Quantcast

COVID-19 (korona virus) - SVET I REGION (2)

Saliva

Veoma poznat
Poruka
12.736
rasirio se malo morgen, 5g, nemojte da ste kratke pameti, vuhan, lombardia - a ne neki drugi veliki gradovi, svi imamo koronu, ali dokrajcuje samo gde ima 5g; ostali su umrli od ko zna kojih bolesti
https://www.nytimes.com/2020/05/03/world/asia/coronavirus-spread-where-why.html
Global metropolises like New York, Paris and London have been devastated, while teeming cities like Bangkok, Baghdad, New Delhi and Lagos have, so far, largely been spared. - koliko miliona stanovnika imaju ova 4 grada, a koliko koronisanih?

5g, ali kada dodje 6g, 666, onda cemo da vidimo tek da li se na muci poznaju junaci
Ne varim ja te teorije koje magarci dele ispred dragstora
O tome ces morati sa istomisljenicima da vodis diskusiju

Dubokoumnu

Saliva

Veoma poznat
Poruka
12.736
Право питање је да ли ће икада бити вакцине? Ако неко може два пута да се разболи у кратком размаку, значи да имунитета нема, а онда нема ни вакцине. Једино верујем у лекове, али то је сувише мало пара за фармацеутску мафију и "струку" Кона и екипу. Зато ће једноставно, није први пут, да саботирају јефтине, а ефикасне лекове. "А ђе сам ту ја?"
Pa jel ima neko da se razboleo 2 puta

Kako mozes prvo i osnovno da se izlecis od virusa uopste, ako nisi stvorio ili dobio imunotela

Cime se taj pacijent leci da bude izlecen pa se razboljevas opet od istog virusa

Odakle izvlacis takav nacin razmisljanja, u tome nema logike

vcbccbc vcbcvb

Iskusan
Poruka
6.892
Nemoj da se uzrujavas previse

Sve je ok

To ti je svrha
pljujes bzvz, umesto da se informises; eto, i drugi ti kazu, ne obaziri se na mene
nema leka za koronu, ljudi se samo zalece, a mogu da umru i mesec dana kasnije, mozda dogodine, isto kao i sida, nema leka

uostalom tako je sa virusima, svake ili svake druge, trece godine se razbolimo, za dzabe se vakcinisu ljudi

Poslednja izmena:

NeshCMT

Elita
Poruka
20.180
Vcbc,corona nije došla kako ti kažeš da ostane to je glupost i nemoj da te neko čuje.

Svaki respiratoni virus traje 3 meseca i NE više,postoji mogućnost da bude sezonski virus a to znači da može da bude kao H1N1 gde je letalitet 1.0%,a to da corona ostane pa da doveka ima letalitet 2.9% u Srbiji je impossible.

Što se tiče drugog talas nikada se nije desilo da virus ima drugi talas gde je letalitet isti kao iz prvog talasa.

Španska gripa je nešto drugo bilo i trajala je 2god i imala je 3 talasa 2 i 3 talas je bio mnogo jači od prvog DA,ali toga neće biti slučaj kod corone ili kako se drugačije kaže SARS/COV.

Jotanka

Domaćin
Poruka
4.404
Hrvatska 8
BiH 18
Makedonija 5
Madjarska 56
Bugarska 17

Зоран Заев је пре неки дан рекао да хоће изборе у Јулу (требали су бити 12-04-2020), па његове подгузне муве почели да прештимавају бројке да изгледа да је кренуло на боље.

Објављено на шиптарском... Да трагикомедија буде потпунија. :D

Jotanka

Domaćin
Poruka
4.404
U vojsci Rusije preko 3.000 zaraženih

Broj slučajeva koronavirusa u oružanim snagama Rusije i vojnim obrazovnim ustanovama bio je preko 3.000 od marta do 3. maja, objavilo je rusko Ministarstvo odbrane.
Колко да ти кажем да кад износиш "статистику" - занемарим те.
Тада, џаба везеш.

