COVID-19 u SRBIJI - izazovi, mere i događanja (2)

Kakve mere očekujete tokom zime 2020-21. godine, u poređenju sa onima iz proleća 2020. godine?

  • Strožije

  • Iste

  • Blaže


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ranije se desavalo da ljudi imaju virusne upale pluca leti....one jesu zeznute jer osoba tesko primeti da ima upalu pluca....ako je sitna...
Retko ko dise duboko, virusne upale pluca ne moraju da budu ozbiljne i velike, znojenje je leti svima normalan simptom, malaksalost je redja, a i tada se tumaci kao umor, smorenost usled temperature , a ne malaksalost...

Vidi se na rengenu, vidi se hiperehogenija, ali je nekad i jako sitno isarano...manje od 10% pluca...

Ako se bude covid detektovao samo kao upala pluca onda to nije ni 5% od ukupnog broja...
Covid napada srce, jetru, pankeras, bubrege, kazu i mozak, mozda ,
Srce ce biti najteze pripisati covidu...a uopste nije retko ugrozeno bas covidom...

Sve ovo ne vazi ako ste lekar...
Tj lekari moraju da imaju totalno drugacije kriterijume za procenu.....tj sugerisane putanje dijagnoze i lecenja...
Zato lekari nekad reaguju kad im pomenes upalu koja je 10% ili manje od pluca.....to je za njih zanemarivo , zaebancija koju treba samo pazljivo otkloniti , a ne posmatrati kao opasno stanje, nego kao opasnu mogucnost da se dodje do goreg stanja..
 
Vidis , ovakve stvari su samo tumacenja naroda i prilicno su stetna..

Видиш те крпе преко уста има смисла носисти само ако сте заражани са симптомима и не штите од вируса тако да џаба их људи носе. Од вируса могу да те заштите само маске са филтером и то не било какквим а ове крпе само отежавају дисање.
 
Видиш те крпе преко уста има смисла носисти само ако сте заражани са симптомима и не штите од вируса тако да џаба их људи носе. Од вируса могу да те заштите само маске са филтером и то не било какквим а ове крпе само отежавају дисање.
Nije tačno.
 

И џаба се смејете јер за разлику од вас док је још било у Кини тај вирус актуелан и није дошао на Балкан установило се да хируршке маске не заустављају ширење вируса који већ мора да има филтер а оне су скупе и то пази НЕ СВАКА СА ФИЛТЕРОМ! Сам вирус је смехотрес...
 
Poslednja izmena:
И џаба се смејете јер за разлику од вас док је још било у Кини тај вирус актуелан и није дошао на Балкан установило се да хируршке маске не заустављају ширење вируса који већ мора да има филтер а оне су скупе и то пази НЕ СВАКА СА ФИЛТЕРОМ! Сам вирус је смехотрес...
Za našu optšinu jeste smehotres a za druge ne znam.
 
Za našu optšinu jeste smehotres a za druge ne znam.

МАСКЕ СА ФИЛТЕРОМ ТРЕБА ДА НОСЕ САМО ЉУДИ КОЈИ СМАТРАЈУ ДА ТРЕБА ДА НОСЕ ЗБОГ.... (па сад да не набрајам).
Терати све људе да носе маске нема смисла.
 
Ako se bude covid detektovao samo kao upala pluca onda to nije ni 5% od ukupnog broja...
Covid napada srce, jetru, pankeras, bubrege, kazu i mozak, mozda ,
Srce ce biti najteze pripisati covidu...a uopste nije retko ugrozeno bas covidom...

Izaziva i hemoroide, samo sto to jos nije detektovano...
Od silnog naprezanja u stomaku, koji svakodnevno izaziva kod ljudi... koji misle bar sa 5% mozga.

Pre korone sam mislio da je 50% populacije, bas low sa elementarnom logikom indetifikovanja klasicnih obmana.
U toku korone, shvatio sam da su 95% ljudi zapravo indoktrinirani zvanicnim institucija i mainsteam medijima, i nemaju sanse nikakve, da im dopre bar malo do mozga sta svet zapravo jeste.
 
Видиш те крпе преко уста има смисла носисти само ако сте заражани са симптомима и не штите од вируса тако да џаба их људи носе. Од вируса могу да те заштите само маске са филтером и то не било какквим а ове крпе само отежавају дисање.

Није џаба .. Свака маска кошта ...

Клинг клинг .. Струка траговаца само кешира

аска по маска 'Копаоник Копаоник .. гори као светионик ! '
 
МАСКЕ СА ФИЛТЕРОМ ТРЕБА ДА НОСЕ САМО ЉУДИ КОЈИ СМАТРАЈУ ДА ТРЕБА ДА НОСЕ ЗБОГ.... (па сад да не набрајам).
Терати све људе да носе маске нема смисла.

Има смисла...

Повећаће се продаје и економија ће добити замајац .....и осовину ... брегасту
 
Maske treba da se nose u zatvorenim prostorima iz barem dva razloga...

Osoba manje salje viruse iz sebe u sredinu..
Manje prica...

Ja imam masku koja je od 2 moguce koja sprecava zarazu covid, bar od strane WHO, ali svejedno nije stvar u zastiti eliminacijom virusa , to se radi skafanderima , zna se kako se to radi, nego u smanjenju koncentracije virusa na javnim mestima..
Tako da te price da je narod nalozen , a jeste, ne piju vodu ....
Narodu je svasta pricano , a zasto , ne znam....Vise ne znaju ni sta da misle.

Tako da, ako se gleda da li ima smisla traziti nosenje maske, ima smisla...
Ako se trazi da li svaka aktivnost vlasti ima smisla, to nema smisla...
Ali primecujem da ovde postoji opet seljacko grupisanje, samo sa drugim kriterijumima, ako mislis isto kao sto kazu ovi produvani sa TV onda si i ti produvan...
To je klasicka seljacka metodologija trazenja svakog poteza koji im donosi misljenje da su pametni...
A zasto ti silni PR kriznih stabova tako lose rade svoj posao , ne znam, valjda ne bi bili istaknute face da rade dobro svoj posao, tako je to u Srbiji..

Da li su obavezne...?
Doslo je vreme da je bahatost ogromna, svaka susa se bahati...

Onda sta ces, mora obavezno...
 
Izaziva i hemoroide, samo sto to jos nije detektovano...
Od silnog naprezanja u stomaku, koji svakodnevno izaziva kod ljudi... koji misle bar sa 5% mozga.

Pre korone sam mislio da je 50% populacije, bas low sa elementarnom logikom indetifikovanja klasicnih obmana.
U toku korone, shvatio sam da su 95% ljudi zapravo indoktrinirani zvanicnim institucija i mainsteam medijima, i nemaju sanse nikakve, da im dopre bar malo do mozga sta svet zapravo jeste.
Ako napada jetru, izazvace hemoroide, posto su hemoroidi delom zbog losijeg rada jetre, a delom zbog nehigijene tih delova tela...to im izaziva cesce pojavljivanje....da ne ulazim u uzroke pojavljivanja...znaci izazvace i hemoroide sigurno , cim malo napadne jetru...
 
EbyudaNWsAEXHwi
 
Izbrisan snimak postizborne proslave SNS-a sa profila svih viđenijih naprednih lobanja uključujući i njihove zvanične partijske naloge na mrežama. Jel vam to nešto govori?
Sada ce da nas ubede da nije bilo nikakvog slavlja i da Djilas,Bosko i Solak lazu i obmanjuju narod....
Fatamorgana...
Capture.PNG
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top