COVID-19 i mere za uklanjanje ekonomske štete u Srbiji

Verujete li u priču od 5 milijardi evra bespovratnih sredstava pomoći privredi radi sanacije štete?

  • Da.

    glasova: 1 8,3%
  • Ne.

    glasova: 11 91,7%

  • Ukupno glasova
    12
Potpuno je jasno,pogotovu ljudima što imaju iskustva sa time.Iz ličnog iskustva znam jer sam pokušavao sa tri NSZ zatim je išo dečko na
fakultetu u Nišu ali slaba vajda.Tačno je to da imaju plan A zatim plan B ali na planovima ostaje.Sve drugo možete da mi objašnjavate ali
o ti stvarima NE.Moje iskustvo je jako bogato sa tim nažalost je negativno.
vis te se lepo pokazali sto se tice humanosti kada niste primili u bolnicu srpskog diplomatu
 
za tvoj info svi konursi koji su sada na snazi redukovali su plate umesto da ih ljudima povecaju za ovo vreme posto su direktno izlozeni riziku da se porazboljevaju
u svetu je to obrnuto ali kao sto rece tzv predsednik srbije, mi nismo kao svet koji prazno obecava
rece i sutradan obeca

Pa kod nas važi sistem ucene, iliti zamena teza.
Raditi u nenormalnim okolnostima se tretira kao privilegija, jer je druga opcija nezaposlenost.
 
Pa kod nas važi sistem ucene, iliti zamena teza.
Raditi u nenormalnim okolnostima se tretira kao privilegija, jer je druga opcija nezaposlenost.
sve ce se to po mom misljenju vrlo brzo promeniti kad se lazno propagirano blagostanje sa rezervama i bdp-om od nebesa strovaliti u strmopizd posle samo dva meseca ove posasti
budimo sretni ako funkcionisemo sa socijanom pomoci.
panika vlasti nije od bolesnih vec od propale ekonomije koju su podsticali koja je drzavu dovelana rub siromastva
 
ja stvarno ne vidim da su penzioneri vise na bilo koji nacin ugrozeni. imaju sve, sede kuci sad i sta vise im treba.

i to pre svega mislim na gardske penzionere, ovi na selu njih jos i kontam hoce da rade svoje poslove. ali ovi gradski bas nisu imali potrebu da izlaze kad im je receno da ne idu napolje.

ali oni ko mutavi navalili ko ce njima da zabrani izlazak. :roll:


Ali jesu radnici.

https://www.espreso.rs/vesti/drustv...-vam-urezana-u-mozgu-kao-secanje-na-ovu-krizu
 
sve ce se to po mom misljenju vrlo brzo promeniti kad se lazno propagirano blagostanje sa rezervama i bdp-om od nebesa strovaliti u strmopizd posle samo dva meseca ove posasti
budimo sretni ako funkcionisemo sa socijanom pomoci.
panika vlasti nije od bolesnih vec od propale ekonomije koju su podsticali koja je drzavu dovelana rub siromastva

Pa naravno da je panika. Tek sada ćemo biti u problemu.
Još uvek nisu pripremili plan za rešavanje problema malih i srednjih preduzeća kao ni preduzetnika, a vreme će činiti situaciju samo još gorom...
 
Pa naravno da je panika. Tek sada ćemo biti u problemu.
Još uvek nisu pripremili plan za rešavanje problema malih i srednjih preduzeća kao ni preduzetnika, a vreme će činiti situaciju samo još gorom...
niko ne trazmislja o planu samo razmisljaju o razmerama stete. ono sto je negativno kod nas, a to se svesno radi jer svi podrzavaju coveka koji je kontradiktoran sam sa sobom u izjavama, to dodatno otezava situacijiu i ko zna koliko ljudi sebi unistava zdravlja pomno prateci te kreature koje lupetaju. ne zna se da li je gori on ili oni poltroni sto sve njegove postupke hvale do pomodrelosti.
 
niko ne trazmislja o planu samo razmisljaju o razmerama stete. ono sto je negativno kod nas, a to se svesno radi jer svi podrzavaju coveka koji je kontradiktoran sam sa sobom u izjavama, to dodatno otezava situacijiu i ko zna koliko ljudi sebi unistava zdravlja pomno prateci te kreature koje lupetaju. ne zna se da li je gori on ili oni poltroni sto sve njegove postupke hvale do pomodrelosti.

Da nema tih koji ga hvale i odobravaju ga, ne bi bilo ni njega...
 
Poslednja izmena:
Da nema tih koji ga hvale i odobravaju ga, ne bi bilo ni nega...
svi ce oni nestati brze no sto i mislimo. ljudi u srbiji su se vratili sebi.
samo totalitarne sile a mi nismo sila, mogu jos neko vreme lagati stanovnistvo. padace i vlade najrazvijenijih jer su se uljljuljkale u sigurnost posto su otupele svojim licemerjema na ljudsku patnju koje su decenijama stvarale sto kolonizacijom sto ispiranjem mozga a sto da ne i najgorim zlocinima i prevratima.
 
Kaže moj komšija: "Ti baš ništa drugo nisi imao da jedeš, nego si pojeo slepog miša, stoko alava!" :mrgreen:
Salu na stranu, ali ne znam na sta ce ovo na kraju izaci, ne iskljucujem mogucnost kaosa i anarhije.
Koliko ima privatnika koji su do grla u dugovima, a sad jos ovo.
Ja se za sada ne zalim, radim od kuce i posla ima da bi stalno mogao raditi prekovremeno.
S druge strane, starog ce mi s 01.04. poslati kuci, platiti prva dva tjedna, a za ostalo ce "vidjeti".
Staru na dva tjedna poslali doma, pa ce tjedan dana dezurati.
Neizvjesnost, a njima je koliko toliko ok, mogu misliti kako je malim privatnicima, to je da uzmes strik, stolicu i uputis se na tavan.
 

Back
Top