COVID - korona virus - SVET I REGION (2)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Takođe je potvrđeno da su umrli obducirani bolovali od karidovaskulrnih bolesti (43%), bolesti pluća (16%) i komplikovanih bakterijskih infekcija, kao što je sepsa (8%). Osim toga, 12 odsto obduciranih su imali dijabetes i ili su bili gojazni.

OVIH 8% SAMO DA SU IMALI SEPSU, TO JE ANALOGNO DIJAGNOZI SKORBUTA, NIKO OD NAS NE ZNA NIKOGA KO JE IMAO SKORBUT.
ISTO JE I SA TROMBOM, DOK TE NE UBIJE ILI SE NE SLOGIRAS, NE ZNAS DA GA IMAS.
Tacno.
 
Може ли нека идеја .. појашњење зашто се јављају ови таласи у ковид епидемији ?!

Практично све мере су сличне по целом свету у задњих 9 месеци , а опет у свакој земљи некако синхорно у свим земњама

дође до раста броја оболелих следствено и смртних сличајева.

Нећемо посебно наглашавати да ковид само повећава смртност за око 5% у односу на статистичку просечну смртност

у свакој земљи .

Хвала
 
Може ли нека идеја .. појашњење зашто се јављају ови таласи у ковид епидемији ?!

Практично све мере су сличне по целом свету у задњих 9 месеци , а опет у свакој земљи некако синхорно у свим земњама

дође до раста броја оболелих следствено и смртних сличајева.

Нећемо посебно наглашавати да ковид само повећава смртност за око 5% у односу на статистичку просечну смртност

у свакој земљи .

Хвала
Кључна реч је ИСТОВРЕМЕНО или синхроно како политичари воле...
Све се "дешава" истовремено...па и најглупља волина би схватила да је преварена...
Кад је сезона грипа, ја се ИНСТИКТИВНО склањам од људи откад знам за себе...
Посао ми је такав да сам углавном сам...ту и тамо још једна особа и то у 35 квадрата...
Више треба уводити скандинавску фору - мало мање БЕСПОТРЕБНОГ цмакања...
али У ОВО ДОБА ГОДИНЕ...и то је све.
 
Кључна реч је ИСТОВРЕМЕНО или синхроно како политичари воле...
Све се "дешава" истовремено...па и најглупља волина би схватила да је преварена...
Кад је сезона грипа, ја се ИНСТИКТИВНО склањам од људи откад знам за себе...
Посао ми је такав да сам углавном сам...ту и тамо још једна особа и то у 35 квадрата...
Више треба уводити скандинавску фору - мало мање БЕСПОТРЕБНОГ цмакања...
али У ОВО ДОБА ГОДИНЕ...и то је све.

Ма да .. најпростије је уствари тачно ...

нама падало свашт ан апамет .. као неки облаци са мутираним ковидама .. журка слепи мишеви праситји ...

Значи уствари од уобичајенога броја мртвих политичари пац методом кажу .. е сада има 20% од ковид ?!

Али како онда болесни по болницама .. не они тестирани .. већ на репресаторима ?!

ОТоих је све више ....
 
‘Absolutely remarkable’: No one who got Moderna’s vaccine in trial developed severe COVID-19

https://www.sciencemag.org/news/202...zz7JsH63FUFS7v1gaSWmHpiMjFu-wPaXo3mMnhxsYEjTg

Zaista izuzetni rezultati, posebno ako se posmatraju ozbiljni slučajevi (što je valjda i cilj).

Oko 30.000 ljudi je primilo placebo ili vakcinu (približno podjednako 15.000 i 15.000)
- od 15.000 koji su primili placebo razbolelo se 185 (to je 1,3% odgovara statistikama)
- od 185 obolelih 30 je imalo teže simptome (to je nešto malo više od 15% takođe odgovara statistici)
- od 15.000 koji su primili vakcinu obolelo je samo 11, odnosno pokazali su simptome Covid-19
- niko nije imao teže simptome od tih 11

To znači da je vakcina efikasna 94,1% da zaštiti od oboljevanja i 100% da zaštiti od težih formi bolesti.

Tramp ima pravo da negoduje, Moderna je dobila milijardu dolara kroz program Warp speed a sada će Bajden pokupiti slavu od vakcinacije
 
Zaista izuzetni rezultati, posebno ako se posmatraju ozbiljni slučajevi (što je valjda i cilj).

Oko 30.000 ljudi je primilo placebo ili vakcinu (približno podjednako 15.000 i 15.000)
- od 15.000 koji su primili placebo razbolelo se 185 (to je 1,3% odgovara statistikama)
- od 185 obolelih 30 je imalo teže simptome (to je nešto malo više od 15% takođe odgovara statistici)
- od 15.000 koji su primili vakcinu obolelo je samo 11, odnosno pokazali su simptome Covid-19
- niko nije imao teže simptome od tih 11

To znači da je vakcina efikasna 94,1% da zaštiti od oboljevanja i 100% da zaštiti od težih formi bolesti.

Tramp ima pravo da negoduje, Moderna je dobila milijardu dolara kroz program Warp speed a sada će Bajden pokupiti slavu od vakcinacije
Што се мене тиче, џаба им све бројке (све и да су стварне). Не бих пристао да ми неко мијења ДНК чак ни да је ефикасност 115%.
 
Што се мене тиче, џаба им све бројке (све и да су стварне). Не бих пристао да ми неко мијења ДНК чак ни да је ефикасност 115%.

Ko te tera, ne moraš, računaj samo da nećeš moći da mrdneš iz zemlje bez potvrde da si vakcinisan.

Iduće godine će biti veselo za letovanje kad braća Grci budu tražili potvrdu da ste vakcinisani, uz pasoš.
Biće to ozbiljan izazov za Srbe
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top