Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

COVID-19 u Srbiji - izazovi, mere i događanja (2)

Borba protiv COVID-19?

• Gotova do jula 2020.

glasova: 22 32,8%
  • Gotova do oktobra 2020.

glasova: 6 9,0%
  • Gotova do aprila 2021.

glasova: 3 4,5%
  • Gotova za 3 godine

glasova: 13 19,4%
  • COVID-19 ostaje kao sezonska bolest

glasova: 23 34,3%

• Ukupno glasova
    67

RebeccaBg

Veoma poznat
Poruka
14.673
dr. Nestorović opasan igrač

do 2000. član SPO

od 2000. do 2012. član DS

:worth:
Znači isto kao i Zorana i Vesić i Mali i Trivan i Lončar i Krstić i Ljajić i...mogla bih do ujutru da nabrajam, a svi krem de la krem SNS-a , u vladi i vlasti.

Šta nam to onda govori ?

DOS nikada nije umro, dos nastavlja da živi kroz svoja verna čeda :super:

Poruka
22.615
Au sestro slatka.

Ako priznaš da ne znaš ništa o virusu, onda nikako ne smeš da kažeš da je smešan i da nije opasniji od gripa. To je neodgovorno, i potkopava veru autoritet ''stručnjaka'' koji se tako neogovorno i neozbiljno ponašaju.
Ovo sada nije 26.01, ovo je sada 7.04.

Taj ti čika kaže da su se stvari promenile i da treba da sediš u kući, ako nemaš radnu obavezi , da ne s.ereš previše (to kažem ja ) i u čemu je tvoj problem?

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.724
Ima li ga negde ministar zdravlja, Loncar? U Krvatskoj celu pricu vodi njihov ustaski ministar zdravlja, a nas ministar nestao, od onomad, kad je brat Sjor Brnaba ustao demonstrativno i napustio KZN.
Zadnji put sam ga video na RTS tokom Upitnika kada je rekao da su dve bebe zaražene a tog dana objavili da je prva beba zaražena. Zbunio se kao Kisićka onomad ali ona ostala on nestao. Više tolerišu lapsuse kod nje. :mrgreen:

Muertero

Veoma poznat
Poruka
13.784
Ovo sada nije 26.01, ovo je sada 7.04.

Taj ti čika kaže da su se stvari promenile i da treba da sediš u kući, ako nemaš radnu obavezi , da ne s.ereš previše (to kažem ja ) i u čemu je tvoj problem?

''Šta se može protiv ludaka koji sasluša tvoje argumente, a onda jednostavno nastavlja sa svojim ludilom?''

George Orwell.

I rest my case.

Пилипенда

Ističe se
Poruka
2.474
VMA naravno da ima onkologiju ali ni tebe ni ovu zaječarsku gastos landaru tamo neće da prime kad vas rakčina ščepa , zlo izazove još veće zlo na kraju pa ćete oboje ostati uskraćeni za tu bitnu informaciju :)
Зло си веома пластично предочила. Преписке овог типа обично завршавам са: „Хвала, такође”, али ово не бих могао пожељети ни уличном џукцу који ме из чиста мира уједе. Зато се само захваљујем.

Пилипенда

Ističe se
Poruka
2.474
Nisam baš pažljivo slušala , ali je samo Dr Darija jednom pomenula vakcinu ... to je što sam ja čula
Нисам ни мислио на емисију (нисам је ни гледао), него кад Земунац рече да нису говорили, поменух да је Несторовић раније, годинама, често говорио о вакцинама онако како се Кону никако није могло допасти па претпостављам да је ту разлог свађе и њиховог међусобног неговорења. Наравно, не тврдим ништа, само претпостављам.

RebeccaBg

Veoma poznat
Poruka
14.673
Зло си веома пластично предочила. Преписке овог типа обично завршавам са: „Хвала, такође”, али ово не бих могао пожељети ни уличном џукцу који ме из чиста мира уједе. Зато се само захваљујем.
Molim i drugi put.:)

Svakom prema zasluzi, mada mi još uvek ne ide u glavu da neko može i ovako anonimno da pokušava ono što si ti uradio u nameri da opovrgneš moje reči ili mene lično izvrgneš ruglu.
U redu, nije trebalo da iznosim lične stvari ovako javno pred ovakvim auditorijumom , naročito takve užase koje poznaju samo oni koji to u svojoj kući imaju ali ni u malom mozgu mi nije bilo da će iko iole normalan početi da se sprda sa tim stvarima jer znamo gde živimo i sa čim se naša zemlja suočava već 20 poslednjih godina od kako nas američki i nato zverci zasuše svim i svačim odozgo i da nema porodice koja nije suočena sa kancerom.

Ups, ti i ne živiš u ovoj zemlji kao ni zaječarska zlolandara koja je pohitala da te podrži i u ovome pa vam ovo možda dođe i kao neka perverzna poslastica što mi na nju i liči, a sad znam i kakav si ti i neka ostane na tome.

Sojefec

Domaćin
Banovan
Poruka
3.276

Blonde Knight

Aktivan član
Poruka
1.142
Iz Kine stigao avion sa 1,2 miliona maski koje je Srbija kupila
Na beogradski aerodrom "Nikola Tesla" večeras je sleteo još jedan avion iz Kine, s medicinskom opremom koja će pomoći Srbiji u borbi protiv koronavirusa.

Avion je dovezao 1,2 miliona epidemioloških maski (FFP2 maske).

Reč je o zaštitnim maskama koje je Srbija kupila.
DIY (do it yourself) The American Way

Petar_Petrovic

Domaćin
Poruka
4.791

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.