Поздрав. :D

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.368
U Nemačkoj bi moglo biti oko 1,8 miliona zaraženih

Prema proceni Univerziteta u Bonu, u Nemačkoj bi na osnovu rezultata takozvane Hajnsberg studije, moglo biti 1,8 miliona zaraženih koronavirusom, što je više nego deset puta više od broja potvrđenih slučajeva.
Naučnici oko virologa Hendrika Štreka u svojoj proceni uzeli su u obzir nepoznati broj zaraženih u jednoj ispitanoj opštini u okrugu Hajnsberg i tamošnju stopu smrtnosti.
Iz toga su izveli teoretski broj za Nemačku.
Okrug Hajnberg dospeo je sredinom februara u žižu intresovanja javnosti nakon što je posle sednice karnevalskog odbora inficiran veliki broj ljudi.
Taj okrug je važio kao epicentar virusa u Nemačkoj, zbog čega je odlučeno da se u njemu sprovede studija kako bi se saznao broj neotkrivenih infekcija, ali i da li je došlo do sticanja imuniteta.
U Nemačkoj je do sada potvrđeno oko 160.000 slučajeva korona virusa, a preminule su 6.692 osobe.

Jotanka

Domaćin
Poruka
4.404
Vital videos for those watching David Icke's London Real interview
6 April 2020

Physician utterly demolishes the 'covid-19' test' and the very existence of the 'virus' - an absolutely must-watch

Dr. Thomas Cowan - Covid19 Fails Koch's Postulates

New York doctor - it's NOT 'COVID-19' - people are dying through lack of oxygen (5G STOPS PEOPLE ABSORBING OXYGEN)

5G, 60 GHz, Oxygen Absorption, You, and Coronavirus
Read more - https://ourgreaterdestiny.org/2020/02/5g-60-ghz-oxygen-absorption-you-and-coronavirus/

Retired President Of Microsoft Canada, Frank Clegg 5G Wireless IS NOT SAFE

German journalist goes to hospital 'teeming with coronavirus patients' - how can doctors cope? - and finds NO ONE THERE
https://www.davidicke.com/article/5...ching-david-ickes-london-real-interview-today

"No Way Back" - 20yr FEMA Officer Lays Out The VERY Long Planned "GREAT RESET" Agenda

One-percent-owned YouTube now delete doctor video for Davidicke.com and Ickonic.com in which he exposes the 'Covid-19' deceit and how it's been done
https://www.davidicke.com/article/5...ching-david-ickes-london-real-interview-today

Respiratory Doctor Blows Whistle on FAKE VIRUS PANDEMIC
https://youtu.be/la7ymvSj14U

Kamael

Buduća legenda
Poruka
39.495
НЕДЕЉА, 03. МАЈ 2020, 21:43 -> 22:19
ИЗВОР:РТС
Кина одговорила на прозивке Америке, користећи Лего фигурице

Gledao sam, video je ekstra. Prikazuje pravo stanje mozgova zapadne civilizacije koji za svoju nesposobnost da stave ljude u karantin optuzuju kineske antene kojih ni nema u Ekvadoru i Iranu a gde je bila i gde je jos uvek aktuelna pandemija virusa.

Jotanka

Domaćin
Poruka
4.404
Циљеви вештачке панике око непостојног вируса ковид-19:

1. Пропаст малих и средних бизниса. (Видите како Амазон профитира сада.) Исход томе су милијарде људи на државној милостињи. Али, ни та
милостиња није предвиђена бесплатно: мора се беспоговорно слушати фашистичка наређења.
2. То што ковид-19 не постоји, је идеално за дип шит. Као што су објавили рат тероризму, а не могу да га заврше, нити да победе у њему - јер су они највећи терористи... тако и сада, тресу зелене глупости, стално мењајући особине "вируса", и тако продужујући домаћи притвор. Па, коначно решење које заговарају је вакцинација, и то принудна, заједно са тетоважом на кожи као доказ исте.

