Quantcast

COVID-19 i mere za uklanjanje ekonomske štete u Srbiji

Verujete li u priču od 5 milijardi evra bespovratnih sredstava pomoći privredi radi sanacije štete?

• Da.

glasova: 1 10,0%
  • Ne.

glasova: 9 90,0%

• Ukupno glasova
    10

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
10.607
Ceo svet brine o svojim radnicima, a Srbi ih otpustaju, cak teraju u inostranstvo da otimaju posao otpustenim radnicima po svetu....nego aj da pozdravimo nase svetske putnika u srbiji. Sta kazu francuzi, svajcarci, svabe i oni engleski kraljevi? Dodjite nam opet da vas otpustimo?
Da lepo idete u Srbiju gde niste placali doprinose , pa da vas lece otpusteni radnici....od radnika da uzmete ionako nisu zasluzili da imaju zdravstveno osiguranje...

franak

Elita
Poruka
20.321
ti imas dijareju protekle decenije,brinem se da ces dehidrirati.U Srbiji ma posla koliko god pozelis,to je istina,ali za platu od 30 000 RSD i prijavu na minimalac
Ne bi ti menjao Svajcarsku za Srbiju ni da ti je Zivojin Misic cukun deda
Vajda da priznaš da ima posla u Srbiji i to kolko voliš.Druga je stvar što mešaš babe i žabe.O parama nisam nigde napisao i o parama ne diskutujemo
mada možemo i tu temu potkačimo.NAJVAŽNIJE JE DA U SRBIJI IMA POSLA A ZA PARE NIJE PROBLEM:

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
32.011
Vajda da priznaš da ima posla u Srbiji i to kolko voliš.Druga je stvar što mešaš babe i žabe.O parama nisam nigde napisao i o parama ne diskutujemo
mada možemo i tu temu potkačimo.NAJVAŽNIJE JE DA U SRBIJI IMA POSLA A ZA PARE NIJE PROBLEM:
ima poso kolko hoce i u Bocvani,samo niko nece da radi
Franak

foliranat1

Domaćin
Poruka
3.181
Ceo svet brine o svojim radnicima, a Srbi ih otpustaju, cak teraju u inostranstvo da otimaju posao otpustenim radnicima po svetu....nego aj da pozdravimo nase svetske putnika u srbiji. Sta kazu francuzi, svajcarci, svabe i oni engleski kraljevi? Dodjite nam opet da vas otpustimo?
Da lepo idete u Srbiju gde niste placali doprinose , pa da vas lece otpusteni radnici....od radnika da uzmete ionako nisu zasluzili da imaju zdravstveno osiguranje...
Svi brinu o svojim radnicima , evo na primer ameri, broj tražioca socijalne pomoći je treće nedelje marta uvećan za 600% u odnosu na drugu nedelju marta . DA 600%. ( 597% po statistici) . Socijalni fondovi ne mogu da izdrže pritisak pomoći tamo je kolaps ubacuju milijarde da održe sistem da ne bi došlo do nereda, Tramp obećava pomoć svima samo da bi smirio tenzije.
Dobio si otkaz u Srbiji, pa pravo u nadležnu soc. ustanovu. Mala vam je pomoć e pa onda tražite veću! A Vučko neka razmišlja gde će da namakne lovu.

frootsman

Elita
Poruka
21.219
Pa to je i moje iskustvo.Kad god ima poso ne nađeš nikoga dukatima da platiš.
Господине франак, видите како сте избаксузирали када сте писали да има посла - сада посла нема. Тако исто и Миле Жаба из Паланке причао како има вина у подрумо колико хоће, али се десила поплава и пропало вино.

Seksi Gospodin

Domaćin
Poruka
3.845
Господине франак, видите како сте избаксузирали када сте писали да има посла - сада посла нема. Тако исто и Миле Жаба из Паланке причао како има вина у подрумо колико хоће, али се десила поплава и пропало вино.
Zamajava nas sa Srbijom da se ne dosetimo da odemo do njega :D

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
10.607
Svi brinu o svojim radnicima , evo na primer ameri, broj tražioca socijalne pomoći je treće nedelje marta uvećan za 600% u odnosu na drugu nedelju marta . DA 600%. ( 597% po statistici) . Socijalni fondovi ne mogu da izdrže pritisak pomoći tamo je kolaps ubacuju milijarde da održe sistem da ne bi došlo do nereda, Tramp obećava pomoć svima samo da bi smirio tenzije.
Dobio si otkaz u Srbiji, pa pravo u nadležnu soc. ustanovu. Mala vam je pomoć e pa onda tražite veću! A Vučko neka razmišlja gde će da namakne lovu.
To je bar lako, zamoli NATO da proseta do arapa i opljacka par stotina milijardi dolara i ubije jedno 100000 dece koja nisu americka ....tj. srpska....i sta tebe to briga cija su deca? Ti nisi nista kriv samo trazis svojih 800 dolara...mali jeftini kulove....posto ne znas srpski da ti prevedem kulov ( jeftina seljacka dzukela na kaldrmi )

Nastia

Poznat
Moderator
Poruka
7.807
Ja samo činjenice iznosim pope.Hajde da ti postavim jednostavan zadatak.Odi u NSZ i pitaj da postaviš oglas jer tražiš određenu kategoriju
nekog da sedi kući i nešto izračuna.Odi negde na fakultet i pokušaj nekog studenta ili studenkinju da pronađeš.Dobiješ nagradu ako uspeš.
Ljudi hoće da rade, ali isto tako i da budu adekvatno plaćeni.
Studenti i studentkinje isto tako, jer ne žele da ih neko od starta izrabljuje.
Ne znam šta tu nije jasno?

global bot

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
106
za tvoj info svi konursi koji su sada na snazi redukovali su plate umesto da ih ljudima povecaju za ovo vreme posto su direktno izlozeni riziku da se porazboljevaju
u svetu je to obrnuto ali kao sto rece tzv predsednik srbije, mi nismo kao svet koji prazno obecava
rece i sutradan obeca

franak

Elita
Poruka
20.321
Potpuno je jasno,pogotovu ljudima što imaju iskustva sa time.Iz ličnog iskustva znam jer sam pokušavao sa tri NSZ zatim je išo dečko na
fakultetu u Nišu ali slaba vajda.Tačno je to da imaju plan A zatim plan B ali na planovima ostaje.Sve drugo možete da mi objašnjavate ali
o ti stvarima NE.Moje iskustvo je jako bogato sa tim nažalost je negativno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.