Quantcast

COVID-19 u SRBIJI - izazovi, mere i događanja (2)

Borba protiv COVID-19?

• Gotova do jula 2020.

glasova: 22 26,2%
  • Gotova do oktobra 2020.

glasova: 5 6,0%
  • Gotova do aprila 2021.

glasova: 3 3,6%
  • Gotova za 3 godine

glasova: 19 22,6%
  • COVID-19 ostaje kao sezonska bolest

glasova: 35 41,7%

• Ukupno glasova
    84

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
25.005
Nije smesno, zalosno je.

Jer sva prelamanja politike, nesavesnosti kriznog staba kao i samih gradjana, prelaze preko ledja lekara...pa i oni su ljudi i nisu duzni da trpe nicije hireve koji ih samo jos vise iscrpljuju i cine u konacnom nesposobnim za rad....na stranu sto i sami oboljevaju.
Smesno je sto verujes da su lekari odgovorna bica koja imaju mudanca da brane profesiju vise nego da brane licnu karijeru...
To uopste nije tako narocito pri vrhu neke medicinske ustanove koju vlast redovno ceslja i kontrolise joj kadar..

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
25.005
Narod se previse igrao sa svojim dilovima prema vlastima i korupcijama koje idu uz te dilove...Sad se samo ceka ponudjeni dil za ovu sezonu...
Retki su ljudi koji nisu uzivali u pljuvacinama skrajnutih, odbacenih misljenja, pojedinaca i boraca...kao u vicu, vidjesmo kako ga gaze pa se pridruzismo...ugazismo ga ko mrava..

Cudni su ti momenti kod ljudi, animalni, kao kod gradjanina Kejna, klackalica izmedju zavlacenja ljudi i privida i ostrice osude tih istih ljudi prema drugima..
Zato sad mogu da nemaju para za potrebe bolnica, da uporedjuju potrebe NP i ostlaih bolnica po Srbiji..

Pa opet , neke norme covek mora da zadrzi zbog svojih sistema vrednosti, bez obzira na igrice ostalih pajaca....
Ja licno sam video kako medicinari cesto donesu odluku pa dodeljena sredstva za aparate, ultrazvuk i slicno prebace sebi za plate....Nije mi bas jasno odakle ta sloboda u raspolaganju sa sredstvima, ali eto u praksi toga ima..Tako da ima igranja na svim mestima , nema nevinih...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
25.005
Bre ljudi su bolesni , ne znaju tacno gde im je dupe gde glava, gledaju da nameste sebi poziciju koju nikad nece u zivotu dobiti...
Kako objasniti povladjivanje nekome ko treba da odradi posao a ne odradi, nesto slicno kad majstor ne zna a ti mu donosis gajbe i gajbe piva....
Zavrsis sa majstorima koji te zaebavaju , naplate debelo vreme a ne rad i ostave prostoriju u rasulu kao da je osoba pod napadom padavice radila posao..

Kod mene je sve jasno , uvek postoji , ali bas uvek postoji jasno usmerenje ko je zaduzen, ko je odgovoran i ko je krivac ili kome glavu lupam..
Npr , ovo u Novom Pazaru je po mojim kriterijumima jasno ....predsednik opstine odmah zabrana politickog delovanja 10 godina....minimum...
Pa nije predsednik opstine izabran pevac da jashe kokoske koje mu rade tamo kao sekretarice ili u inspekcijama...
Zasto nije tako?
Pa pogledajte narod.....sve kopije takvih koji su na vlasti, gledaju da se ogrebu a da nista ne znaju , nista ne rade i za nista nisu odgovorni...
I onda su blagonakloni prema takvima...a ebu one za koje osete da su drugaciji , da ih nervira kad su neodgovorni , ili kad su obzirni...

Sta mislite da narod novog pazara dodje pred opstinu sa bakljama da ne bi bila resena situacija u novom pazaru u ekspres roku......?
Dodatak, i sa maskama....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.