Шта онда?

Милијарде људи би личило на оне мученике црнце у оним гетима, где живе од купона, и где се већ не сећају како изгледа радити и зарадити.

Тако би се дошло до постчовечје економике, па и до постчовечје будућности.
То значи да план дип шита је да вакцином направи људе јаловим, и ходајућим мртвацима. У најбољем случају, гледајте филм "Children of men".
А, постчовечје значи - вештачка интелигенција, роботи.

Дип шит се не плаши и да објављује да у 2030. г. планирају да започну прикључивање људи на вештачку интелигенцију, као у "Матрикс"-у.
О њој увелико прича (на многа видеа на ЈуТубу) Крешимир Мишак, промовирајући своју најновију књигу "Смрт трансхуманизму, слобода народу".

------------------------

Сматрам да највероватније нема важније теме од ове, за које би требало да се информишемо.

Зато, понудио сам вам више видеа којим би се упознали с овим плановима.
Најважнија су она с Дејвидом Ајком.

Наравно, можете и даље редати оне бројке о ковид-19...

Што вели Дејвид Ајк (парафразирам): Мене уопште није брига шта мислите о мени. Мени је важно да информишем људе, па да они својом главом донесу одлуке о својој судбини.

Poslednja izmena:

Jotanka

Domaćin
Poruka
4.404
Da, mnogi holivudski filmovi su predvideli budućnost.

Tako da u budućnosti ćemo živeti u kombinaciji Matriksa i Terminatora. :lol:

Baba Vanga je izgubila bitku od Holivuda na kraju, uzeli joj zanat.
Пророци виде будућност, ако се ништа не мења на неком путу.
Самим тиме што неком пушачу могу рећи још колико година би поживео ако ништа не промени - они мењају будућност.
Јер, указали су му потребне информације да промени пут којим је пошао.

Е, сада...

Холивуд се претворио у фашистичку пропагандну машину. Ако они објављују шта се дип шиту снило, то не значи да је Холивуд пророчански надарен.
То значи да они само следе упутства. Као што је Сорош натрпао милијарде УСД, а улаже их где му газда каже. Исто је и са Бил Гејтсом, и оним накарадним човечуљцима упитне интелигенције који као управљају Гуглом, ЈуТјубом, Фејсбуком и т.д.

А, ако се неко потрудио да упозори човечанство (Џорџ Орвел - "1984", Џон Карпентер - "They live", браћа Вачовски - "Матрикс", Алфонсо Куарон - "Children of men") - највероватније је да је имао увид/визију/инстинкт у неке ствари, али и храброст да нам то приопшти.

Значи, будућност може се мењати, и стално је мењамо.

--------------

А, какав поглед на будућност нам ти носиш?

vcbccbc vcbcvb

Iskusan
Poruka
6.892
Svaki respiratoni virus traje 3 meseca i NE više,postoji mogućnost da bude sezonski virus a to znači da može da bude kao H1N1 gde je letalitet 1.0%,a to da corona ostane pa da doveka ima letalitet 2.9% u Srbiji je impossible.
sto se vise obolelih otkriva to je letalitet manji; ja sam od pocetka pisao da je prevara da umire tako veliki procenat ljudi, vec se ne broje mnogi koji dobiju koronu, a ne umru - tako i ovih 3 posto
Vcbc,corona nije došla kako ti kažeš da ostane to je glupost i nemoj da te neko čuje.
pa ako ce da ode, zasto ova frka oko vakcina, umesto da smo se malo polecili, kome i kako ce da uvale vakcine dogodine? cini mi se 70 razlicitih istrazivanja u toku...

