Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

COVID-19 u Srbiji - izazovi, mere i događanja (2)

Borba protiv COVID-19?

• Gotova do jula 2020.

glasova: 22 32,8%
  • Gotova do oktobra 2020.

glasova: 6 9,0%
  • Gotova do aprila 2021.

glasova: 3 4,5%
  • Gotova za 3 godine

glasova: 13 19,4%
  • COVID-19 ostaje kao sezonska bolest

glasova: 23 34,3%

• Ukupno glasova
    67

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.932
cekaj malo,
ako se neko ne pridrzava mera karantina, jel treba da dodje policajac iz beograda da ga juri
Па оно, полиција је под ингеренцијом Републике, сад одакле ће да дође то је ствар оргаизације. Док рецимо у САД локална полиција је орган локалних власти. НАше власти ето на локалу имају на располагању комуналну милицију, која не зна ни шта јој је посао.

Branko Lori

Buduća legenda
Poruka
30.526
Iz Kine stigao avion sa 1,2 miliona maski koje je Srbija kupila
Na beogradski aerodrom "Nikola Tesla" večeras je sleteo još jedan avion iz Kine, s medicinskom opremom koja će pomoći Srbiji u borbi protiv koronavirusa.

Avion je dovezao 1,2 miliona epidemioloških maski (FFP2 maske).

Reč je o zaštitnim maskama koje je Srbija kupila.
http://rs.n1info.com/Vesti/a586352/Stigle-maske-iz-Kine.html

jevropa

Buduća legenda
Poruka
25.424
Па оно, полиција је под ингеренцијом Републике, сад одакле ће да дође то је ствар оргаизације. Док рецимо у САД локална полиција је орган локалних власти. НАше власти ето на локалу имају на располагању комуналну милицију, која не зна ни шта јој је посао.
hoces da kazes da nemamo policiju u svim gradovima,
ajde ljudi malo se uozbiljite vise

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.724

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.932
dobro, onda u tom slucaju treba komandir milicije da snosi odgovornost, verovatno, ,
ali za sve ostalo je nadlezan lokal
Командир добија наређења из Београда, његов маневарски простор је слаб и зачас постане жртвено јагње, мора добро да пази како и шта ради и да балансира ако жели да се одржи. Али опет, то место доноси велике привилегије и могућности свакаквих муљажа и богаћења са стране, па му се исплати да буде полтрон и љигавац.

Branko Lori

Buduća legenda
Poruka
30.526
Чиме се кретен бави, светлима у боји...
zna li se da je danas 6 april ????
Brisu ovom narodu istorisko pamcenje

Ево спомен-натписа Светлане Велмар-Јанковић случајним пролазницима поред рушевина наше Народне библиотеке:

"Застаните за час, ви који пролазите! На овом месту се, до недеље, 6. априла 1941. године налазила Народна библиотека Србије. Тога дана је, у рано јутро, почело бомбардовање Београда.

Прво је разнесен мир, а затим је, на Косанчићевом венцу, запламтела Народна библиотека.

Данима су горели древни писани споменици, старе и нове књиге, списи и писма, документи и новине.

Данима је пламен уништавао сведочанства о постојању и трајању једног народа.

Данима је ватра гутала столећа историје, сажета у слова.

Пламен се, најзад, преобличио у жар, а жар у пепео.

На овом месту се, од недеље, 6. априла 1941. године налази пепео великог дела историјског памћења српског народа.

Зато застаните, за час, ви који пролазите!"

Poslednja izmena:

Тихи

Zaslužan član
Poruka
110.793
Iz Kine stigao avion sa 1,2 miliona maski koje je Srbija kupila
Na beogradski aerodrom "Nikola Tesla" večeras je sleteo još jedan avion iz Kine, s medicinskom opremom koja će pomoći Srbiji u borbi protiv koronavirusa.

Avion je dovezao 1,2 miliona epidemioloških maski (FFP2 maske).

Reč je o zaštitnim maskama koje je Srbija kupila.
http://rs.n1info.com/Vesti/a586352/Stigle-maske-iz-Kine.html
Hvala Bogu nisu ih ukrali Amerikanci.

Verovatno zato sto je avion leteo preko Rusije, Crnog Mora

Da je isao negde dole nize amerikanci bi presreli to i opljackali kao maske za Barbados, Nemacku , Francusku

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.932
Prica dr Nestorovic da mu kolege kazu,prodao si se...jok i nije. Kaze nije govorio sa dr.Konom godinama sve do sada.A sve to u emisiji kod Marica na Happy TV .
Живо ме занима то што није говорио са Коном, скоро колико и око чега се Луна прошле године покачила са Микијем пчеларом.

Poslednja izmena:

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
21.571
Prica dr Nestorovic da mu kolege kazu,prodao si se...jok i nije. Kaze nije govorio sa dr.Konom godinama sve do sada.A sve to u emisiji kod Marica na Happy TV .
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...o-odgovorio-na-prozivke-na-drustvenim-mrezama

*Ja svaki dan šetam Beogradom i Obrenovcem i ljudi su oduševljeni. Oni jedinu primedbu imaju na to što nije 24 sata policijski čas

Moju stručnost ne mogu da procenjuju na ovome, moja struka se ocenjuje na drugim mestima. *

strucnost se ocenjuje onda kad je potrebna ili sto bi njegos rekao

u dobru je lako dobar biti , na muci se poznaju junaci

kako seta svaki dan kad ima 66 god

*Potom sam izašao na ulicu i 20 ljudi me je pozdravilo i podržalo me - rekao je doktor Nestorović. *

ljudi ovaj je jedan od vaznijih u nasoj odbrani

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.932
Migranti su se najpre međusobno potukli, a potom napali radnike obezbeđenja i pripadnike Vojske Srbije.

Pripadnici Vojske Srbije upotrebili su vatreno oružje i ispalili četiri projektila u vazduh. Povređenih nije bilo u ovom incidentu.

:bravo::bravo::bravo:
Ово и није за аплауз, ем их 'ранимо и појимо, ем још и муницију арчимо на њих. И то у празно.

RebeccaBg

Veoma poznat
Poruka
14.673
Немам разлог да не вјерујем личном искуству из прве руке, али ВМА нема онколошко одјељење. Не постоји. Код њих болесници с раком плућа леже на плућном, с раком простате на урологији и сл.
Naravno da ima, a tebi da objašnjavam gde i šta ne pada mi na pamet.:)

Kad sam te nekidan ovde uočila na tren pomislih da si još jedan klonj nekadašnjeg velebita koji mi je na svoj način bio simpa i duhovit ali ipak kliknuh par puta i kad sam videla da ti je najžešći fan ova zaječarska landara koja ti se prilepila za dupe i ubi se od lajkovanja , a s kim si takav si, za mene je bilo dovoljno da mi budeš sasvim jasan.

VMA naravno da ima onkologiju ali ni tebe ni ovu zaječarsku gastos landaru tamo neće da prime kad vas rakčina ščepa , zlo izazove još veće zlo na kraju pa ćete oboje ostati uskraćeni za tu bitnu informaciju :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.