COVID-19 (korona virus) - PANDEMIJA

Plašite li se korona virusa?

  • Da.

    glasova: 44 28,6%
  • Ne.

    glasova: 110 71,4%

  • Ukupno glasova
    154
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sto jes, jes, vi ste ovde na forumu najvredniji ljudi u ovo vreme korone,
vama bi trebalo pripisati sav uspeh,
ni medicinari ni eksperti, ni vojska , ni policija,.... ne rade ovih dana koliko vi radite
Namesto što silni trud trošiš na tumačenje svakakvih glupisti ne bi ti bilo na odmet i nekad nešto pametno da razaznaš. A ja sve vreme pišem da mi imamo tradiciju rigorozne sanitarne inspekcije.
Znači sve gluposti stigneš da pobereš, a nešto najprostije i dosta primerno ti promakne.
Znači naše sanitarne inspekcije rade rigorozne studije i preporuke još i od pre nego što je Vučić uopšte počeo da se bavi politikom, pa još i od pre nego što sam ja postao pametan.
Znači ovo sad je zasluga sanitaraca.
jopet nisi pogodila.
 
Namesto što silni trud trošiš na tumačenje svakakvih glupisti ne bi ti bilo na odmet i nekad nešto pametno da razaznaš. A ja sve vreme pišem da mi imamo tradiciju rigorozne sanitarne inspekcije.
Znači sve gluposti stigneš da pobereš, a nešto najprostije i dosta primerno ti promakne.
Znači naše sanitarne inspekcije rade rigorozne studije i preporuke još i od pre nego što je Vučić uopšte počeo da se bavi politikom, pa još i od pre nego što sam ja postao pametan.
Znači ovo sad je zasluga sanitaraca.
jopet nisi pogodila.

Алфашлого, зашто ти се Вучић надуо онолико?

Има да експлодира као вирус Короне у Србији и Италији.
 
Па, Чађани су једна пребогатарегија, само се мувају по иноземствима и право је чуданце како се то не запати у њума!
Задовољан? :mrgreen:

Сад ти, сисо... :lol:
Kazahstanci su likovi koji žive tako da su primorani na socijalnu distancu,tj. urođeno su organizovani i uvek nose maske i samoizoluju se čim zagusti...
Ajde sada da rešimo Bugare,Mađare i ostale slične nama koji se bolje bore sa pandemijom i da utuvimo sebi u glave da je glupo upoređivati Francusku npr. sa Srbijom
 
Kako mene zaeba i zašto ispadoh budala?
Je li Rumen Radev,predsednik Nugarske zaebao i Vučića i ostatak Evrope.Kod njega još bolji rezultati mera države.A tek Orban...
pa zar ne ispadoste budale sa onim sloganom bolje da umrem od korone,nego od gladi kad je ovaj po kineskom savetu uvodio karantine? koliko ste samo velicali one pametne, civilizacijske svedjane
 
pa zar ne ispadoste budale sa onim sloganom bolje da umrem od korone,nego od gladi kad je ovaj po kineskom savetu uvodio karantine? koliko ste samo velicali one pametne, civilizacijske svedjane
Linkuj mi kada sam ja tako nešto pisao.Ako ne možeš,onda priznaj da si paranoični lažov,koji se breca kada mu neko takne u šizoja
 
Linkuj mi kada sam ja tako nešto pisao.Ako ne možeš,onda priznaj da si paranoični lažov,koji se breca kada mu neko takne u šizoja
ako si me i malo pratio, mogao si primetiti da ja nikad nisam pljuvao po ni jednom srbskom politicaru, nikad nisam dao nekom repku u prepirci ko je zut, a ko je naprednjak. sam sebe sada demantujes sa ovim da ti je predsednik sizoje, a pitas mene da ti linkujem.
 
А твоје објашњење је- што они имају боље лекаре, власт, шта ли...? :lol:

Samo sticaj okolnosti.Ništa više.Trenutna kretanja stanovništva,trenutno zdravstveno stanje populacije itd.
Ali dobro.Ovde će se uvek neko naći da napiše da je Vučić supersposobni genije jer nema isti broj zaraženih u odnosu na populaciju kao Francuzi,Holanđani,Italijani,ili da je nesposobni kreten jer se Srbija slabije drži od Mađarske,Bosne,Bugarske...Politizacija virusa
 
RUSIJA DONIRA MILION DOLARA SZO ZA BORBU PROTIV KORONAVIRUSA! Humanost na delu!
Rusija će donirati milion dolara Svetskoj zdravstvenoj ogranizaciji za borbu protiv koronavirusa, navodi se u odluci vlade objavljenoj na zvaničnom sajtu

Taj dokument predviđa i izdvajanje oko 61.4 milliona rubalja za finansiranje troškova Instituta Vektor i Centralnog istraživačkog instituta za epidemiologiju koji učestvuju u proizvodnji i dostavi laboratorijskih dijagnostičkih sredstava za detekciju virusa, kao i za pružanje materijalne i tehničke podrške zemljama istočne Evrope, Zakavkazja, centralne i jugoistočne Azije, Bliskog istoka, Afrike i Južne Amerike.

поново диван хумани гест Руске Федерације
bravo za putina
 
ako si me i malo pratio, mogao si primetiti da ja nikad nisam pljuvao po ni jednom srbskom politicaru, nikad nisam dao nekom repku u prepirci ko je zut, a ko je naprednjak. sam sebe sada demantujes sa ovim da ti je predsednik sizoje, a pitas mene da ti linkujem.
Ja ne volim ni jednu vlast u Srbiji.Žute nisam voleo,Vučića ne volim.Zašto bih?Srbija ima veliki potencijal,a jedna je od najneuređenijih,najsiromašnijih,najkrimogenijih zemalja u Evropi.Pariraju joj samo Albanija,Ukrajina,BiH i Moldavija.Svi drugi su svetlosnim godinama ispred.I kako u takoj situaciji biti uz vlast.Nego šta nego je šizoje.Nesposobni,korumpirani,poludeli ******* i šizoje...
No to nema veze sa pandemijom virusa.Vučić je sproveo neke mere i ja ih se pridržavam i poštujem.Napravio je grešku jer ih nije sproveo ranije,te je dozvoljen rad kafića,kockarnica,bili su održavani koncerti,prikupljanje potpisa,itd.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top