Poslednja izmena:

iig

Domaćin
Poruka
3.894
..kako će laž i manipulacija i malobrojno testiranje hrvate stajati glave sve u slavu turizma...
Koronavirus je, nažalost, ušao i u splitsku bolnicu na Firulama. Kako doznajemo iz dobro obaviještenih izvora, na koronavirus je bio pozitivan pacijent koji je više od 10 dana ležao na Vaskularnoj kirurgiji i koji je operiran. Nakon operativnog zahvata, koji je prošao u redu, pacijent je smješten u intenzivnu njegu Klinike za kirurgiju KBC-a Split (tzv. kirurški šok). Nakon određenog vremena porasla mu je tjelesna temperatura i počeo je kašljati. Tada mu je uzet bris, testiran je i na žalost njegov je test bio pozitivan.

Odmah po tom saznanju pacijent je prevezen u "Korona bolnicu" na Križinama, a u kirurškom šoku su preostali pacijenti stavljeni u izolaciju.

Ova "šok" informacija koja može imati dalekosežne posljedice možda je najbolji pokazatelj kako se prerano prišlo opuštanju mjera unutar zdravstvenog sustava i kako takva odluka može biti vrlo rizična.

U kirurškom šoku se sami po sebi nalaze pacijenti koji su u teškom zdravstvenom stanju i koji su u pravilu životno ugroženi, kao i oni koji trebaju oporavak nakon operativnih zahvata.

Sada se samo po sebi postavlja pitanje, gdje se pacijent sa vaskularne kirurgije zarazio. Kako smo već napisali, on je u bolnici boravio prije operacije, duže od 10 dana i mogao je zarazu sa sobom donijeti u bolnicu, budući inkubacija traje 14 dana, ili se zarazio u bolnici, od nekog tko je asimptomatski slučaj zaraze koronavirusom, odnosno od nekog tko nema apsolutno nikakve simptome.

Dalje se postavlja pitanje, je li se od operiranog pacijenta zarazilo i medicinsko osoblje, koje je bilo u operacijskoj dvorani prilikom operativnog zahvata i koje je "uspavljivalo" pacijenta. Naime, prilikom stavljanja pacijenta u opću anesteziju raspršuje se aerosol, budući se pacijenta intubira, a taj aerosol se širi prostorijom. Isto tako, postoji bojazan da se od tog pacijenta moglo zaraziti i medcinsko osoblje u kirurškom šoku, odnosno svo ono osoblje, koje je protekle dane dolazilo s njime u kontakt.

No, bilo kako bilo, svi će oni sada biti podvrgnuti testiranju na koronavirus i stavljeni u izolaciju.

Od vodećih ljudi KBC-a Split uspjeli smo samo u SMS poruci dobiti informaciju kako epidemiolozi rade svoj posao prema protokolu.

.....https://slobodnadalmacija.hr/split/koronavirus-usao-i-u-bolnicu-na-firulama-pozitivan-je-bio-pacijent-koji-je-deset-dana-lezao-na-vaskularnoj-kirurgiji-1019569

komentari...
Renata Mikačić
Nitko ne spominje medicinsku sestru sa Firula kojoj je prekjucer dijagnosticiran virus?!
Sviđa mi se · Odgovor · 6 · 6 h

Tonko Vrsalović

Ni pet specjalizanata koji su trenutno ispali van pogona!!!
Sviđa mi se · Odgovor · 2 · 6 h

Mauro Lovic

stožer ne spominje
Sviđa mi se · Odgovor · 2 · 6 h

Dragi Ratković
Mauro Lovic šta vam je,moraju se ljudi ošišati

alfalogo

Elita
Poruka
16.409
Право питање је да ли ће икада бити вакцине? Ако неко може два пута да се разболи у кратком размаку, значи да имунитета нема, а онда нема ни вакцине. Једино верујем у лекове, али то је сувише мало пара за фармацеутску мафију и "струку" Кона и екипу. Зато ће једноставно, није први пут, да саботирају јефтине, а ефикасне лекове. "А ђе сам ту ја?"
Ako ništa panetno nemaš da kažeš, ne moraš ni da lupaš.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.