COVID-19 i mere za uklanjanje ekonomske štete u Srbiji

Verujete li u priču od 5 milijardi evra bespovratnih sredstava pomoći privredi radi sanacije štete?

  • Da.

    glasova: 1 8,3%
  • Ne.

    glasova: 11 91,7%

  • Ukupno glasova
    12
Salu na stranu, ali ne znam na sta ce ovo na kraju izaci, ne iskljucujem mogucnost kaosa i anarhije.
Koliko ima privatnika koji su do grla u dugovima, a sad jos ovo.
Ja se za sada ne zalim, radim od kuce i posla ima da bi stalno mogao raditi prekovremeno.
S druge strane, starog ce mi s 01.04. poslati kuci, platiti prva dva tjedna, a za ostalo ce "vidjeti".
Staru na dva tjedna poslali doma, pa ce tjedan dana dezurati.
Neizvjesnost, a njima je koliko toliko ok, mogu misliti kako je malim privatnicima, to je da uzmes strik, stolicu i uputis se na tavan.

Ja se, iskreno nadam da će se pronaći neko rešenje, ili ćemo se kao ljudsko društvo preorijentisati.
Generalno sve ide ka digitalizaciji, tako da ćemo se svi morati preusmeriti na neke nove vidove rada.
Čak i te online nastave, rad od kuće, korišćenje elektronskih plaćanja itd...
Želim da verujem da postoji neki pozitvan ishod i izlaz, ali ga možda još uvek ne vidimo...
 
Ја ћу да отворим онлајн пекару, а комшија заваривач планира да ради онлајн заваривање, диџитал", Пера шофер ће исто тако да вози бус, а Мира докторка ће да оперише из спаваће собе, исто онлајн!
Тако да- може!
Само да нам ови незаменљиви смисле апликације, има да наступи опште цветање и вјечити мај, и сви само да бленемо, к'о Јапанци у процветалу трешњу и да смишљамо хаику! :flert:
 
Ja se, iskreno nadam da će se pronaći neko rešenje, ili ćemo se kao ljudsko društvo preorijentisati.
Generalno sve ide ka digitalizaciji, tako da ćemo se svi morati preusmeriti na neke nove vidove rada.
Čak i te online nastave, rad od kuće, korišćenje elektronskih plaćanja itd...
Želim da verujem da postoji neki pozitvan ishod i izlaz, ali ga možda još uvek ne vidimo...
Izlaz je kao i sa predhodnim virusima .
Dođe prođe ko preživi, nastavlja.
 
Ја ћу да отворим онлајн пекару, а комшија заваривач планира да ради онлајн заваривање, диџитал", Пера шофер ће исто тако да вози бус, а Мира докторка ће да оперише из спаваће собе, исто онлајн!
Тако да- може!
Само да нам ови незаменљиви смисле апликације, има да наступи опште цветање и вјечити мај, и сви само да бленемо, к'о Јапанци у процветалу трешњу и да смишљамо хаику! :flert:
........će da prođe sve ko što je i došlo.
Ti ćeš da mrsiš o sveCkoj revoluciji i jednakosti.
 
Ја ћу да отворим онлајн пекару, а комшија заваривач планира да ради онлајн заваривање, диџитал", Пера шофер ће исто тако да вози бус, а Мира докторка ће да оперише из спаваће собе, исто онлајн!
Тако да- може!
Само да нам ови незаменљиви смисле апликације, има да наступи опште цветање и вјечити мај, и сви само да бленемо, к'о Јапанци у процветалу трешњу и да смишљамо хаику! :flert:

Bravo, slažem se, i dalje će postojati delatnosti za koje je neophodan ljudski faktor, i hvala Bogu da je tako, dok nas ne zamene mašine u svemu...

Srećom, mi ne treba toga da se plašimo, barem dok ne dođu leteći automobili...
 
Ја ћу да отворим онлајн пекару, а комшија заваривач планира да ради онлајн заваривање, диџитал", Пера шофер ће исто тако да вози бус, а Мира докторка ће да оперише из спаваће собе, исто онлајн!
Тако да- може!
Само да нам ови незаменљиви смисле апликације, има да наступи опште цветање и вјечити мај, и сви само да бленемо, к'о Јапанци у процветалу трешњу и да смишљамо хаику! :flert:

Ima prilično godina kako postoji firma u centru Ciriha radi za Ameriku i Australiju.Lekara ima puno jasno bez kupljene diplome.
 
Ima prilično godina kako postoji firma u centru Ciriha radi za Ameriku i Australiju.Lekara ima puno jasno bez kupljene diplome.
Ја ћу да отворим онлајн пекару, а комшија заваривач планира да ради онлајн заваривање, диџитал", Пера шофер ће исто тако да вози бус, а Мира докторка ће да оперише из спаваће собе, исто онлајн!
Тако да- може!
Само да нам ови незаменљиви смисле апликације, има да наступи опште цветање и вјечити мај, и сви само да бленемо, к'о Јапанци у процветалу трешњу и да смишљамо хаику!
:rotf:
Хајде, сад, краљу- објасни- како је мој пост изазвао овакав твој одговор, мајке ти...?:confused:
Ко покида синапсе у твом мозгу, оца му увргоозице...:hahaha1:
 
https://forum.krstarica.com/goto/post?id=39670435
:rotf:
Хајде, сад, краљу- објасни- како је мој пост изазвао овакав твој одговор, мајке ти...?:confused:
Ко покида синапсе у твом мозгу, оца му увргоозице...:hahaha1:

Hajde da malo sredimo dilemu kojom se baviš.Mira doktorka može da radi preko kompjutera.Davno se to radi iz Ciriha u Australiju i Ameriku.
Ovo su radiolozi i sede u centru Ciriha Čak me pitao dečko gde je Zadar i ja mu pokazao na karti gde se nalazi.Firma je htela da otvori u
Zadru još jedno odelenje.Malo sam se čudio zašto u Zadru a ne u Zagrebu? Odgovor je bio da Zadar ima dobar internet a Zagreb ne.
Dobar internet može dobro da posluži i u školstvu.Takođe se danas to radi i u Srbiji.Pogledaj malo televizor ili pitaj nekog ima bezbroj
predavanja iz matematike,hemije,biologoje itd.A sad reci Rolo ima li nešto da nije tačno?
 
Hajde da malo sredimo dilemu kojom se baviš.Mira doktorka može da radi preko kompjutera.Davno se to radi iz Ciriha u Australiju i Ameriku.
Ovo su radiolozi i sede u centru Ciriha Čak me pitao dečko gde je Zadar i ja mu pokazao na karti gde se nalazi.Firma je htela da otvori u
Zadru još jedno odelenje.Malo sam se čudio zašto u Zadru a ne u Zagrebu? Odgovor je bio da Zadar ima dobar internet a Zagreb ne.
Dobar internet može dobro da posluži i u školstvu.Takođe se danas to radi i u Srbiji.Pogledaj malo televizor ili pitaj nekog ima bezbroj
predavanja iz matematike,hemije,biologoje itd.A sad reci Rolo ima li nešto da nije tačno?

Ima. Pogresno si napisao odeljenje.
 
Dimitrijevic-4.jpg


Gori od samog djavola :mrgreen:
 

Back
Top