je poludeo a jos ne vidi da je poludeo...

Ne shvata covek koliko laze pa kaze, nervira me kad drugi ne reaguju na laz, pa ne znaju koga pre da hapse Vucica ili nekog ko je iz Novog Pazara...
 
Дневно у Србији од свега и свачега умре просечно 270 људи .....

У задњих годину поскуплео свеже месо 40% .....

Колико је та чињеница допринела порасту смртности у Србији за 5 % у задњих годину
.
to je dobro . Crveno meso je stetno
 
Ne treba biti kulturan kad su ludaci i bezobrazni u pitanju....

Vidim srbi glupi kao i obicno na forumu...

Niko nije primetio da je Vucic uveo , ne znam kako , ali kao i sve do sada, da je vakcinisanje OBAVEZNO....

-za penzionere
-sve sluzbenike
-sve hronicne, a to ti je vecina
-sva deca i omladina
-vojska, policija medicina, sudstvo, prevoz

Covek uspesno svoj debilizam i nesposobnost da reaguje u vanrednim okolnostima, pretvara u komandu obaveznog ovog i onog...
 
Poslednja izmena:
Beograd u zatvoru 3 dana

Aaaaaaaaaa

Golija&Kopaonik slobodaaaaaaaaaa
Уз дужно поштовање ОДСЕКСАЈ.
Није време за зезање.
Волео ти Београд или не, спрдао се или не.
Схвати ово ОДСЕКСАЈ најдобронамерније.
У супротном, ОДИЕБИ.
"Србине"(то само у супротном)...
 
Ne treba biti kulturan kad su ludaci i bezobrazni u pitanju....

Vidim srbi glupi kao i obicno na forumu...

Niko nije primetio da je Vucic uveo , ne znam kako , ali kao i sve do sada, da je vakcinisanje OBAVEZNO....

-za penzionere
-sve sluzbenike
-sve hronicne, a to ti je vecina
-sva deca i omladina
-vojska, policija medicina, sudstvo, prevoz

Covek uspesno svoj debilizam i nesposobnost da reaguje u vanrednim okolnostima, pretvara u komandu obaveznog ovog i onog...

Da ponovim Vucic zeli da bude najbolji djak na globalu..Svojim nadredjenima ce ispuniti sve preko mere samo da se dokaze..to mu je jedina mana u svojoj narcisoidnosti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top