Čovek se pretvara u crnog vanzemaljaca uklanjanjem nosa, gornje usne ...

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
33.548
Entoni Lofredo, 32-godišnji Francuz koji želi da bude „crni vanzemaljac“, uklonio je nos u Španiji, gde je to legalno, piše Miror.

Takođe mu je odsečena gornja usna a pokrio je celo telo - uključujući i očne jabučice - tetovažama u okviru njegovog projekta @the_black_alien_project na Instagramu.

main-qimg-321a3df44767943978594f7138c895e1-lq.jpg

Pogledajte i temo o ženi koja želi da postane znaj
https://forum.krstarica.com/threads...ao-ljudsko-bice-sto-joj-je-i-bio-cilj.930903/

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
33.548
On je 2017. rekao za francuski list Midi Libre: „Od malih nogu sam bio strastven za mutacije i transformacije ljudskog tela.

„Kliknuo mi je dok sam radio u obezbeđenju.

„Shvatio sam da ne živim svoj život onako kako sam želeo. Prekinuo sam sve sa 24 godine i otišao u Australiju.

„Postalo je normalno, čak i nesvesno, da stalno razmišljam o svojim planovima za narednih nekoliko meseci.

an.jpg

Mr No

Buduća legenda
Poruka
43.590
Entoni Lofredo, 32-godišnji Francuz koji želi da bude „crni vanzemaljac“, uklonio je nos u Španiji, gde je to legalno, piše Miror.

Takođe mu je odsečena gornja usna a pokrio je celo telo - uključujući i očne jabučice - tetovažama u okviru njegovog projekta @the_black_alien_project na Instagramu.

Pogledajte prilog 1060594

Lada

Legenda
Moderator
Poruka
51.444

Pogledajte prilog 1060594
Sve vise ludih,Gospode...

DarkMoon

Poznat
Poruka
9.977
On je bolestan,neuracunljiv,ko prihvata njegov izbor bolesniji je od njega,mislim na lekare...
Jel nekog povredio ,jel nekog ubio ?
Ne prihvatam niciji izbor zato sto se ne mesam u tudje zivote.
Sve dok me neko ne dira ne povredjuje nek radi sta hoce sa svojim zivotom i izborom.

Lada

Legenda
Moderator
Poruka
51.444
Sve za pažnju i ludu glavu....

Nekom fantazija nije dovoljna. Mora i da je forsira u svetu koji je van fantazije....

Najava za zelene..male crne...
Mislim da niko normalan ne bi to tako uradio da skrene na sebe paznju,on je bolestan a i oni koji su radi love pristali sve to da mu rade...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.